Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Labas rytas suraitytas biggrin.gif

jau kad priraset per savaitgali doh.gif pazaliavau kol perskaiciau biggrin.gif darbai labai labai visu thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas suraitytas biggrin.gif as pasirodau ne tusciom
va koki remeli iskepiau vakar ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 15, 13:15)
labas rytas suraitytas  biggrin.gif as pasirodau ne tusciom
va koki remeli iskepiau vakar  ax.gif
user posted image


Gal galima paklausti ir kaip tau taip pavyko blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kaip gražu !!!!!! Nu pasakok kaip darei blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
nu labai fainas rėmelis bigsmile.gif Čia estiški štampukai eina į trasą? biggrin.gif

o siuntinuko vis dar negaunu aš.... unsure.gif
Atsakyti
jo jo cia tos estiskos fakturos rolleyes.gif
o padaryta paprastai cia ant stiklinio remelio prilipdziau ir iskepiau paskui tai su baltais dazais paterliojau biggrin.gif

Jutare, cia kazkoks kriminalas jau su tuo siuntiniu blink.gif reikiai pasta kelti ant blakstienu ir dar karta estus iskvosti g.gif
Atsakyti
oi pasižvalgius toliau radau kiek šaunių darbeliu o medaliukai kokie linksmi nu labai thumbup.gif o tas pusleles gal pašlifuoti o kai lakuosi šlifavimas užsimaskuos ir jie taps dar sodresni. Nu man taip atrodo nežinau gal klystu
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 15, 12:43)

Jutare, cia kazkoks kriminalas jau su tuo siuntiniu  blink.gif reikiai pasta kelti ant blakstienu  ir dar karta estus iskvosti  g.gif


parašiau aš šiandien užklausimą paštui, laukiu atsakymo biggrin.gif O estai tai parašė siuntos numeruką, daugiau iš jų ką aš išpešiu biggrin.gif
Atėjo šiandien paštininkė, tai taip nudžiugau bigsmile.gif Galvoju - pagaliau bigsmile.gif Ale ne - francai katalogą atsiuntė dry.gif
Atsakyti
su slifavimu labai sudetinga bes tie zveriukai ant virsau prilipdyti..siaip su pirstais labai snuku su svirtiniu butu prieiti g.gif o lakuoti manau neverta g.gif
Atsakyti
Margareta, kaip sakoma poneslo. Jau kad dėjo grožio: ir medaliai ir rėmeliai. Labai gražiai čia pasidarbavai. O medalius tai lakuočiau. Kiek atsimenu savo pažystamus metinukus, tai jiem blizgantis medalis patiktų labiau.

Šita, Jutare su Gabii, kaip jums su štampais baigėsi? Pasigdarėt ir nerodot, ar aš ką pražiopsojau? smile.gif
Atsakyti
ir pamirsau papasakoti...
su stampais tokia vat istorija...
kai atsiveziau jau ant popieriaus atspausdintus pvz...pareiske, kad jiem reikia juoda - balta...o kai atspauzdini matosi pilka...na kaip ir sutarem kad sutvarkysiu...vel uzklausiau kiek kainuos...pirma karta kai buvau lauzesi ir nepasake...dabar...myke myke...kol istraukiau...jauciu norejo pirma pagaminti, o paskui kai jau nebus kur detis, teks moketi....nu vistik istraukiau 1 cm kainyte...o ji 6 lt...tai pakraupau...smile.gif))) sakau, gi uz stampus kur imonej man darot...gaunasi centai..tai is kur cia kaina tokia...tai pradejo aiksinti, kad imonei nuolaida ir taip toliau...zodziu sunervino...skambinau ir kitur del kainu...visut vienodos....tai pagalvojom , kad jau pigiau butu is Amerikos...ir tos pacios antarktidos pigiau parsisiusti; biggrin.gif
nieko...nera, tai reiskia ir nereikia... biggrin.gif padariau uzsakyma is amerikos...uzteks;)
Atsakyti
jo, siųsimės iš antarktidos hihihi.gif

Gabii, gal ką palipdei? bigsmile.gif O gal anuos susivėrei? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jutare: 15 rugsėjo 2008 - 12:13
help.gif mergytes,o kaip reikia daryt tuos"pasleptus" tvirtinimus virvelei blush2.gif padariau pakabuka bet laikikliukui jis per storas doh.gif tai vienintele iseitis kazkaip prilipdyt nugarelei perverima virvutes unsure.gif
Atsakyti