Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Landziojau po ineta ir radau biggrin.gif Na, man jie visai faini pasirode biggrin.gif Gal cia ne is modelino padaryti, bet manau, kad galima ka nors panasaus is modelino sumastyti, tik aisku, nereiktu paties usb rakto kartu su modelinu kepti lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
is modelino tokius daikstus padaryti tai cia jau aukstasisi pilotazas blink.gif

Jutare taip?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 15, 21:39)
hihihi.gif
man tai negaila, aš galiu pasakyt, bet nesugalvoju kaip doh.gif  lotuliukas.gif

nu žodžiu biggrin.gif kitoj pusėj pakabuko ten tokia a la plokštelė, bet su tarpeliu virvelei mastau.gif

Aga, žinoma kad gaila. Dabar jau turi taip sakyt lotuliukas.gif va, Margareta tai net nupaišė.

Atmintukai, tai faini, norėčiau tokį turėt. Mačiau, berods "Kompiuterijos" žurnale panačias izvraščenstvas, ten net parodyta buvo kaip pasidaryti. Ten buvo į USB kabelio kištuką įmontuota, ir laido gabalas nuo to kištuko driekėsi taip grubiai nutrauktas. Dar buvo meškiukas, o galva jo nusiimanti - vietoj uždengtuko. Įsivaizuojat kaip atrodo prijungta prie kompo... meška galvą į kompą įkišus, tik subinė kyšo. Labai tingiu ieškot žurnalo, nuskenuočiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga246: 15 rugsėjo 2008 - 21:14
aha, Margareta, labai panašiai biggrin.gif
Atsakyti
Labadieniuka, mergaites 4u.gif
man dabar iskilo klausimas, gal yra cia mergaiciu Siaulieciu? Noreciau suzinoti, kur Jus perkat fimo modelina? ax.gif nusimato kelione i Siaulius, tai tuo paciu ir modelino gal nusipirkciau, bet nezinau, kur jo buna, kad neieskot be reikalo po visa miesta doh.gif
Atsakyti
aga modelistes siaulietes galetu brukstelti, nereiketu pirkaliotis vis klaipedoj r vilniuj, o vilniuj paskutini syki tai isvis nusipirkau ne fimo, o kazkokia kitokia mase, brngesne ir mazesne, bet nusipirkau vistiek, bet neisbandziau, o elika tai pabandyk perskambinti tikru spalvu produkcija kur prekiauja i tas parduotuves jos zinos ar turi ar nea, vienoj vietoj, buvo, bet nebeatsiveza, ir isvis bande mane itikinti, kad niekada neturejo, tik idomu tada ka as nusipirkau, su uzrasu fimo unsure.gif g.gif niu vienu zodziu, jei kas brukstelk, kur siauliuose yra fimo, idomu tikrai butu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija_ma @ 2008 09 16, 14:21)
aga modelistes siaulietes galetu brukstelti, nereiketu pirkaliotis vis klaipedoj r vilniuj, o vilniuj paskutini syki tai isvis nusipirkau ne fimo, o kazkokia kitokia mase, brngesne ir mazesne, bet nusipirkau vistiek, bet neisbandziau, o elika tai pabandyk perskambinti tikru spalvu produkcija kur prekiauja i tas parduotuves jos zinos ar turi ar nea, vienoj vietoj, buvo, bet nebeatsiveza, ir isvis bande mane itikinti, kad niekada neturejo, tik idomu tada ka as nusipirkau, su uzrasu fimo  unsure.gif  g.gif niu vienu zodziu, jei kas brukstelk, kur siauliuose yra fimo, idomu tikrai butu  mirksiukas.gif


Na, jei neatsiras, kas zinos, tai ziuresiu gal ka doh.gif o jei nerasiu, prasysiu, kad man is Klaipedos giminaite siuntinuka ruostu doh.gif
Atsakyti
prisiruosiau viena toki burbula nufotkinti,o fotike nespalvotas rezimas nustatytas ir nugi niekaip nemoku pervest i spalvota doh.gif pliat jauciuosi kaip blondine doh.gif doh.gif
Atsakyti
nu tu cia prajuokinai hah.gif
Atsakyti
Nu nesijuok iš draugo nelaimė biggrin.gif
Opa, pas mane ant fotiko yra tokia knopke "Meniu", ir meniu pas mane rusiškas, tai aš ten randu kas man reikia. O jei nerandu ką maniškis "profesionalas-ekspertas" numakalavo, tai išimu batareikas kokiai 10-15 min ir po to įdedu - atsistato pradiniai parametrai smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms 4u.gif

Susirgau, įkritau, bet parodyt dar neturiu, ką doh.gif
Norėjau paklaust, ar būna, kad fimas, nors ir minkom, vis tiek toks kietas ir leidžiant per makaronų mašinėlę, trupa? g.gif Jutare, ar neteko "Dailininkų reikmenyse" (ar kaip jie ten blush2.gif ) nusipirkt padžiuvusio fimo?.. Man oranžinė įtartina, nors galiojimas geras, iki 2009 sausio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Buckiukas @ 2008 09 16, 19:10)
Man oranžinė įtartina, nors galiojimas geras, iki 2009 sausio  g.gif


Tai gal kalbi apie 404 spalvą? (jei taip, tai ji su 'transparent' efektu, tai gali būt kietesnė,nei paprastas 'soft' )
O per pasta mašiną kočiojant kai kurių spalvų blyno kraštai kažkiek trupa ir man
Atsakyti