Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

o pa pa tikrai kokie spalvoti ir grazus...kaip drambliuku svajones biggrin.gif
Atsakyti
gaila tik kad lakuot kazkaip nelabai ......spalvos kaip atsigautu :wub:nu lauksiu maajos zodzio......bet kaip gerai mergos kad apsiemes bent po kelis ir jus padaryt,bman butu buve blogai jei tektu visus dvidesimt daryt doh.gif biggrin.gif visdelto nieko gero masine gamyba lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 10 rugsėjo 2008 - 20:31
o-pa-pa, kokie dailuciai! smile.gif Labai graziai ir zaismingai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, as siandien vos nepasiskiepiau nuo kazkokios zarazos, tai apturejau streso, bet rytoj vis tiek teks. Kazkaip baisu.
Opa, tavo medaliai tiesiog nerealus, as va toki tikrai labai noreciau turet ta, kuris rozinis, mano skaiciukas irgi kiek didesnis butu ax.gif
Margareta, mano vienas medalis irgi panasus i tavo su zvereliu drinks_cheers.gif , tik dar pati nesupratau, su kokiu blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tempk cia zvery isryskinsim kokios anas veisles biggrin.gif
Atsakyti
Dar jis nezmoniskai atrodo, iki proto davest reikia biggrin.gif
Atsakyti
zveris atrodo nezmoniskai katra iki proto davesti reikia blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif cha cha...nezmoniskas zveris..
ne, nu kokis ten skirtumas kad tas medalis tavo neslifuotas..pas mane jie dar net nekepti, kepsiu kai visus padarysiu ax.gif
rodyk ir greitai triniti.gif

beja ten turetu buti zuikis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 10, 22:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cha cha...nezmoniskas zveris..
ne, nu kokis ten skirtumas kad tas medalis tavo neslifuotas..pas mane jie dar net nekepti, kepsiu kai visus padarysiu  ax.gif
rodyk ir greitai  triniti.gif

beja ten turetu buti zuikis  tongue.gif


Tai man nekilo net abejoniu, kad tavasis zuikis, prasom teisingai mane suprast, jis ten toks aiskus zuikis, kad net veisle galima atspet katra, kaip Ita sako smile.gif. Manasis ten neaiskios kilmes irnesakyk.gif Dar nerodysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 09 10, 21:20)
Sveikos, as siandien vos nepasiskiepiau nuo kazkokios zarazos, tai apturejau streso, bet rytoj vis tiek teks. Kazkaip baisu.


o nuo kokios cia? as UK studijavau, tai nuo nieko nereikejo blush2.gif
Atsakyti
Morta nori nuo priklausomybes fimui pasiskiepyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ItaBita @ 2008 09 10, 23:00)
Morta nori nuo priklausomybes fimui pasiskiepyti biggrin.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif

Elze, gal neilgai buvai? As tai ilgam turbut, tai pataria tiesiog, irgi nebutina, kad jau privalu. Nuo Hepatito B, nuo meningito C, dar nuo kazko doh.gif o gal raides atvirksciai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morta_Morta: 10 rugsėjo 2008 - 22:11