Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

panos nu yr ant fotiku tokios knopkes kaip wite balans smile.gif
jei neparasyta tai yra piesinukai smile.gif lempute saulute debesiukas smile.gif
nu gi paspauskit tas knopkes atinkamo apsvietimo metu, jei apteme debesiukas, jei sviesu saulute ir t.t.
tad ir nuotraukos atrodis daug geriau smile.gif
p.s cia ne kritika, prasau neisizesiti smile.gif cia patarimas ax.gif
va mieguti thumbup.gif
user posted imageuser posted image
aisku viska galima ir kompu pataisyti, bet kai iskarto gerai tai geriau wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 13 rugsėjo 2008 - 18:20
Ita 4u.gif
pas mane nėra nei knopkės ,nei debesėlio unsure.gif jau sakyčiau senutė mano muilinė doh.gif
o eksperimentai visada gerai ,jei poto ir lieka neaiškus gniužulas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 13 rugsėjo 2008 - 18:24
netikiu tongue.gif
net ir senuose aparatuose yra, tik gal kur biski giliau paslepta smile.gif reik paieskoti smile.gif

na o jei nera is tikro tai su kompu gi visada galima pataisyti wink.gif

sorry :0 nesupykit kad as cia taip isijauciau ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ItaBita: 13 rugsėjo 2008 - 18:25
QUOTE(ItaBita @ 2008 09 13, 20:24)
netikiu tongue.gif
net ir senuose aparatuose yra, tik gal kur biski giliau paslepta smile.gif reik paieskoti smile.gif

einu ieškot cool.gif
Atsakyti
doh.gif oij apibariau mieguti o pagirti ir pamirsau ax.gif blush2.gif
tikrai labai grazus darbeliai, tas raudonai margas ziedas baisiai grazus thumbup.gif
ir kiti labai simpatingi thumbup.gif
Atsakyti
oi man net patiko hihihi.gif nes nemėgstu perdaug saldumo
o mygtuko neradau ...turbūt nežinau kur ieškot doh.gif
Atsakyti
nu turi buti knope functions ar options nu ar kazkas panasaus, o teen jau kazkur ir bus tie debesai wink.gif
Atsakyti
ziurekit megaites ax.gif mano medaliai..nieko nedariau - nelakavau neslifavau(nes tai labai sudetinga butu) tik krastus palyginau... tik va beda ant poros medaliu iskelus iskilo kelios pusleles verysad.gif kaip manot ar perdaryti?
user posted image
Atsakyti
Nagi nuostabūs medaliukai wub.gif , vaikučiams tikrai patiks , aš ir pati tokio norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, darbeliai labai grazus jusu, kai maniskiai isdzius ir suversiu - pasirodysiu. Kol kas pirmieji, tad tobuleti dar laaaabai yra kur. Nezinau ar jau kas minejo, taciau beziuredama jusu darbelius pastebejau, kad jeigu darot atvaizdus is spausdintu paveiksliuku turiu patarima:
Kompiuteryje spaudziat ant paveiksliuko desini klavisa, darote OPEN WITH> Microsoft Office Picture Manager (galima ir su kitais, bet sita visos turit rasti savuose:) ), atsidarius paveiksliukui, virsuj irankiu juostoje spaudziate PICTURE > ROTATE AND FLIP. Desinej puses atsidaro irankiu juosta, spaudziate FLIP HORIZONTAL ir stai, jusu paveiksliukas turi veidrodini atspindi smile.gif Nebereiks "rasyti is desines i kaire" ir smuiko raktas bus savoj pusej smile.gif Tikiuosi pagelbejau bent kam nors wink.gif
Atsakyti
Margareta, kaip grazu thumbup.gif , manau, nieko tokio, kad yra pusleliu. Man labai katinas patiko wub.gif
Atsakyti
Pasisakys tylus skaitytojas biggrin.gif , labai gražus medaliai thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti