Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

merginos ko taip putojatės? gerai kad žinot kaip verdama burokėlių sriuba ir daromi balandėliai aš irgi iki skausmo visa ta žinau , bet aš jums garantuoju yra tokių praėdančiu kurios net nežino iš ko verdama siūba ir tt , todėl joms labai aktualu. ir kas per pasipūtimas , viskas čia atitinka receptas yra nuotrauką yra viskas. kitas dalykas ne visi gali sau leisti gaminti krevetės citrinos padaže ir kitu įmantrybių , ir nemanot kad įžeidinejat tas kurios galbūt mažiau gali sau leisti ir daro tos paprastučius patiekaliukus . ar ir čia pradėsim skirstyt žmonės į ligius? vien dėl to kad kažkam čia patiekalai ne lygis per žemas , jie daro mandriau . raminkitės biški. pagalvokit jei nebutu tokių patiekalu šita temą butu pasmerkta visai , kiek čia tu įmantrybių atsirastu? o tos kurios ju taip labai nori welkom dėkit su malonumu pažiūrėsim o gal ir pagaminsim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 26, 09:27)
1.AS PASKUTINI KART devil.gif (daugiau pazadu nesileisti i diskusijas)
kokia nauda is tokiu postu? po ju dar seka 5 postai "oi kaip saunu" oi kaip grazu". tikrai ir saunu ir grazu. bet:

2.nesu ir as pati asas, ir pati paieskau kas ten dedasi i tuos varskecius, ale tam yra spec temos, kur gali nueiti ir pasiskaityti apie varškėčių darymo subtilybes. mano akimis šita tema skirta daugiau idejoms pasisemti, o ne mokytis kepti bulvinius blynus, virti kiausinius ar kazka tokio.

3.zodziu as manau sita tema yra labai liuks, bet jau nebeatitinka savo pavadinimo... todel siulau gerinti jos kokybe  cool.gif

1.o as nepaskutini kart tongue.gif jei nematai naudos eik i tas temas kur tokia nauda matysi.ar sita tema kazkaip prirista prie uodegos visoms kurioms ji nepatinka?
as ir netrykstu laime nuo kaip grazu ir nevisada idomu burokeliu sriuba,bet yra toks paprastas zodis mandagumas..manau kiekvienas zmogus idejas nuotrauka tikisi sulaukt kazkokios reakcijos,nafik tada isvis ja det?as asmeniskai praskliorinu viska kas manes nedomina ir skaitau toliau.

2.specialios temos yra tikriausiai visiem imanomiems receptams,taip kad teoriskai sitos temos isvis nereik,bet kodel tada ji tokia populiari?nezinau kaip kitoms bet man daug drasiau bandyt recepta matant jo nuotrauka.ir visai nesvarbu,burokeliai,visciukas ar dar kas..

QUOTE(KibirVibir @ 2008 09 26, 10:29)
1.Labiausiai vertinu ir tikraisiais "Receptais su nuotraukomis" Anksciau (pries pora, tris men) originaliu ideju buvo zymiai daugiau
p.s. galite mane uzpulti, kad lengva kritikuoti, paciai nededant nuotraku

2. atsiprasau uz temos tersima, bet isties reiketu kazkaip "isgryninti", kas yra kas, gal padetu skyrelio moderatores  4u.gif

1.nemanau kad bambejimas pades naujoms idejoms atsirast.gal vietoj paprastu patiekalu kuriu neverta cia det,pradek gamint kazka toookio ir pakelk temos lygi?

2.o gal pati vat imk ir pasisiulyk grangei i pagalba?kodel kazkas turetu ateit ir kazka padaryt?jei ir toliau taip nesamones laidysit man atrodo su grange bus ta pati istorija kaip su sonatina..gal pasisiulykit zmogui i pagalba uzuot cia po sikna sliku neieskoja?
Atsakyti
Nebūtų šios diskusijos, jei visos norinčios pasigirti ir būti pagirtos už gražiai iškeptus kotletus, išvirtus cepelinus ar barščius nuotraukas dėtų į temą "Ką gaminau vakar, o ką gaminsiu šiandien". Ar ne logiška?
Aš pasisakau už šios temos išgryninimą. Nauji receptai+nuotrauka, būtų idealu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 09 26, 10:52)
merginos ko taip putojatės?

linkiu atskirti putojimasi nuo diskusijos drinks_cheers.gif

tariames,snekame kokia noretume matyti tema smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 26 rugsėjo 2008 - 10:25
QUOTE(Ulė @ 2008 09 26, 11:22)
tinkiu atskirti putojimasi nuo diskusijos drinks_cheers.gif

tariames,snekame kokia noretume matyti tema smile.gif

gerai jei čia taip butu bet čia yra putavimasis ant konkrečiu asmenu , kai kurios iš ju laukiasi ir tikrai viska priima arčiau širdies .. bet ką čia .. irnesakyk.gif patis žinot ir matot ...
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 09 26, 12:22)
Nebūtų šios diskusijos, jei visos norinčios pasigirti ir būti pagirtos už gražiai iškeptus kotletus, išvirtus cepelinus ar barščius nuotraukas dėtų į temą "Ką gaminau vakar, o ką gaminsiu šiandien". Ar ne logiška?
Aš pasisakau už šios temos išgryninimą. Nauji receptai+nuotrauka, būtų idealu  4u.gif

o pati esi ikelus ka nors toookio sustro?
gal mano pajamos neleidzia gamint restorano lygio patiekalu?gal del temos isgryninimo nauja tema atidarant reiktu po apacia parasyt rekomenduojama pragyvenimo lygi?

