Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

Ei, merginos 4u.gif Nesipykit mirksiukas.gif
Ši tema mano favorituose - nesuskaičiuojamą laiko tarpą. kadangi pačiai suktis virtuvėje labai patinka - tema yra viena iš mano mėgstamiausių. Visai kas kita, kai gali paskaityti receptą ir matai rezultatą (nuotrauką), o ne tik sausus žodžius thumbup.gif Todėl jei dėl šitų nesusipratimų panaikinsit temą, tikrai jausiuos gana daug praradusi verysad.gif Kaip ir su Sonatina, buvo, kaip Jūs sakot..

Tiesa, receptų aš čia pastaruoju metu nekeliu (seniau buvau kelis įkėlus), todėl, kad jie yra visi sukelti kitur, ir nematau reikalo juos išmėtyt po visas interneto platybes.. ax.gif bet manau, jog turiu teisę pasisakyti, nes man ši tema taip pat daug duoda - patarimų, naujų idėjų, taip pat ir primena senus gerus pamirštus receptus. Ir būtent todėl manau, kad tų senų, daugeliui galbūt žinomų receptų, tikrai reikia. ir visiškai neprieštarauju, kad kiekviena čia kasdien sudėtų nufotografuotus receptus - kuo daugiau, tuo geriau biggrin.gif

Bet, supermamos ir ne mamos, juk galima būtų draugiškai rasti kompromisą? mirksiukas.gif Kodėl negalima tiek naujų, tiek senų receptų nuotraukų kelti su pačiais receptais, kas tikrai padėtų net ne tik pradedančiosioms, bet jau ir įsivažiuojančioms? Kalbu ne apie sudėtinių dalių išvardinimą, bet pačią gamybos proceso eigą - kas, kaip ir kur mirksiukas.gif

Linkiu visoms susitaikyti ir toliau džiuginti tiek receptais, tiek nuostabiais vaizdais iš virtuvės! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 09 26, 10:50)


MAN ŠITĄ TEMA LABAI PATINKA.IR JŪS VISOS MAN PATINKAT.ESAT TIKROS ŠAUNUOLĖS.SKANIAI GAMINAT IR KITOMS PARODOT KĄ MOKAT.IR NENORĖČIAU KAD KAŽKAS ČIA PASIKEISTU...


Temos pavadinimas receptai su nuotraukomis, man atrodo viskas atitinka..na gal kartais pamirštam apie receptą,bet pasitaisom  tongue.gif Ir čia manau tinka visi patiekalai..ir paprasti kotletai ir gurmaniški omarai...Tiesiog dalinamės idėjomis,receptais.,vaizdais  4u.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif visiskai sutinku! tema vadinasi RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS, todel nesuprantu kodel cia negali buti keliamos sriubos ar saldus verskeciai mastau.gif g.gif nelaikau saves pradedanciaja, bet gi kartais ir paprastu cepelinu receptas sudomina savo sudetimi tongue.gif (kaip kad neseniai radau ideja i cepelinus vietoj virtu bulviu det varske tongue.gif )
mano nuomone viskas su sita tema gerai....
Atsakyti
Asmeniskai man nepatinka tos pacios foto ir receptai keliose temose. Ziurek cia, paskui ka vakar gaminau, o jei dar receptas is sonatinos, tai dar ir jos gerbeju temoj, o jei dar kokios bandeles, tai dar ir saldumynu temoje! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 09 26, 09:33)
Yra toks geras dalykas www.google.lt, mygtukais sumygtukini žodelį "pūkučiai" ir oplia randi ko norėjai, išmes  ir SM nuorodą net gi pačią pirmąją nuo viršaus  cool.gif

o is kur zmogui zinoti kad tai yra "pukuciai" g.gif

QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 09:52)
merginos ko taip putojatės? gerai kad žinot kaip ...

nebukim turgaus bobos. zodzio laisve siaip jau... o ir nieks "NESIPUTOJA", o diskutuoja, nes as tokia pacia teise turiu cia lankytis kaip ir JUS.

o pasakymas "cia buvo taip gera, kol...", tai gal as galiu ta pati pasakyti, cia buvo taip gera, kol...

QUOTE(Ulė @ 2008 09 26, 11:09)
gi nieks cia nieko 'sustro'ir nereikalauja biggrin.gif
kame buvo sustrumas kazin sroves bulviniuose makaronuose ax.gif  wub.gif
ideja,nuotrauka pati ir paprastumas va kas yra sustrumas mergaites 4u.gif

drinks_cheers.gif ne omaruose ir ne finansuose esme... kaip kazkuri minejo, kad jai idomu buvo isgirsti kad kazkas vietoj bulviu cepelinus verda is varskes. super! Juk tame ir yra idomumas, suzinoti kazka idomaus, naujo, netiketo... ne apie tai diskusija. man nepatinka postai su prierasu "recepta jau zinot" arba "recepto tikriausiai nereikia"

QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 10:25)
gerai jei čia taip butu bet čia yra putavimasis ant konkrečiu asmenu , kai kurios iš ju laukiasi ir tikrai viska priima arčiau širdies .. bet ką čia .. irnesakyk.gif patis žinot ir matot ...

lotuliukas.gif cia is serijos "vagie, tavo kepure dega"

nors skaitydama, net i nikus nekreipiu demesio, bet sikart nuejau paieskoti kas cia laukiasi ir kas cia jautri lotuliukas.gif

zodziu paciom jautriausioms (cia as ne apie nestumus) linkiu tolerancijos ir i kiekviena neliaupsinanti posta nereaguoti agresija, nes bent jau is mano puses viskas tikrai buvo draugiska...

