Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

Aš ir esu prie tų kurios daugiau tik skaitinėja ir naudojasi įdėjom, o nufotkint tai dažniausiai nespėju ax.gif . Bet šį kart pasigirsiu sūnaus ruošta vakariene mamai thumbup.gif Fotkinta su tel, tai kokybė prastoka
user posted image
Varškėčiai su dešrele
1 pak varškės, 1,5-2 stiklinės miltų (kad gautus kočiojama tešla) 1 kiaušinis, kepimo miltelių, žiupsnelis druskos, pieniškų dešrelių.
Iš visų produktų padaroma kočiojama tešla, supjaustoma kvadratėliais, dešrelės perpjaunamos per puse išilgai ir dar suskersuojamos į tris dalis. Į tešlą viniojama dešrelė, gerai užlankstoma. Kepama keptuvėje.
Padažas: majonezas+pomidorų padažas+česnakiukas
Skanaus 4u.gif


P.S dėl Sonatinos; kaip visada atsirado besikabinėjančių, prikibo dėl kažkokių autorinių teisių ir Sonatina nutarė pasitraukt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2008 09 26, 00:02)
Aš ir esu prie tų kurios daugiau tik skaitinėja ir naudojasi įdėjom, o nufotkint tai dažniausiai nespėju ax.gif . Bet šį kart pasigirsiu sūnaus ruošta vakariene mamai  thumbup.gif Fotkinta su tel, tai kokybė prastoka
user posted image
Varškėčiai su dešrele
1 pak varškės, 1,5-2 stiklinės miltų (kad gautus kočiojama tešla) 1 kiaušinis, kepimo miltelių, žiupsnelis druskos, pieniškų dešrelių.
Iš visų produktų padaroma kočiojama tešla, supjaustoma kvadratėliais, dešrelės perpjaunamos per puse išilgai ir dar suskersuojamos į tris dalis. Į tešlą viniojama dešrelė, gerai užlankstoma. Kepama keptuvėje.
Padažas: majonezas+pomidorų padažas+česnakiukas
Skanaus  4u.gif
P.S  dėl Sonatinos; kaip visada atsirado besikabinėjančių, prikibo dėl kažkokių autorinių teisių ir Sonatina nutarė pasitraukt  verysad.gif

labai gaila sad.gif nes jos receptai nuostabus,zinau kad ji turi savo puslapi,bet ir ten jau senokai nebepildo sad.gif
Atsakyti
Tai dėl tos priežasties ir savo puslapį uždarė, kaip visada žmogus stengėsi aiškino, bet atsirado, kam tai nepatinka
Atsakyti
QUOTE(Ramunytėė @ 2008 09 26, 00:24)
Tai dėl tos priežasties ir savo puslapį uždarė, kaip visada žmogus stengėsi aiškino, bet atsirado, kam tai nepatinka

nu bet siaubas...ot kokiu zmoniu buna..nes man tai ji taip padejo..receptai superiniai buvo verysad.gif
Atsakyti
o tai kam cia patrukde Sonatinos receptai???? Kosmaras...mamos jau visai nukvanko....nugi nesilanko ir neziuri tegul bet daugeliui mamu ji didelis atradimas...paminklus tokiom reikia statyti 4u.gif
Gal dar sugris.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 26 rugsėjo 2008 - 06:20
AS PASKUTINI KART devil.gif (daugiau pazadu nesileisti i diskusijas)

QUOTE(ingridukas @ 2008 09 10, 07:49)
Visciukas tabaka.
Visciuka padruskinau papipirinau ir iskepiau keptuvei,valgem su bulviu kose ir pomidorais.
user posted image



QUOTE(Briliantas @ 2008 09 10, 12:03)
Zemaiciu blynai:

Bulves, farsas...prieskoniai...svoguniukai smile.gif

user posted image



QUOTE(Briliantas @ 2008 09 13, 15:08)
Burokeliu sriubyte:
burokai, bulves, morkos, svogunas, cesnakai, prieskoniai
user posted image

kokia nauda is tokiu postu? po ju dar seka 5 postai "oi kaip saunu" oi kaip grazu". tikrai ir saunu ir grazu. bet:
a) jei as pradedanti, tai man toks receptas - naudos 0 (nes paprastai pradedanciam tik sudetiniu produktu isvardijimas nelabai daug naudos)
b ) o jei esu asas ir jau esu kada nors kepus visciuka ar macius burokeliu sriuba, tai tikriausiai pasakymas padruskinau, papipirinau, arba sudetis - burokelis, morkyte... irgi nenaudinga.

