Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

Margareta medaliai superiniai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi aciu aciu blush2.gif
Atsakyti
jetus jetus kokie medaliai smile.gif

nu kas ten dar daro medaliu rodykites smile.gif wink.gif
Atsakyti
Margareta, gražiai pasidarbavai. Kokie gražūs medaliai. Man tie, kur su kašaru ir dar kur su sraige patys gražiausi.
Atsakyti
ai biski ir as pasirodysiu, nors nieko blatno ir naujo smile.gif bet rodausi tik tam kad nesakytumete kad nieko nedarau ax.gif ax.gif
user posted image
ax.gif
Papildyta:
Smilga tavo kasakas gerulis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai grazus darbelis!! smile.gif Merginos, o jus isvalot orkaite kuo nors po fimuku kepimo? Nes maista jeigu noresiu ruostis, ar nebus kenksminga?
Atsakyti
Gerai-gerai, rasom iskaita siam kartui Itai biggrin.gif , man auskarai grazus. mirksiukas.gif O apyranke naudociau, kaip panoramine nuotrauka smile.gif. Koks cia miestas?
Imeskit kas nors ta puslapi rusiska, nerandu jo savo jegom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morta_Morta: 14 rugsėjo 2008 - 15:57
Ita, čia Vilnius? Man atrodo, kad pas tave kažkas panašaus anksčiau buvo, bet vistiek labai gražu. Man va tokie papuošalai labai wub.gif Tokie neeiliniai ir nestandartiniau, bet ir neekstravagantiški. Pati galvojau apie panoraminės nuotraukos panaudojimą apyrankei.

Morta, šito? Šiaip jau tai pirmam temelės poste pirma pamokėlių nuoroda ir yra į tą puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
O jau kokiu grozybiu pridaret wub.gif
Pasirodysiu ir as, nors dar nesuprantu pati ar grazu, ar ne unsure.gif
user posted image
o cia is arciau - is priekio ir "nugaros"
user posted image
Ir pakabutis telefonui, kuris man paciai patinka, bet jau konfiskuotas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
man tai grazus ir tas ireminimas ir pat spakabutis o jau trecia foto tai doh.gif kol radau joje tai ka norejai parodyti lotuliukas.gif spoksojau i ta fona blink.gif paskui i telefona ir tik dar karta isiskaiciusi i zinute, kad ten reikia ieskoti telefono pakabuko, pagaliau ji pamaciau bigsmile.gif dailus thumbup.gif
Atsakyti
Elika, saunuole, labai idomus verinukas thumbup.gif Matau ir pintas vielutes pritaikei smile.gif Labai originaliai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2008 09 14, 20:18)
man tai grazus ir tas ireminimas ir pat spakabutis o jau trecia foto tai  doh.gif kol radau joje tai ka norejai parodyti  lotuliukas.gif spoksojau i ta fona  blink.gif paskui i telefona ir tik dar karta isiskaiciusi i zinute, kad ten reikia ieskoti telefono pakabuko, pagaliau ji pamaciau  bigsmile.gif dailus  thumbup.gif


Aciu ax.gif
o tas fonas, tai jau brolio darbas lotuliukas.gif

QUOTE(Bjauruska @ 2008 09 14, 20:27)
Elika, saunuole, labai idomus verinukas  thumbup.gif Matau ir pintas vielutes pritaikei smile.gif Labai originaliai atrodo smile.gif

Aciu blush2.gif
Atsakyti