Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

oi...prikepiau visokiu ten... biggrin.gif visi skirtingom spalvom...skirtingai kepti...ir tt...paziurejau geriausia varianta...prisidariau jau...tik reikia suvyniot ir det kepti...bet siandien taip viskas krenta is ranku, kad atidejau rydienai...nes jauciu, kad kaip ir viskas taip ir tie man nesigaus... ax.gif
tik va...iskepus, lakuot kaip ir nenoriu, sakau gal nupoliruoti...(cia as apie lava)...bet tas poliravimas kaip vyksta...nuo stambesnio einama smulkyn...ar iskart smulku imti??? g.gif na koki 2000 gal... g.gif
Atsakyti
as tai su ta lava nieko nedaryciau g.gif

o tu pasleptu pakabinimu nesu dariusi blush2.gif man ir butu idomu kaip tai daroma bigsmile.gif
Atsakyti
Lavos tai dažniausisi ir nelakuoju, nebent "labai reikia". Poliravimas, tai kai jau nušlifuotą blizgini - jis jau darai su smulkiu švitriniu, gal kokiu 2500, o kai kas dar su kokiu veltiniu, ar iš medžiagos prisikarpo skrituliukų ir su šlifuokliu...

O-pa-pa, o tu čia kaip iš nugaros nori pritvirtinti blink.gif Gal iš vielos sulankstyk kilputę (tipo tokią: o-- ) tada pragręžk skylutę pakabuke ir patepus klijais įkišk kilputę. Aš naudoju epoksidinius klijus, tai kai priklijuoja - neatgrauši.
Atsakyti
nu ziuresim kai iskepsiu...bet jei jau taip sakot, tai nieko ir nedarysiu...jei kas gero dar iseis... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 15, 20:23)
as tai su ta lava nieko nedaryciau  g.gif

o tu pasleptu pakabinimu nesu dariusi  blush2.gif man ir butu idomu kaip tai daroma  bigsmile.gif

su lava ir as nieko nedarau ax.gif

atsimeni magic rode pakabuka-sokoladuka,tai vat ....o virvele ten kazkaip is nugareles turbut buvo pritvirtinusi unsure.gif

QUOTE(smilga246 @ 2008 09 15, 20:28)
Lavos tai dažniausisi ir nelakuoju, nebent "labai reikia". Poliravimas, tai kai jau nušlifuotą blizgini - jis jau darai su smulkiu švitriniu, gal kokiu 2500, o kai kas dar su kokiu veltiniu, ar iš medžiagos prisikarpo skrituliukų ir su šlifuokliu...

O-pa-pa, o tu čia kaip iš nugaros nori pritvirtinti  blink.gif  Gal iš vielos sulankstyk kilputę (tipo tokią: o-- ) tada pragręžk skylutę pakabuke ir patepus klijais įkišk kilputę. Aš naudoju epoksidinius klijus, tai kai priklijuoja - neatgrauši.

turiu as tuos smeigtukus,bet jie tokie trumpuciai kaip man jie nepatikimi doh.gif bet jei sakai su epoksidke klijuot....nu reik pabandyt ax.gif aciu smile.gif
Atsakyti
Tai pasidaryk iš vielutės kokį nori ilgio.
Epoksidkės tai būna specialios, aš kažkada rodžiau - tokia rusiška, Prosvet vadinasi, tai ji skaidri, negelsta, galima po to ir toms "užpiltinėms", kaip čia rodė kažkas, panaudot. Ir dar ant jos parašyta, kad ji specialiai juvelyriniams darbams ir atspari vibracijai. Nežinau, kiek čia tame tiesos, bet kad gerai laiko - točna.
Atsakyti
o-pa-a, nelabai supratau, bet tu nori kažką tokio daryti? mastau.gif

user posted image


Gabii, aš nieko su lava nedarau, nei lakuoju, nei poliruoju ax.gif Man ji gražiausia, kai prie jos nagiukai neprikišti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 15 rugsėjo 2008 - 19:23
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 15, 20:53)
Tai pasidaryk iš vielutės kokį nori ilgio.
Epoksidkės tai būna specialios, aš kažkada rodžiau - tokia rusiška, Prosvet vadinasi, tai ji skaidri, negelsta, galima po to ir toms "užpiltinėms", kaip čia rodė kažkas, panaudot. Ir dar ant jos parašyta, kad ji specialiai juvelyriniams darbams ir atspari vibracijai. Nežinau, kiek čia tame tiesos, bet kad gerai laiko - točna.


blink.gif oho koks neblogas gal visai daiktas tas Prosvet g.gif
QUOTE(Jutare @ 2008 09 15, 21:22)
o-pa-a, nelabai supratau, bet tu nori kažką tokio daryti? mastau.gif


aha...aha..nugi sitaip blush2.gif paprotink aaa.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(o-pa-pa @ 2008 09 15, 20:27)

aha...aha..nugi sitaip blush2.gif paprotink aaa.... blush2.gif


a ką tu ryt veiki? nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2008 09 15, 21:36)
a ką tu ryt veiki? nail.gif

ryt tai biski veikiu,is ryto varysiu iki stoties,paskui iki turgaus, paskui bandysiu iki daktares prisibraut doh.gif matai noriu greiciau savo kukuli i darzeli nuvest,o tada tai jau turesiu siek tiek laisvo laiko ax.gif
Atsakyti
Margareta, matai kokios dry.gif, mums tai nesakys lotuliukas.gif
Ir mes joms tada nesakysim beee.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 09 15, 21:19)
Margareta, matai kokios dry.gif, mums tai nesakys  lotuliukas.gif
Ir mes joms tada nesakysim  beee.gif


hihihi.gif
man tai negaila, aš galiu pasakyt, bet nesugalvoju kaip doh.gif lotuliukas.gif

nu žodžiu biggrin.gif kitoj pusėj pakabuko ten tokia a la plokštelė, bet su tarpeliu virvelei mastau.gif
Atsakyti