Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

Sveikutės 4u.gif ,
Esu nuolatinė šito skyrelio skaitytoja,kartas nuo karto pamėginanti gaminti jūsų rekomenduojamus šedevrus.
Dėl skyrelio tvarkos - iš tikrųjų norėtųsi tam tikros tvarkos,aiškaus recepto,ne tik galutinės nuotraukos su patiekalu,bet ir pačio gaminimo proceso nuotraukų bei aprašymų.Aišku,jei būtų galimybė mirksiukas.gif .

Del grikių - liux idėja,reikės pamėginti thumbup.gif .

Atsakyti
QUOTE(lilia @ 2008 09 26, 15:17)
..

Sutarkavau tas lazdeles (sunkiai tarkuojasi, bet trupa, tai gerai gavosi), morką, gabaliuką svogūno, gabaliuką fermentinio sūrio, raudoną papriką, įmušiau kiaušinį ir įdėjau miltų. Druska, pipirai ir toks kaip faršas gavosi.
...

nu super skaniai skamba, man ir patinka tokie reikalai, rieks pabandyt.
o del lazdeliu tarkavimo, tu nevark kita karta, jos buna it otkios kai tarkuotos, vadinamos krabu makaronais ( http://www.vici.lt/i...o...3&Itemid=68 ) neradau foto ikeliamos tik mastau.gif - siaip labai patogus dalykas. as paprastus miltinius blynus kepdama ju pridedu, labai good.gif
Atsakyti
galvojau idesiu savo patiekalus siandienos-persigalvojau biggrin.gif biggrin.gif

as irgi grikius tik isbrinkinu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 09 26, 14:37)
Nesupyk, Lera, bet labai skaniai kvatojaus  lotuliukas.gif  iš to žodžio, kuris kaip ne kaip atitinka temą  thumbup.gif

tongue.gif nepykstu vat per skubėjimą nusišnekėjau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 09 27, 16:55)
as irgi grikius tik isbrinkinu blush2.gif  blush2.gif

as irgi uzpilu karstu vandeniu 3 valandoms.tokie grikiai daug sveikiau, praranda maziau naudingu medziagu. bigsmile.gif
mmergyte, idek savo siandienini, man visada idomu pasiziureti ka kitos gamina ir pasisemti ideju.
Atsakyti
QUOTE(*Dita* @ 2008 09 27, 17:56)
as irgi uzpilu karstu vandeniu 3 valandoms.tokie grikiai daug sveikiau, praranda maziau naudingu medziagu. bigsmile.gif
mmergyte, idek savo siandienini, man visada idomu pasiziureti ka kitos gamina ir pasisemti ideju.


nebent veliau,jau nebeturiu laiko rasyt receptus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolka1224 @ 2008 09 27, 16:09)
blink.gif pirmą kartą girdžiu, kad galima ir nevirti grikius.būtinai taip pabandysiu, mano šeimyna grikius mėgsta.o čia taip galima betkokius grikius, aš perku pigius 'sodžiaus".

as perku bet kokius...pabandyk primam kartui vakare pries miega uzmerkti ir ryte pasisildysi...rasyk ar gavosi 4u.gif
Atsakyti
Briliantik- karpis atrodo smagiai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 09 27, 20:56)
Briliantik- karpis atrodo smagiai smile.gif  4u.gif

o ten ne lasisa? biggrin.gif g.gif
kaip butu faina nusipirkt akcijinio, bet itariu, kad nenusipirksiu si karta doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 26, 11:30-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 26, 11:30)

ir dar..uzsivedziau biggrin.gif ar nemanot kad nauja gimsta eksperimentuojant su sena?gal per desimt temu dedamos kotletus kiekviena suzinom ka nors nauja ir tie kotletai ne toks jau paprastas receptas patampa?

zodziu visoms kurioms kas nors cia nepatinka siulau pailset nuo sm savaite kita,pagamint kazka tooookio ir sugryzus pakelt temos lygi.
nes dabar daugiausia rekia tos kurios aplamai cia tik idejom naudojasi. tongue.gif

Va, butent drinks_cheers.gif.. vieni i kotletus deda batono, kiti bulviu, o kad galima morka itarkuot ar kopustu, tai net neitaria... doh.gif
O tie, kam indai is maximos nepatinka, kazkodel savu nerodo...
gal indai ir grazus, bet ju turinys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 26, 21:56)

O jei apskritai, tai aš už tai, kad viskas būtų savose vietose. Cepelinai ir jų gaminimo patarimai prie cepelinų, kotletai prie kotletų, na ir visa kita. Juk dabar tie YPATINGESNI recpetai paskesta jūroje kasdienių patiekalų ("receptą žinot"; "recepto nerašysiu, nes elementarus"; "receptas aiškus" ir pan.) ir dažnai lieka nepastebėti.
4u.gif

Juk buna kartais nezinai ko nori, o cia viskas vienoj vietoj, o kai dar ir nuotrauka pamatai, tai doh.gif
Man patinka, uzeini pietum paziuret ideju, o randi ir vakarenei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 09 27, 22:00)
o ten ne lasisa?  biggrin.gif  g.gif
kaip butu faina nusipirkt akcijinio, bet itariu, kad nenusipirksiu si karta  doh.gif

6663 aciukas mirksiukas.gif

viena diena dariau lasisa, o kita diena karpius....nes prisipirkau maksimoj su akcijomis smile.gif
tik gaila, kad mano MB karpiu nelesa smile.gif
Atsakyti