Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 10:52)
...bet aš jums garantuoju yra tokių praėdančiu kurios net nežino iš ko verdama siūba ir tt

Nesupyk, Lera, bet labai skaniai kvatojaus lotuliukas.gif iš to žodžio, kuris kaip ne kaip atitinka temą thumbup.gif

QUOTE(bonda @ 2008 09 26, 11:46)
o siaube  kazi SM buna tokia tema, kur galu gale niekas 'nesusipestu'? 

Turbūt nebūna schmoll.gif ...nebuvo, nėra ir nebus doh.gif

Visiškai nesiveldama į ginčus, net nesigilindama, kuri teisi, kuri ne, pasakysiu - PERSKAITYKIM PAVADINIMĄ IR ĮSIGILINKIM Į JO ESMĘ, tuomet ir neturėtų kilt ginčų. Juk šitiek sukurta temų apie ... , diskutuokim tinkamoj temoj apie tinkamus dalykus.
Atsakyti
Mergaites, nekreipkite demesio -viskas su jusu tema yra gerai wub.gif O jeigu nepatinka, tegul kuriasi savo doh.gif Man kaip nemegstanciai gaminti, tai si tema yra puiki wub.gif Atrodo tokie paprasti patiekalai, bet kitokie nei mano, ir dar daugelis greit pagaminamu tongue.gif Tema ideali, prisirinkau receptuku, tai galesiu palepinti seimyna, ka siaip darau labai retai blush2.gif Viskas labai gerai su jusu tema thumbup.gif
Atsakyti
As tai siandien ilindus i temele norejau ikelt kelias nuotraukeles su receptukais...... bet apsigalvoaju....... nes kai paskaiciau tai galvojau apspjaudys mane cia....... su kazdieniskais neidomiais receptais...... unsure.gif
merginos labai sauni sita temele.... bet cia receptai su nuotraukom o ne diskusijos, pazekit kiek lapu temos pripliurpta be reikalo... doh.gif
Gaminkim, fotografuokim ir nepamirskim vienas salia kito rasyti........
Atsakyti
Jau galvojau tiek prigaminot, kad tiek psl. bet pasirodo ne.

Nesusilaikiau, įterpsiu porą žodžių ir aš.

QUOTE(Sufi @ 2008 09 26, 07:37)
Taip, aš pati pradedanti, tai iš grange sukonspektuotų temų bandžiau gauti receptus. Visė pirma labai daug besikartojančių tokių pačių idėjų,

taip, sutinku, labai daug besikartojančių. ir kartais jei būna vienam psl tokie pat ir ypač tik parodytą, kaip gavos, nededu. bet kaip tyčia būna, kad neįdedu, tai tada ir parašo, o kur mano tas darytas ar anas.... nors ir toks pat ką tik buvo. tai irgi sunku atsket kas yra kas.

Antra, kur yra vien foto, nededu. nors dabar jau mažai tokių pasitaiko.

trečia, sutinku kad naudos nulis iš to, kad parašo dėjau bulvę, morką papriką ir mėsą. be kiekio be nieko.
čia ne receptas.
jei kiekviena laikytųsi bent minimalių reikalavimų, visoms būtų lengviau ir paskiau nesektų dar begalę postų "o kiek reikia mėsos". ar reikia pirma apkepti, ar dėti žalią ir t.t.t.
suprantu, kad kartais pasimiršta, na bet...

o labiausiai tai nesinorėtų pamatyti tokių postų kaip šiandien valgėm va ką, receptas aiškus, tai neberašau.... doh.gif

Baigiau.
jei kas turi kokių pasiūlymų dėlo temos ssiteminimo ar pavadinimų, pastabas ir pasiūlymus priimu į a-ž.
Atsakyti
smile.gif+2008 09 26, 11:30-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 26, 11:30)


ir dar..uzsivedziau biggrin.gif ar nemanot kad nauja gimsta eksperimentuojant su sena?gal per desimt temu dedamos kotletus kiekviena suzinom ka nors nauja ir tie kotletai ne toks jau paprastas receptas patampa?



vat būtent,aš pvz tik dabar sužinojau,kad vietoj mirkytos bulkos galima į kotletus dėti džiuvėsėlius,ir taip daug paprasčiau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Nu bobynas doh.gif doh.gif


Atsakyti
sveikos,
Pasiskaičiau aš čia kaip krabų lazdeles kepėt, tai taip užsimaniau pabandyti.
Betgi jos man neišsiviniojo unsure.gif nesuprantu kodėl blink.gif gal ne iki galo atitirpo, o gal kokios prastos buvo.....nežinau schmoll.gif
Tai galvoju ka čia su tom krabų lazdelėm sumeistruot, ir va kas gavosi:

Sutarkavau tas lazdeles (sunkiai tarkuojasi, bet trupa, tai gerai gavosi), morką, gabaliuką svogūno, gabaliuką fermentinio sūrio, raudoną papriką, įmušiau kiaušinį ir įdėjau miltų. Druska, pipirai ir toks kaip faršas gavosi.

