Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

O tai tada pas mane kas? Vienkiemis? O gal jurta?
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 17, 12:15)
O tai tada pas mane kas? Vienkiemis? O gal jurta?

lotuliukas.gif aj geriau nesigilink smilgele biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 17 rugsėjo 2008 - 10:22
QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 16, 22:28)
Aš ir delnuos sukiojau, ir ant gyvatuko net trumpam padžiovus buvau  lotuliukas.gif  Reiškia, nekondicinis pasitaikė  laugh.gif O turkis tai sėkmingai mano lobių dėžutėj guli, veliu jam bumbulus turkio spalvos, jau bus ryyyyyyyyšku  doh.gif


na, tai sunaudosi į vidų dėt, ir paskui kuo nors gražiu uždengti biggrin.gif
Tai gražu bus, kai ryšku biggrin.gif

QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 10:17)
Jutare,toks jausmas kad,tik speja kokia mergicka lipdanti risijungti,o tu jau pazysti blink.gif  biggrin.gif


aha, visas aš pažįstu nail.gif hihihi.gif

fainas tavo burbulas didis.gif galiu duot va tokius pakabiklius, jeigu tiktų

user posted image

user posted image


smilga, dar neįrengiau padvalo kiniečiams hihihi.gif Nors jaučiu, reikėtų pasiskubint lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 17 rugsėjo 2008 - 14:39
neatsimenu ar gyriau bet tokiu medalius verta dar kartą pagyrt, skaitau, nu super man jie ir aš jaučiu būdama 1-erių juos tikrai ragaučiau biggrin.gif

opapa, labai fainas burbuliukas wub.gif spalvos labai labai man

o jutarės antras labai irgi patinka, kaip kokia snaigė atrodo, fainai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 15:36)
smilga, dar neįrengiau padvalo kiniečiams hihihi.gif Nors jaučiu, reikėtų pasiskubint lotuliukas.gif


Vat už tat jie ir pabėgo lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kuri mergikė dar darys užsakymą iš tų estų ax.gif mielai prisijungčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 09:17)
Jutare,toks jausmas kad,tik speja kokia mergicka lipdanti risijungti,o tu jau pazysti blink.gif  biggrin.gif

rolleyes.gif

QUOTE(smilga246 @ 2008 09 17, 10:03)
Čia gal jos kiniečiai iš padvalo pabėgo ir nepriklausomybę paskelbė lotuliukas.gif


blink.gif beee.gif nors už dyką tokiam padvale kokį mėnesiuką sėdėčiau laugh.gif
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 14:36)
smilga, dar neįrengiau padvalo kiniečiams hihihi.gif Nors jaučiu, reikėtų pasiskubint lotuliukas.gif


renk greičiau, yra norinčių, bus gerai ir vietinės bigsmile.gif
Atsakyti
Buckiuk, nu tai sutariam - kai tik turėsiu kokį padvalą, sėdėsi pas mane mėnesį už dyką bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
As galiu savo rusiuka paskolinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2008 09 17, 19:17)
As galiu savo rusiuka paskolinti  ax.gif


nu turiu ir aš rūsiuką, bet kai esu tokia gera, negaliu kišt ten žmonių doh.gif lotuliukas.gif
Palauksim, kol į namą persikelsim, tada žmoniškai darbo kambary pasodinsiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 16:36)

fainas tavo burbulas didis.gif galiu duot va tokius pakabiklius, jeigu tiktų



a tu gali kada pabut ne tokia gera a?aaaaa? lotuliukas.gif ne,Jutaryt,neimsiu nieko,susirasiu ir nusipirksiu as tu pakabekliu ax.gif
QUOTE(dydo @ 2008 09 17, 16:55)
neatsimenu ar gyriau bet tokiu medalius verta dar kartą pagyrt, skaitau, nu super man jie ir aš jaučiu būdama 1-erių juos tikrai ragaučiau  biggrin.gif

opapa, labai fainas burbuliukas  wub.gif spalvos labai labai man

o jutarės antras labai irgi patinka, kaip kokia snaigė atrodo, fainai  bigsmile.gif


aciu 4u.gif
QUOTE(Jutare @ 2008 09 17, 20:05)
Buckiuk, nu tai sutariam - kai tik turėsiu kokį padvalą, sėdėsi pas mane mėnesį už dyką bigsmile.gif hihihi.gif

o as..o as....as irgi noreciau padirbet ...kaip sakant krupstumo pasimokyt biggrin.gif
Atsakyti
o-pa-pa, nu baik tu laužytis doh.gif biggrin.gif nu susimatom kurią dieną biggrin.gif Tada ir dėl padirbėjimo pasitarsim laugh.gif
Atsakyti