nesu ir as pati asas, ir pati paieskau kas ten dedasi i tuos varskecius, ale tam yra spec temos, kur gali nueiti ir pasiskaityti apie varškėčių darymo subtilybes. mano akimis šita tema skirta daugiau idejoms pasisemti, o ne mokytis kepti bulvinius blynus, virti kiausinius ar kazka tokio.

zodziu as manau sita tema yra labai liuks, bet jau nebeatitinka savo pavadinimo... todel siulau gerinti jos kokybe cool.gif

Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 26, 08:27)
a) jei as pradedanti, tai man toks receptas - naudos 0 (nes paprastai pradedanciam tik sudetiniu produktu isvardijimas nelabai daug naudos)


Taip, aš pati pradedanti, tai iš grange sukonspektuotų temų bandžiau gauti receptus. Visė pirma labai daug besikartojančių tokių pačių idėjų, o antra - pvz kepsniukų recepto ieškojau, tai kaip pradedanti perskaičiau gal 10 `receptų` ir vis tiek nelabai supratau, ką tiksliai daryti, nes pagaminusios labai neaiškiai parašo. ax.gif Tai man teko iš tų 10 receptų susilipdyti vaizdą.

Tema greičiau yra `Idėjos su nuotraukom`.
Atsakyti
Mamicy, labai tau pritariu,mes sumaiseme 2 temas i kruva,ka siandien gaminome (yra kokia tema) ir receptai su nuotraukom 4u.gif dazniausiai tas receptas sioj temoj toks skurdus,kad ne ne receptas,o paklausk smulkiau taj dar mazdaug ko cia kabinejies biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labiausiai vertinu ir tikraisiais "Receptais su nuotraukomis" laikau naujus, netiketus patiekalus, neiprasta papuosima, pateikima ar naudojamus naujus, neiprastai panaudotus ingredientus. Anksciau (pries pora, tris men) originaliu ideju buvo zymiai daugiau, dabar isties, dauguma labiau tiktu i "Ka gaminome siandien" 4u.gif

p.s. galite mane uzpulti, kad lengva kritikuoti, paciai nededant nuotraku, bet butent todel ir nesireiskiu - gaminu iprasta, "nieko naujo" maista. O jei kazka atrandu, rasau konkrecioje temoje rolleyes.gif

p.p.s. atsiprasau uz temos tersima, bet isties reiketu kazkaip "isgryninti", kas yra kas, gal padetu skyrelio moderatores 4u.gif
Atsakyti
lens.gif Kur man rast kotleta su batono gabaliukais? Pridedat varskeciu, o kotleto neina rast bash.gif
Atsakyti
QUOTE(mygtukai @ 2008 09 26, 11:18)
lens.gif Kur man rast kotleta su batono gabaliukais? Pridedat varskeciu, o kotleto neina rast  bash.gif



Yra toks geras dalykas www.google.lt, mygtukais sumygtukini žodelį "pūkučiai" ir oplia randi ko norėjai, išmes ir SM nuorodą net gi pačią pirmąją nuo viršaus cool.gif
Atsakyti
Valgyt nieko neatnešiau lotuliukas.gif

Bet noriu pasakyti (nors žodžiais sotus nebusi biggrin.gif ) kad:

MAN ŠITĄ TEMA LABAI PATINKA.IR JŪS VISOS MAN PATINKAT.ESAT TIKROS ŠAUNUOLĖS.SKANIAI GAMINAT IR KITOMS PARODOT KĄ MOKAT.IR NENORĖČIAU KAD KAŽKAS ČIA PASIKEISTU...


Temos pavadinimas receptai su nuotraukomis, man atrodo viskas atitinka..na gal kartais pamirštam apie receptą,bet pasitaisom tongue.gif Ir čia manau tinka visi patiekalai..ir paprasti kotletai ir gurmaniški omarai...Tiesiog dalinamės idėjomis,receptais.,vaizdais 4u.gif




Atsakyti