Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2008 09 18, 18:33)
Morta bigsmile.gif nu nepamiršk mūsų, kai jau laiko turėsi biggrin.gif
nu pasakykit man, kaip čia padaryta?  g.gif Nu man labai gražu... Gal su dažais? mastau.gif

user posted image


Sveikos,
esu naujoke jusu temeleje... tikiuosi susidraugausim.
Matau intensyviai kalbate apie sia faktura. Kazkada buvau radusi(gaila, kad neissisaugojau), kad tokia faktura padaro modelina sutrupinant ir is trupinto padaro norima forma ir dar nebaigta formuoti ilasina kazko panasaus i rasala. Tada tas rasaliukas isigeria i itrukinejimus ir pasidaro lyg faktura....
Ir dar noriu paklausti kokius naudojate pagrindus ziedams? Netiketai radau vienoje parduotuveje ir nezinau ar jie tinka.
Atsakyti
Jurate... Eilini kart pasikartosiu, bet kas belieka... biggrin.gif Labai grazu thumbup.gif

Muiliuk, sveika prisijungusi mirksiukas.gif
Atsakyti
nugi ačiū pačiū biggrin.gif O filigry jau ir anksčiau esu dariusi, gal prieš kokius metus biggrin.gif

va, atkasiau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 18 rugsėjo 2008 - 21:34
juodi remeliai tai superiniai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
labas rytas,

Mano modelinas jau kokios 2 sav. neliestas... unsure.gif Tesiasi kursu ir ligu maratonas viename doh.gif

Jutare - nu tie remeliai mega_shok.gif Zodis "grazu" svelniai pasakyta, kaip as noreciau tokiu........... wub.gif bet ne man pasidaryt unsure.gif

Dar daug groziu nepagyriau anksciau matytu, tame tarpe ir medaliu, tai giriu dabar thumbup.gif
Atsakyti
Ita, chimera aciuks.gif

chimera, o kodėl nepadarytum? Padarytum irnesakyk.gif tik pasiknibinėt gerokai reikia biggrin.gif


Ita, gal kokių minčių dėl tų įdėtų auskariukų turi? g.gif Dėl pačios technikos rolleyes.gif
Vakar žiūrėjau žiūrėjau, šiandien reikės pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 19 rugsėjo 2008 - 08:35
Jutare, o tu nenori tu auskariuku kur cia nori daryti su dvikomponenciu sendinimu daryti????padarai forma visa jau su spalvom...ir uzdedi dvikomponenti...isdziuvus irtini kokia nori spalva...ir gaunasi ir grioveliai ir t...manau tikrai turetu kazkas panasaus iseiti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Pažiūriu, nukrentu, atsikeliu, vėl pažiūriu, nugi grožis bigsmile.gif Jutare, trūksta, žodžių... O kiek laiko darei tą pakabuką - rėmelius? Neįsivaizduoju...
O aš prisikepiau visokių blynų, karoliukų ir galvoju, ką su jais daryt doh.gif Ar visus, kuriuos po to lakuojat, taip ir praeinat su švitriniu nuo stambiausio iki smulkiausio? Ar švitrinat tik, kur norit formą pataisyt ar viską be išimties? Ech, noriu pas Jutarę į rūsį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 09 19, 09:44)
Jutare, o tu nenori tu auskariuku kur cia nori daryti su dvikomponenciu sendinimu daryti????padarai forma visa jau su spalvom...ir uzdedi dvikomponenti...isdziuvus irtini kokia nori spalva...ir gaunasi ir grioveliai ir t...manau tikrai turetu kazkas panasaus iseiti... mirksiukas.gif


nea, nenosiu su dvikomponenčiu biggrin.gif Noriu kad būtų tokia faktūra, ir lakuot nereikėtų hihihi.gif

Buckiuk, nu jau tie tavo pirmieji, kur mačiau, tai tikrai labai puikūs bigsmile.gif Nemanau, kad juos reikėtų šlifuoti biggrin.gif O jeigu nelygumai nedideli, tai nebūtina su stambiu praeit - imk kokį 1000 ir žiūrėk, ar jo užtenka biggrin.gif Bet pabaik su 2000, kad dryžių neliktų ax.gif

o tą pakabuką su auskariukais tai nežinau kiek dariau biggrin.gif Nu prisėdau vakare ir padariau hihihi.gif tik tiek makarončikai ploni, kokie gal 1 mm storio biggrin.gif Tai su pirščiukai nelabai sučiupinu, su dantų krapštuku darbavausi laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 19, 09:34)
Ita, chimera aciuks.gif

chimera, o kodėl nepadarytum?  Padarytum irnesakyk.gif tik pasiknibinėt gerokai reikia biggrin.gif

O kaip cia tie raituziukai padaryti? blush2.gif Imi, suki ir raitai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2008 09 19, 10:20)
O kaip cia tie raituziukai padaryti?  blush2.gif  Imi, suki ir raitai? biggrin.gif


nu jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 10, 20:01)
registruojuos 4u.gif

labai grzus darbeliai smile.gif kaip tu tokius restus padarai?
Atsakyti