Ir dariau kepsnelius ir kepiau džiuvėsėliuose.....
Nu bet ir skaniai gavosi.... thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lilia: 26 rugsėjo 2008 - 15:18
Noriu ir as ideti savo recepteli, savo megstamiausia wub.gif gal todel, kad uztrunku virtuveje tik 30 min blush2.gif bet ir labai skanu thumbup.gif

Pupelems paruosti reikes:
- saldytu sparaginiu pupeliu (arba svieziu, bet tada reiktu pries kepant apvirti kol truputi suminkstes)
- acto
- cesnaku
- puses stiklines sultinio (1 kubeli sultinio istirpinti puses stiklines vandenyje)
- ziupsneli druskos
[attachmentid=159703]

Susmulkinti cesnakus gabaliukais ir sumesti i keptuve su trupuciu aliejaus, ir pakepinti kol svelniai apskrus
[attachmentid=159704]

Tada ant virsaus sumesti pupeles, ismaisyti ir kepinti, kol suminkstes ir apkeps. Nepamirsti pabarstyti truputeli druskos smile.gif Kai jau pupeles apkeps - supilti sultini ir pora valgomu saukstu acto ir patroskinti truputeli (mazdaug 5-10 min) smile.gif
[attachmentid=159705]

Pupeles galima patiekti su ryziais, bulvemis,... Skanaus wub.gif
[attachmentid=159706]
Atsakyti
Laba mamytes ir busimos mamytes 4u.gif

Skaitau vienintele sia tema ir semiuosi patirties...nors man TIK 26 metai,bet man reikia ir recepto ir nuotraukos,kadandi DAR MOKAUSI ir to nesigediju tongue.gif pvz burokeliu sriuba ar tie patys balandeliai manau daug kas gaminat skirtingai,todel visad ydomu suzinoti recepteli ir zinoma pamatyt galutini rezultata 4u.gif TEGYVUOJA SI TEMA biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAIIVA: 26 rugsėjo 2008 - 15:42
Nu ot mergos! Ne nemaniau,kad receptu temukej gali sitoks balaganas kilti doh.gif

As irgi cia ir paskaitineju ir savo receptu ikeliu. Gaminu daug ir labai ivairu maista, man tai malonumas. Cia uzsuku geru ideju pasisemti. Aisku tenka praleisti kai kuriuos postus, kur vien foto rolleyes.gif Bet is esmes kai kuriu maisto papuosimas labai idomus ir smagu "pasivogti" ideja. ax.gif

Nesipykim ir toliau dalinkimes receptukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2008 09 25, 21:32)
Varškėčiai su dešrele
1 pak varškės, 1,5-2 stiklinės miltų (kad gautus kočiojama tešla) 1 kiaušinis, kepimo miltelių, žiupsnelis druskos, pieniškų dešrelių.
Iš visų produktų padaroma kočiojama tešla, supjaustoma kvadratėliais, dešrelės perpjaunamos per puse išilgai ir dar suskersuojamos į tris dalis. Į tešlą viniojama dešrelė, gerai užlankstoma. Kepama keptuvėje.
Padažas: majonezas+pomidorų padažas+česnakiukas
Skanaus  4u.gif

šiandien perskaičius nusprendžiau pagaminti ax.gif
user posted image
Papildyta:
kažkurios mamytės receptukas
Žuvies užkandėlė
Iškepti Jūros lydekos file paniruotėje apie 500gr., sutarkuoti 4 morkas, smulkiai supjaustiti 4 cvogūnus. Svogūnus su morkytėmis apkepti kol gražiai pagels įdėti druskytės ir pipiriukų. Paimti kepimo skardą su aukštesniais kraštais, dugną patepti aliejumi ir sudėlioti keptą lydekos file (kad nebutu didelių tarpų tarp žuvytės) ant jos sudėti keptas daržoves. Ištirpinti želatiną 1 šaukštas ant 100 ml. vandens ir supilti ant skardoje sudėtų daržovių. Dubenėlyje išmaišyti 100 gr. sūrio ir 5 šaukštus majonezo ir šią masę sudėti ant viršaus kepinio ir pašauti į orkaitę 10-15 min. ant vidutinės ugnies. Iškepus ir ataušus toje pačioje skardoje įdėti į šaldytuvą 2-3 val.Mes valgėm karštą,tai želatinos nedėjau
user posted image
Papildyta:
Varškės apkepas - 500g varškės, 4 kiaušiniai,2 šaukštai ištirpinto sviesto, 0,5 šaukštelio sodos, pusė stiklinės pieno, 5 šaukštai manų, cukrus, vanilinis cukrus.
user posted image
Papildyta:
šparaginės pupelės
išverdam pupeles
user posted image
pakepinam svogūnus
user posted image
sudedam pupeles į svogūnus
user posted image
pridedam pomidorų ir patroškinam,pabaigai grietinės įdedam
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 26 rugsėjo 2008 - 19:41
Vienos moka diskutuoti mandagiai, o jau kitų tonas doh.gif Gėda skaityt net biggrin.gif
Problemos sprendimo būdai tai manau yra tik 2:
1. Jei jau dedat foto, tai dėkit ir tikslų receptą. Nebūtini tie gramai daugeliu atvejų, bet bent jau ką ir kaip gaminti.
2. Dedančios peržvelkit KĄ dedat. Jei tai eiliniai (atsiprašau už tą žodį, bet jei tikrai niekuo neišsiskiriantys) kotletai, tai kam juos čia dėti?

O jei apskritai, tai aš už tai, kad viskas būtų savose vietose. Cepelinai ir jų gaminimo patarimai prie cepelinų, kotletai prie kotletų, na ir visa kita. Juk dabar tie YPATINGESNI recpetai paskesta jūroje kasdienių patiekalų ("receptą žinot"; "recepto nerašysiu, nes elementarus"; "receptas aiškus" ir pan.) ir dažnai lieka nepastebėti.
4u.gif
Atsakyti