Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto pinigėlis

Daug kas perka ivairias progines monetas ar is turgu perka senovines sidabrines monetas. O as galvoju pas juvelyra uzsakyti auksine moneta, kuria butu galima padovanoti sunui. Vienoje puseje prasyciau isgraviruoti seimos herba, bet va ka kitoj pusej sugalvoti... Baigiu galva nusisukt doh.gif Ar tik varda su kriksto data. Gal kas galit pasiulyt gera ideja? 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif manyciau,kad kitoje puseje visai tinka kriksto data su vardu ,arba dar nebent vaikucio zodiako zenklas.kaip suprantu ta moneta ateity bus galima kabint ant grandineles bigsmile.gif
Atsakyti
Taip planas buvo toks. Tik vienas juvelyras labai nuliudino, sake , kad reik spec stakliu iskalt herbui. Tipo isgraviruoti neimanoma. Bet man atrodo, kad butu galima, tik gal labai sunku. Kaip tusinuku nupiest imanoma, taip ir isgraviruoti butu galima gal. ax.gif
Atsakyti
Na, mano princese ir gavo daug auksiniu pinigeliu dovanu (tevelio saly tai yra tradicija). Ar gimimas, ar krikstynos ar gimtadienis... po pinigeli tongue.gif Kai uzaugs gales pasidaryti papuosalu is ju... arba ir testi tradicija ir dovanoti savo vaikams...
Atsakyti
Sakykit, pagal tradicijas kriksto mama turi dovanoti, vilnonines kojinytes, muila ir linini ranksluosti ir t.t. visas rfeiksmes zinau tik nezinau pinigelio reiksmes, gal padesit?
Atsakyti
QUOTE(Margarita B. @ 2009 09 11, 20:24)
Sakykit, pagal tradicijas kriksto mama turi dovanoti, vilnonines kojinytes, muila ir linini ranksluosti ir t.t. visas rfeiksmes zinau tik nezinau pinigelio reiksmes, gal padesit?


o ka jie reiskia? net nezinojau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita B. @ 2009 09 11, 20:24)
Sakykit, pagal tradicijas kriksto mama turi dovanoti, vilnonines kojinytes, muila ir linini ranksluosti ir t.t. visas rfeiksmes zinau tik nezinau pinigelio reiksmes, gal padesit?

Mano ziniomis pinigeli dovanuoja, kad krikstyjamo vaiko gyvenime pinigu netruktu ir jis butu turtingas, bet tai nebutinai turi buti sidabrine/auksine moneta (mano ziniomis) 4u.gif
Bet aisku bus grazu, ispudinga ir atmintis visam gyvenimui, jeigu padovanos originalia moneta su seimos herbu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Margarita B. @ 2009 09 11, 20:24)
Sakykit, pagal tradicijas kriksto mama turi dovanoti, vilnonines kojinytes, muila ir linini ranksluosti ir t.t. visas rfeiksmes zinau tik nezinau pinigelio reiksmes, gal padesit?

g.gif Pagal XIX a. tradicijas pinigėlį, išvykstant į bažnyčią, į batuką įdeda krikšto tėtis - kad gyvenime krikštukui pinigų nepritrūktų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 09 11, 15:28)
thumbup.gif  Viskas! Radau zmogu, gera speciuka. Padarys grazu ir greitai. Pasiseke. thumbup.gif


O gal galetum pasakyti kur tu toki meistriuka radai? blush2.gif
Atsakyti