Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 18:05)
Buckiuk, nu tai sutariam - kai tik turėsiu kokį padvalą, sėdėsi pas mane mėnesį už dyką bigsmile.gif hihihi.gif

sėdėsiu bigsmile.gif

QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 18:38)
o as..o as....as irgi noreciau padirbet ...kaip sakant krupstumo pasimokyt biggrin.gif


dviese sėdėsim bigsmile.gif

nea, dar Gabii prigriebsim bigsmile.gif

a, Jutare?.. pioneers.gif
Atsakyti
aha, uždarysiu jus visas tris mėnesiui hihihi.gif Iš karto man eilutę sutrumpinsit nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 20:50)
o-pa-pa, nu baik tu laužytis doh.gif  biggrin.gif nu susimatom kurią dieną biggrin.gif Tada ir dėl padirbėjimo pasitarsim laugh.gif

mane visa gyvenima lydi si bjauri yda...geda imti.. geda prasyti biggrin.gif ir turbut nebeissioperuosiu josios lotuliukas.gif o susimatyti butu gerai thumbup.gif ytariu kad jau kita savaite turesiu bent po kelias valandas laisvas ax.gif

QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 17, 21:12)
sėdėsiu  bigsmile.gif
dviese sėdėsim  bigsmile.gif

nea, dar Gabii prigriebsim  bigsmile.gif

a, Jutare?..  pioneers.gif

eee jau visas meeetas gautusi thumbup.gif

QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 21:37)
aha, uždarysiu jus visas tris mėnesiui hihihi.gif Iš karto man eilutę sutrumpinsit nail.gif

kaip sakant ir avys sveikos ir vilkas sotus....xixixi ytariu linksma butu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 20:54)
mane visa gyvenima lydi si bjauri yda...geda imti.. geda prasyti biggrin.gif ir turbut nebeissioperuosiu josios lotuliukas.gif o susimatyti butu gerai thumbup.gif ytariu kad jau kita savaite turesiu bent po kelias valandas laisvas ax.gif
eee jau visas meeetas gautusi thumbup.gif
kaip sakant ir avys sveikos ir vilkas sotus....xixixi ytariu linksma butu tongue.gif


tai kitą savaitę skiriu tau pasimatymą, kai tavo zuikis dažely bus biggrin.gif

nu manau, kad tikrai susiorganizuosim biggrin.gif Tik gal nelaikysiu aš jūsų mėnesį hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 22:13)
tai kitą savaitę skiriu tau pasimatymą, kai tavo zuikis dažely bus biggrin.gif

nu manau, kad tikrai susiorganizuosim biggrin.gif Tik gal nelaikysiu aš jūsų mėnesį hihihi.gif


ooo super thumbup.gif paplepesim bigsmile.gif ax.gif


a ko jau nelaikysi biggrin.gif maitint tai nereiks,pacios pasirupinsim dziuveseliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 21:18)
ooo super thumbup.gif paplepesim bigsmile.gif  ax.gif
a ko jau nelaikysi biggrin.gif maitint tai nereiks,pacios pasirupinsim dziuveseliu lotuliukas.gif


aga biggrin.gif

nu jo, pasirūpinsit jūs dry.gif tai jums kavos, tai arbatos teks daryt... tai dar ko užsimanysit cool.gif O jeigu džiūvėsiai visą mėnesį tik gyvos būsit, tai naudos jokios iš jūsų nebeliks hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 17 rugsėjo 2008 - 20:28
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 22:28)
aga biggrin.gif

nu jo, pasirūpinsit jūs dry.gif tai jums kavos, tai arbatos teks daryt... tai dar ko užsimanysit  cool.gif O jeigu džiūvėsiai visą mėnesį tik gyvos būsit, tai naudos jokios iš jūsų nebeliks hihihi.gif

bendrai pagalvojus,kam tie dziuvesiai kai tu pyragus megsti kepti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 21:58)
bendrai pagalvojus,kam tie dziuvesiai kai tu pyragus megsti kepti lotuliukas.gif


va va, prasideda beee.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 23:00)
va va, prasideda beee.gif

lotuliukas.gif nu gerai jau gerai.....kai geriau pagalvojus niekas manes ir neisleistu menesiui,mano seima is bado numirtu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 19:37)
aha, uždarysiu jus visas tris mėnesiui hihihi.gif Iš karto man eilutę sutrumpinsit nail.gif


nebijai, kad klientės išsilakstys? bigsmile.gif laugh.gif

QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 20:28)
nu jo, pasirūpinsit jūs dry.gif tai jums kavos, tai arbatos teks daryt... tai dar ko užsimanysit  cool.gif O jeigu džiūvėsiai visą mėnesį tik gyvos būsit, tai naudos jokios iš jūsų nebeliks hihihi.gif


tai dar ko nors stipresnio lotuliukas.gif o po to jau kokius grožius kursim bigsmile.gif

o-pa-pa, rytoj dar nepasilik mėnesiui, ir aš noriu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buckiukas: 17 rugsėjo 2008 - 22:04
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 22:04)
lotuliukas.gif nu gerai jau gerai.....kai geriau pagalvojus niekas manes ir neisleistu menesiui,mano seima is bado numirtu doh.gif  lotuliukas.gif


nu tai džiūvėsių jiems paliktum laugh.gif

QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 17, 23:03)
nebijai, kad klientės išsilakstys?  bigsmile.gif laugh.gif
tai dar ko nors stipresnio lotuliukas.gif o po to jau kokius grožius kursim  bigsmile.gif

o-pa-pa, rytoj dar nepasilik mėnesiui, ir aš noriu  ax.gif


nu jau irnesakyk.gif neisilakstyt tongue.gif

nu jeigu ryt, tai tik ant betono hihihi.gif Pavasarį čia viskas bus, pavasarį nail.gif

miargai, sorry už off topic`us blush2.gif biggrin.gif Ale smagu pablevyzgot biggrin.gif


labas rytas,
lauke 3 laipsniai wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 22:04)
lotuliukas.gif nu gerai jau gerai.....kai geriau pagalvojus niekas manes ir neisleistu menesiui,mano seima is bado numirtu doh.gif  lotuliukas.gif


topsecret.gif Žinok, kiniečiai po vieną negyvena, jie ne tik visą šeimą, bet ir visą giminę su savim atsiveda. Tai jau reiks su visa šeimyna ir kraustytis į padvalą pas Jutarę lotuliukas.gif
Atsakyti