Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 09 12, 13:00)
blink.gif  kas cia dabar.... is kur matosi, kad panasu i pirktinius? g.gif mano mama irgi tokius daro.... tokia forma blush2.gif

Na man asmeniskai jie i pirktinius irgi panasus, tiesiog nutylejau tada, be to niekada neteko girdeti, kad kas nors farsa detu i zemaiciu blynus schmoll.gif farsas tiesiog neiskeptu ir tiek. Turi buti deta arba virta sumalta mesyte arba keptas farsas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2008 09 12, 13:06)
Na, nežinau, pirktiniai tie žemaičiai ar nepirktiniai (maniškiai irgi panašios formos gaunasi), bet aš ne faršą į juos dedu, o virtą permaltą mėsą su kepintais svogūnais ir prieskoniais.

na cia tai geras pastebejimas del mesos... net nepastebejau, kad farsas parasytas...

as ir mama visad dedam vierta malta mesa su pakepintais svoguniukais rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Nerytė,2008 09 12, 15:00]
tikrai paprastai pagaminama, o labai skanu ax.gif
blink.gif kas cia dabar.... is kur matosi, kad panasu i pirktinius? g.gif mano mama irgi tokius daro.... tokia forma blush2.gif
[/quot
Del formos as nieko ir nesakau, bet pavirsiaus isbraizymas tikrai kaip pirktiniu biggrin.gif kazin kazin ar pati dare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliss @ 2008 09 12, 13:47)

Del formos as nieko ir nesakau, bet pavirsiaus isbraizymas tikrai kaip pirktiniu  biggrin.gif  kazin kazin ar pati dare  biggrin.gif

As retai kada pati darau zemaiciu blynus, nes MB nemegsta, tai nusiperku lietuviu parduotuveje, tai pas mane lygiai tokie pat ispaudimai ant ju buna, ten kaip gamyklinis ispaudas ar pan. ant zemaiciu blynu buna rolleyes.gif
Atsakyti
Orkaiteje kepti juros eseriai isdarineti buvo biggrin.gif tai ipjoviau visus peiliu, itryniau zuvies prieskoniais ir druska, citrinu sultimis, tada nutarkavau citrinos zievele, susmulkinau petrazoles ir ta makalose idejau i ju vidu bei aplink mirksiukas.gif
user posted image

i kepimo forma siek tiek aliejaus, sudejau juos, ant virsas uzdejau griezineliais pjaustytos citrinos ant ju, dar aliejum paslaksciau ir kepiau 200 laipsniu 30 min mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
oj, kaip noreciau eseriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 09 12, 15:53)
As retai kada pati darau zemaiciu blynus, nes MB nemegsta, tai nusiperku lietuviu parduotuveje, tai pas mane lygiai tokie pat ispaudimai ant ju buna, ten kaip gamyklinis ispaudas ar pan. ant  zemaiciu blynu buna rolleyes.gif



thumbup.gif [/B] kažin ką pati kepėja pasakys???
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 09 12, 14:04)
Orkaiteje kepti juros eseriai

Oi kaip skaniai atrodo, net seiles nutyso beziurint 4u.gif
Atsakyti
vau kokie eseriukai... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliss @ 2008 09 12, 13:52)
[B]O čia kartais nepirkti žemaičiai  g.gif , nes jau labai panašūs į prktinius?

na jau tikrai nea.....is tokiu reikalu tik koldunus perku....visa kita ir pati moku.... smile.gif
farsa aisku, kad pries tai pakepu su prieskoniais ir svogunais ar cesnakais ant keptuves...tada jau formuoju blyns, o kai kepu, tai vis su sakute paspaudau kepdama.....kokius Jus ten dryzius matot, tai nezinau.....dar taip nesumastyciau, kad pirktus pardej pradeciau Jums rodyi smile.gif
Per daug prabangiai seimynai ruosti pietus is pusfabrikaciu ir be to ne taip skanu kaip namuose... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 12 rugsėjo 2008 - 14:42
Sveikos. Aš vakar varškės apkepą kepiau, nes labai mėgstam mes jį, recepto nebedėsiu, nes jau įdėjusi buvau. lotuliukas.gif O desertui kepiau mielines bandeles rožytes, jeigu kam bus įdomu galėsiu įmesti. mirksiukas.gif

O šiandien nebedariau kalakutienos pagal nerytės receptą, nes labai tingėjau su mėsa knistis, tad padariau biški kitaip.

Paruošiau morkas ir bulves, supjausčiau kubeliais, patroškinau vandenyje su prieskoniais, po to įmečiau pusę šaukšto margarino, dar biški patroškinau, o tada į keptuvę viską, užmečiau dešrelių papjausčius ir šaldytų žirnelių. Kai apkepė viskas, ant viršaus kiaušinius tris. Oj kaip greit gavosi čia man tas patiekalas ir kaip skanu!!! Be riebalų. bigsmile.gif Pripjausčiau šalia daug pomidoro, agurko ir valgėm. thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
ryski, skaniai atrodo patiekaliukas rolleyes.gif
Atsakyti