(neatsilaikiau, bet daugiau jau tikrai tylesiu)
Atsakyti
Lasisa
Lasisos gabaliukus pasudziau druska ir pipirais ir i orkaite...kepiau gal 20 min.....
salia grikiai - grikiu niekda neverdu...juos uzmerkiu 3 valandom vandeny ir jie isbrinksta...tada idedu prieskoniu ir sviestuko ir siek tiek pasildau, max 5 minutes...salia paprastas kiniskas koupstas ir citrina....uzpyliau zuvi Spilva citrinu padazu...skanaus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 26, 12:59)
grikiu niekda neverdu...juos uzmerkiu 3 valandom vandeny ir jie isbrinksta...tada idedu prieskoniu ir sviestuko ir siek tiek pasildau, max 5 minutes

taip paprastai saltam vandeny? ar verdanciu uzpili? ax.gif kokius prieskonius dedi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indria: 26 rugsėjo 2008 - 12:09
QUOTE(indria @ 2008 09 26, 14:08)
taip paprastai saltam vandeny? ar verdanciu uzpili? ax.gif  kokius prieskonius dedi? blush2.gif

taip, i paprasta salta vandeni is krano...paskui deduosi siek tiek druskos arba vegetos ir biski sviestuko ir tame paciame puode pasildau maisydama trumpai ir viskas.
Uztenk ai r geru 3 valandu...bet dazniausiai uzpilu i puoda is vakaro...ryte buna super minksti, kaip ka tik isvire, tik salti mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvo tema kaip tema, o dabar blink.gif
Aš visalaiką šitą temą seku, gaminu išpaskos viską ką merginos, tik nededu nuotraukų, tiesiog šiaip.
Ir niekada nekilo mintis kad temą reiktų išgrynint blink.gif
Teisiog manau merginos kaip dėjot taip ir dėkit nuotraukas ką gaminat, o ir temos pavadinimą aišku galimą pakeisti kaip kažkuri mergaitė minėjo į ką gaminom šiandien receptai su nuotraukom ir tiek smile.gif
Atsakyti
Nu i debatai cia uzviro biggrin.gif .Viskas cia mano nuomone yra gerai, tik kartais mes pacios truputuka uzskubam ir taip nevaizdziai tuos receptukus uzrasom.Va kaip pas Giedriu Vilpisauska smagu nueit, iskart nuoseklu gamybos procesa rasi ir tada viskas atrodo paprasta ir pradedancioms ir baigiancioms lotuliukas.gif Kartais idomu zvilgtelt pro peti i kaimyno virtuve, kaip gi jis tuos kotletus kepa ax.gif .Ir as siandien kepiau tuos vaflinius ''ceburekus'', o farsa pasitaisiau toki tikrai skanu tik per Giedriaus ir SM forumo deka, dar ir savo kazko pamakalavus, nu bet ka cia jau desi ta foto, kai jau viskas taip iki kraujo visoms matyta, o negi rasysi receptas be nuotrauku biggrin.gif , vel negerai bus doh.gif
O ideju galima daug kur rasti, va kad ir cia lotuliukas.gif
http://www.ya.lt/fot...do-maistas.html
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 26, 14:52)
Nu i debatai cia uzviro biggrin.gif .Viskas cia mano nuomone yra gerai, tik kartais mes pacios truputuka uzskubam ir taip nevaizdziai tuos receptukus uzrasom.Va kaip pas Giedriu Vilpisauska smagu nueit, iskart nuoseklu gamybos procesa rasi ir tada viskas atrodo paprasta ir pradedancioms ir baigiancioms lotuliukas.gif Kartais idomu zvilgtelt pro peti i kaimyno virtuve, kaip gi jis tuos kotletus kepa ax.gif .Ir as siandien kepiau tuos vaflinius ''ceburekus'', o farsa pasitaisiau toki tikrai skanu tik per Giedriaus ir SM forumo deka, dar ir savo kazko pamakalavus, nu bet ka cia jau desi ta foto, kai jau viskas taip iki kraujo visoms matyta, o negi rasysi receptas be nuotrauku biggrin.gif , vel negerai bus doh.gif
O ideju galima daug kur rasti, va kad ir cia lotuliukas.gif
http://www.ya.lt/fot...do-maistas.html

nu svove jai tu nedesi savo grazuju papuosimu tai tada ir as cia nesilankysiu doh.gif lotuliukas.gif davai greit dedi savo ale ceburekus,ba siandien kaip tik vafliu zadu nusipirkt ir daryt cool.gif
Atsakyti
Na ir piktos jus moteriskes. Man si tema labai patinka visada ja seku , anksciau gamindavau ir nuotraukas dedavau, bet dabar jau senokai nedejau, ne sbijau buti iskritikuota, nes gaminu paprastus lietuviskus liaudiskus patiekalus, bet pasirodo as visai tamsuole, net nezinojau kad paprastas kasdieninis patiekaliukas zemas lygis. TIESIOG TOMS KAM CIA NETINKA IR NEPATINKA NEIKITE, NESKAITYKITE, NEZIUREKITE FOTO IR T.T
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif AS VISOM KETURIOM UZ SIA TEMA
Atsakyti
Pritariu Bonbonkei - Srove, parodyk ceburekus smile.gif

Mamkaa - ir tu prasau pavaisink mirksiukas.gif
Atsakyti