Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(*MAGIC* @ 2008 09 16, 19:33)
O per pasta mašiną kočiojant kai kurių spalvų blyno kraštai kažkiek trupa ir man


man irgi ir ypatingai tas pasireiskia minkant perlamutrinius atspalvius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 16 rugsėjo 2008 - 19:03
QUOTE(*MAGIC* @ 2008 09 16, 18:33)
Tai gal kalbi apie 404 spalvą? (jei taip, tai ji su 'transparent' efektu, tai gali būt kietesnė,nei paprastas 'soft' )
O per pasta mašiną kočiojant kai kurių spalvų blyno kraštai kažkiek trupa ir man


Nea, šita normaliai "kočiojosi", jų visų kraštai šiek tiek trupa, bet oranžinė krito gabalėliais. Toliau minkiau, šildžiau delnuose, bet niekas nesikeitė, todėl įvyniojau trupinius doh.gif . Suvyniojau į dešrą juodą, 404 ir oranžinę, pasidėjau, kai rasiu laiko, žiūrėsiu, kas gaunasi ir kepsiu smile.gif
Parodysiu, kai jau turėsiu nors vieną galutinį rezultatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 16, 19:10)
Labutis visoms  4u.gif

Susirgau, įkritau, bet parodyt dar neturiu, ką  doh.gif
Norėjau paklaust, ar būna, kad fimas, nors ir minkom, vis tiek toks kietas ir leidžiant per makaronų mašinėlę, trupa?  g.gif  Jutare, ar neteko "Dailininkų reikmenyse" (ar kaip jie ten  blush2.gif ) nusipirkt padžiuvusio fimo?.. Man oranžinė įtartina, nors galiojimas geras, iki 2009 sausio  g.gif


che che, sveika prisijungus tongue.gif

nu žinok, lyg ir netrupa man mastau.gif Tu gerai delnuose pasukiok, o kai leidi per pasta machine, nedėk storo gabalo, o iš karto blyną daryk biggrin.gif Gal gi nebetrupės tada? g.gif

Rodyk rodyk, ką prisigaminusi turi tongue.gif Kaip tie turkis-ruda? suverti? biggrin.gif
Atsakyti
Siandien slankiojau po pardes, uzsukau i parduotuve, kur viskas po 1 eura (kazkaip panasiai ir vadinasi) ir netiketai atradau antspauduku biggrin.gif Jie skirti laikinom tatoo daryti, bet manau, kad puikiai tiks ir modelinui, tik gaila, kad nebebuvo is ko rinktis... sad.gif Gavau viena antspauduka panasu i gelyte ir viena su varlyte... Gal kitose to paties tinklo parduotuvese butu didesnis pasirinikimas g.gif Tiesa, uz viena antspauduka mokejau tik 2.50. Jei kam bus idomu, galesiu ideti nuotraukyciu.
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 16, 20:18)
che che, sveika prisijungus tongue.gif

nu žinok, lyg ir netrupa man mastau.gif Tu gerai delnuose pasukiok, o kai leidi per pasta machine, nedėk storo gabalo, o iš karto blyną daryk biggrin.gif Gal gi nebetrupės tada? g.gif

Rodyk rodyk, ką prisigaminusi turi tongue.gif Kaip tie turkis-ruda? suverti? biggrin.gif


Aš ir delnuos sukiojau, ir ant gyvatuko net trumpam padžiovus buvau lotuliukas.gif Reiškia, nekondicinis pasitaikė laugh.gif O turkis tai sėkmingai mano lobių dėžutėj guli, veliu jam bumbulus turkio spalvos, jau bus ryyyyyyyyšku doh.gif
Atsakyti
Aaa...as nusipirkau keleta spalvyciu fimo modelino, visa isminkiau, paruosiau kepti ir sudeginau biggrin.gif bet kas blogiausia - dumai buvo visose namuose ir savitas kvapas jautesi biggrin.gif
Atsakyti
aha aha...kas cia juokias is mano nelaimes biggrin.gif gaila kocelo neturiu lotuliukas.gif


Jutare,toks jausmas kad,tik speja kokia mergicka lipdanti risijungti,o tu jau pazysti blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o-pa-pa: 17 rugsėjo 2008 - 09:19
pas mane seniai "gulinejo" toks bumbulas,niekaip nesugalvojau kaip ji panaudot,vakar pagailo jo....va kas gavosi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 17, 10:17)
aha aha...kas cia juokias is mano nelaimes biggrin.gif gaila kocelo neturiu lotuliukas.gif
Jutare,toks jausmas kad,tik speja kokia mergicka lipdanti risijungti,o tu jau pazysti blink.gif  biggrin.gif


Čia gal jos kiniečiai iš padvalo pabėgo ir nepriklausomybę paskelbė lotuliukas.gif
Nepykit, mergos, aš šiandien bjauri, nes man šalta...


Gerulis tavo burbulas, Opa, tik aš tai dar ant kokio pakabiklio jį pakabinčiau (ta ptasme - virvelė kad eitų per pakabiklį ir kilputė būtų prikabinta prie pakabiklio)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga246: 17 rugsėjo 2008 - 10:06
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 17, 12:03)
Čia gal jos kiniečiai iš padvalo pabėgo ir nepriklausomybę paskelbė lotuliukas.gif
Nepykit, mergos, aš šiandien bjauri, nes man šalta...Gerulis tavo burbulas, Opa, tik aš tai dar ant kokio pakabiklio jį pakabinčiau (ta ptasme - virvelė kad eitų per pakabiklį ir kilputė būtų prikabinta prie pakabiklio)

skaitau,galima atleist tau biggrin.gif man irgi baisingai kojos sala,jauciu reik apsimaut batukus irvaryt i lauka pabimbinet gal susilsiu lotuliukas.gif

em...kaip tycia jokio pakabiklio tokio tinkamo siuo metu neturiu blush2.gif
Atsakyti
Tada bimbinėk krautuvėn - ir sušilsi ir pakabiklį nusipirksi za odno
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 17, 12:12)
Tada bimbinėk krautuvėn - ir sušilsi ir pakabiklį nusipirksi za odno

pas mus kaimas...nieko doro ner doh.gif
Atsakyti