man asmeniskai cepelinai tikrai nera toks paprastas tep lept patiekalas,paciai nekart yra kuriozu buve,todel kiekvienas patarimas svarbus..ir nesiulyk man eit i cepelinu ar bulviniu patiekalu tema,as neturiu nei laiko nei sveikatos skaityt kelias temas is eiles.

ir dar..uzsivedziau biggrin.gif ar nemanot kad nauja gimsta eksperimentuojant su sena?gal per desimt temu dedamos kotletus kiekviena suzinom ka nors nauja ir tie kotletai ne toks jau paprastas receptas patampa?

zodziu visoms kurioms kas nors cia nepatinka siulau pailset nuo sm savaite kita,pagamint kazka tooookio ir sugryzus pakelt temos lygi.
nes dabar daugiausia rekia tos kurios aplamai cia tik idejom naudojasi. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BOMBONKE :): 26 rugsėjo 2008 - 10:35
Mes cia gyvenome labai graziai...kol neatsirado kritikes...kurios tik bumba, bet nieko nerodo ir kazin ka daro......turbut tos pacios Sonatina isvede is kantrybes....atejo musu skyrelio eile.....

pritariau mergaitems, kurios rasot, kad ne kasdien visos gali gaminti omarus, kalmarus...strutiena ir panasiai....turim medoratore ir to pakanka.....
tiesiog gal galima daugiau pagarbos....o kam nepatinka....neskaitykit arba skaitykit ir issirinkite kas jums patinka...o visa kita praleiskite pro akis....

kodel negali parodyti gaminio, kas gavosi nusiziurejus ir isbandzius koleges pasiulyta receptuka???
tam cia ir esame....ir nors ir gaminame taip paciai kaip aprasyta, bet kiekvienai gaunasi skirtingai.....taip, kad.....jei detume tik sedevrus....tai temos uztektu metams..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 26 rugsėjo 2008 - 10:32
sveikutes.as tik sios temos skaitytoja,bet kai verda diskusijos... bigsmile.gif

vienu zo taip,as manau,kad reikia ir tu burokeliu sriubos,ir bulviniu blynu BET su receptu. nes pradedanciajai sudetiniu daliu isvardijimas nieko neduos.nes,pvz,o kada tuos burokelius sudet?ar viska is karto sumest ar turi buti koks eiliskumas? manau tokie klausimai rupi pradedanciom. ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 26, 12:30-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 26, 12:30)
o pati esi ikelus ka nors toookio sustro?



Šustrus patiekalus palieku šustrom virėjom. Ir išsižiojus laukiu jų nuotraukų su receptais, kad galėčiau bent kiek jas nukopinti. O pati vakar kepiau kotletus. Nu nekyla rankos fotkinti ir kelti tokias banalybes cool.gif

P.S. Pažadu toliau šios temos neskaityti, jei ir toliau bus keliamos šeimos kasdienių pietų kronikos nuotraukos pioneer.gif
Diskusiją baigiau karsta.gif
Atsakyti
o siaube blink.gif doh.gif doh.gif kazi SM buna tokia tema, kur galu gale niekas 'nesusipestu'? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siaip pirma tema, kai buvo sita -tai ten buvo dedami receptai -bet kokie -bet su daug foto vienas blush2.gif ..ne su galutine mirksiukas.gif zodziu, kaip viska daryt nuo a iki z ir galutinis var mirksiukas.gif va sitas man visai patiko thumbup.gif

nors, kai nesu pradedancioji lotuliukas.gif -tai man ir dabar tinka ideju pasisemt, naujo ismokt ar kazka gera sena prisimint thumbup.gif thumbup.gif o kai receptas su foto -tai visai kitas reikalas, nei kad be mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 26 rugsėjo 2008 - 10:49
QUOTE(tojama @ 2008 09 26, 12:41)
1.Šustrus patiekalus palieku šustrom virėjom. Ir išsižiojus laukiu jų nuotraukų su receptais, kad galėčiau bent kiek jas nukopinti. O pati vakar kepiau kotletus. Nu nekyla rankos fotkinti ir kelti tokias banalybes  cool.gif

2.P.S. Pažadu toliau šios temos neskaityti, jei ir toliau bus keliamos šeimos kasdienių pietų kronikos nuotraukos  pioneer.gif


1.na taip kazkas tau turi atnest sustra ideja ant lekstutes..o cia parekausi,patrydaliosi,sakai pasikeis kas...nusipirk kokia sustra knyga,eksperimentuok ir ziurek pati sustra patapsi,mus ismokysi ir temos lygi pakelsi.
2.taip jos ir toliau bus keliamos,blem as asmeniskai pasistengsiu cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 26, 11:30-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 26, 11:30)
o pati esi ikelus ka nors toookio sustro?


gi nieks cia nieko 'sustro'ir nereikalauja biggrin.gif
kame buvo sustrumas kazin sroves bulviniuose makaronuose ax.gif wub.gif
ideja,nuotrauka pati ir paprastumas va kas yra sustrumas mergaites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 26 rugsėjo 2008 - 11:11