Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 21:37)
aha, uždarysiu jus visas tris mėnesiui hihihi.gif Iš karto man eilutę sutrumpinsit nail.gif

aha tai as irgi kaip ir noriu...smile.gif))aisku nelabai supratau apie ka jus...bet noriu.... tongue.gif aciu buckiuk kad nepamirsai manes... wub.gif o jei nepriimsit, tai isibrausiu i svecius..., ot... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu, sveikos, kaip cia jus gyvuojat? Ziuriu, linksmai. As jau toli nuo jusu, lakstau visa diena, tvarkau popierus.Ne vienos parduotuves rankdarbines nemaciau dar, bet paieskosiu. biggrin.gif Tuoj ikelsiu medaliu nuotraukos, labai jos s...inos, nes fotkinau vakare, o paziurejau tik cia, UK, tai neturejau, is ko rinktis.
Atsakyti
ups, neikelsiu nuotrauku siandien, ne ta usb pasiemiau. doh.gif
Atsakyti
Morta bigsmile.gif nu nepamiršk mūsų, kai jau laiko turėsi biggrin.gif


nu pasakykit man, kaip čia padaryta? g.gif Nu man labai gražu... Gal su dažais? mastau.gif

user posted image
Atsakyti
Gal ir su dažais g.gif O dal ir tiesiog spalvų perėjimas susuktas dešron. O tekstūra tai gal su folga padaryta. Ten pas rusaites, livejornal tame jų yra kažkas tipo odos imitacija.

Arba gal koks baltas modelinas dažytas rašalu ir dar po to gerai padegė lotuliukas.gif Bet čia taip per vidurį, o ne iš kraštų padega tik kai mikrodangėje kepi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga246: 18 rugsėjo 2008 - 17:46
dėl spalvų tai aš nesuku galvos biggrin.gif Man ta nelygi faktūra ramybės neduoda doh.gif biggrin.gif Va visas ALBUMAS wacko.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 18 rugsėjo 2008 - 17:51
Paieškok polymerclayfimo ten yra tegai "imitacija" ir "uroki" Tikrai buvo ar tai pamoka, ar tai nuoroda į pamoką kaip imituoti odos gaminius.


Va radau vieną http://community.liv...mo/1050152.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga246: 18 rugsėjo 2008 - 17:58
man rodos cia su celofaniniu maisiuku ta faktura padaroma g.gif
Atsakyti
dar man taip nuojauta kužda, kad gali būti ore stingstantis modelinas dažytas. Kažkada turėjaukokio tai, nepamenu pavadinimo, tai išdžiuvęs panašiai atrodė. Bet ir "šlapias" jis toks gana neįprastas buvo, toks kai kiek spyruokliuojantis, kai į popieriaus masę užnešantis...
Atsakyti
nu reikės bandyt, kaip čia ir kas biggrin.gif

o kol kas manp naujausias ax.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
OOO, Jutarė iki filigre dasirovė biggrin.gif

Nu labai gražu, ten su pudra tai visai oboldennai - nu kaip visada, tobula.
Atsakyti
ooo Jutare ....baisiai grazu wub.gif


Mortele,sveika gyva kaip tau ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 18 rugsėjo 2008 - 19:13