Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(smilga246 @ 2008 09 12, 21:03)
Dydo, o tu čia nekeptus lipdeikrūvon, ar pirma kepei perlenktus skrituliukus, o paskui sulipdei?

dėkui dėkui bigsmile.gif aš juos žalius lipdžiau į krūvą, kažkaip nepagalvojau apie keptus g.gif gal ir lengviau, bet šiaip tai atrodo tik labai sunku padaryt realybėj tikrai daug lengviau nei galvojau smile.gif
QUOTE(miegutis @ 2008 09 12, 21:56)
dydo labai originalūs auskariukai,jie tokie spalvingi ,kad tikrai jau nieko netrūksta  smile.gif 
jei netingėsiu ryt nulakuot irgi kokį vaizdą mesiu ax.gif

ačiū, būtinai įmesk mirksiukas.gif
fainai iš kolegų girdėt gerus žodžius biggrin.gif ačiū visom smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ale ir grožiai čia pas jus thumbup.gif
neužsuk kelias dienas tai ir nauja temuke atidaryta ir superiniu darbeliu,

Na ir aš įdėsiu savo naujausią darbelį, nublanksta jis prieš jūsų grožius, bet jis oadarytas iš estijos pirktomis priemonėmis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
kaip gražuu, ir dar ta spalvytė, atrodo kad darbelis būtų išlaikytas, senovinis wub.gif

o man čia įdomu pasidarė, ta estiška parduotuvė apie kurią visi kalba, tai ji internetinė kaip suprantu? gal galima būtų adresiuką sužinot, ar čia tokios žinios įslaptintos? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juoda_avis @ 2008 09 13, 12:05)
kaip gražuu, ir dar ta spalvytė, atrodo kad darbelis būtų išlaikytas, senovinis  wub.gif

o man čia įdomu pasidarė, ta estiška parduotuvė apie kurią visi kalba, tai ji internetinė kaip suprantu? gal galima būtų adresiuką sužinot, ar čia tokios žinios įslaptintos?  g.gif lotuliukas.gif

ačiukas

na tikrai neįslaptinta
Štai estiska parduotuvele
Atsakyti
QUOTE(dydo @ 2008 09 12, 20:18)

o čia mano antras dublis  smile.gif kažkaip su suvėrimu kankinaus ir biserį dėjau ir svarovskius ir dar velnias žino ką, žodžiu, viską ką turėjau išbandžiau nu ir nieks nelipo  doh.gif tai palikau tokius plikus, net nežinau ar gerai čia ar ne...


manau , kad labai vykes pasirinkimas , super atrodo . Saldziai , bet kartu subtiliai. thumbup.gif
Atsakyti
dydo, fu, kiek vargo turejo but su siuo darbeliu. Labai jau isskirtiniai auskarai gavosi, as irgi manai, kad daugiau nieko ir nereikejo, ji patys is saves labai ryskus.

Vilija, man irgi pilkai-juoda patinka, ir ornamentas idomus, tik del nuotrauku, trupuciuka perkrauta, mano manymu, per marga, reikejo ant kokio neutralaus gal fono fotkint.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif jau pora savaiciu skaitau nuo pradziu Modelino temele, nu ir prikalbejot blush2.gif bigsmile.gif Technika kaip ir aiski, vakar kepiau zydras gelytes juodam fone pagal pavyzduka kazkuri, labai smagiai gavosi, taciau ne idealios formytes.. Siandien slifuoju su svitrinuku, atrodo jau geriau, bet dryziai svitrinio matosi, bijau lakuot g.gif Atrodo baigiau slifuot smulkiu, bet ibrezimai matosi... Ar lakas juos uzdengs? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Morta_Morta @ 2008 09 13, 13:11)
Vilija, man irgi pilkai-juoda patinka, ir ornamentas idomus, tik del nuotrauku, trupuciuka perkrauta, mano manymu, per marga, reikejo ant kokio neutralaus gal fono fotkint.

na ma dar toli ir graziu nuotraukeliu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Banta @ 2008 09 13, 13:14)
Sveikos  4u.gif  jau pora savaiciu skaitau nuo pradziu Modelino temele, nu ir prikalbejot  blush2.gif  bigsmile.gif  Technika kaip ir aiski, vakar kepiau zydras gelytes juodam fone pagal pavyzduka kazkuri, labai smagiai gavosi, taciau ne idealios formytes.. Siandien slifuoju su svitrinuku, atrodo jau geriau, bet dryziai svitrinio matosi, bijau lakuot  g.gif  Atrodo baigiau slifuot smulkiu, bet ibrezimai matosi... Ar lakas juos uzdengs?  schmoll.gif

paslifuok paciu smulkiausiu numeriuku. neturetu matytis subraizymu ax.gif
Atsakyti
Vilija si karta tikrai labai pagirsiu, labai grazus darbelis thumbup.gif

bet Morta teisi smile.gif reikejo dei ant paprasto balto lapo smile.gif

butu geresnis ispudis mirksiukas.gif
nes dabar margalyne mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
aš tuoj apsiverksiu, kaip man čia gražu wub.gif

user posted image
Atsakyti
nuostabaus grozio.... wub.gif net neprskaiciau pradzioj kas parasyta....tai vel pamaniau, atnese cia grozybiu, kad is pavydo uzsigrauztu visos... biggrin.gif
Atsakyti
jo jo Jurate Mokume geris wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti