Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

Tai dabar man pasakykit kokias lazdeles naudojot,kad gražiai išsivyniotų??
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 09 25, 12:19)
Tai dabar man pasakykit kokias lazdeles naudojot,kad gražiai išsivyniotų??



Viči atšaldytas, na ne tas kur į kaulą sušaldytos, bet tik atšaldytas. Užmerkiau į verdantį vandenį, kaip čia kažkurį mamytė rekomendavo, truputį palaikiau, nupyliau vandenį ir ir kuo puikiausiai išsivyniojo. Jos jau pačios būdamos vandenyje pradėjo atsiliaupinėti ir vyniotis.
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 09 25, 14:15)
Viči atšaldytas, na ne tas kur į kaulą sušaldytos, bet tik atšaldytas. Užmerkiau į verdantį vandenį, kaip čia kažkurį mamytė rekomendavo, truputį palaikiau, nupyliau vandenį ir  ir kuo puikiausiai išsivyniojo. Jos jau pačios būdamos vandenyje pradėjo atsiliaupinėti ir vyniotis.

aha teisingai smile.gif,tik reik neperilgai laikyt vandenyj,kad neistiztu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2008 09 25, 12:19)
Tai dabar man pasakykit kokias lazdeles naudojot,kad gražiai išsivyniotų??

Vici firmos...tokiam melynam ipakavime ax.gif



na va....musupietukai:
troskinti kalakutu kumpeliai, idejau i puoda su vandeniu, pirma ilgokai viriau...tada imeciau prieskoniu....sezamu, morku...ir dar kuri laika troskinau...salia salotos is kinisko kopusto, kukuruzu ir parikos su citrininiu padazu ir vyrams dar isviriau grikiu koses...skanaus smile.gif
user posted image

user posted image
Papildyta:
QUOTE(tojama @ 2008 09 25, 12:45)
Viči atšaldytas, na ne tas kur į kaulą sušaldytos, bet tik atšaldytas. Užmerkiau į verdantį vandenį, kaip čia kažkurį mamytė rekomendavo, truputį palaikiau, nupyliau vandenį ir  ir kuo puikiausiai išsivyniojo. Jos jau pačios būdamos vandenyje pradėjo atsiliaupinėti ir vyniotis.

as nemirkiau vandeny, tik palaikiau kambario temperaturoj kokia pora valandu ir lengvai issivyniojo g.gif
Atsakyti
Aš irgi nadojau vici melynam pakelyje, dvi eiles ju ten buvo, palaukiau kol atsils ir išvyniojau, suplyso bevyniojant tik viena, sunkiausia atrast pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2008 09 25, 13:08)
Aš irgi nadojau vici melynam pakelyje, dvi eiles ju ten buvo, palaukiau kol atsils ir išvyniojau, suplyso bevyniojant tik viena, sunkiausia atrast pradzia smile.gif

taip, tokios trumpesnes lazdeles smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,vis paskaitau sita temele ir pasigroziu jusu sedevrais,pirma karta ir as pabandysiu ikelti savo mena
jau pora dienu svajojau apie svilpikus,siandien pasigaminau
receptukas
as dariau mazdaug tokiom proporcijom
apie 1600gr su lupenom virtu bulviu
miltu 350 -400gr
pora sauju krakmolo
3 kiausiniai
druskos
nulupti virtas bulves,mesmale sumalti,prideti druskos,kiausiniu,miltu ir isminkyti.tesla gaunasi minksta ir lipni,tad kociojant naudoti miltus ir ant lentos ir ant teslos truputi paberti.Bulviu mase iskocioti 0.8-1 cm storio sluoksniu ir supjaustyti juostomis,o juostas istrizai rombais.Svilpikus sudeti i riebalais istepta skarda ir kepti 220 laispniu orkaiteje kol graziai apskrus viena puse,po to apversti(man apkepa ta puse kur lieciasi su skarda,tad reikia patikrinti,o ne ziureti is virsaus)Kai iskeps uzpilti padazu ar grietine.galima ir patroskinti ,bet man skaniau netroskinti.Padaza dariau iprastai-pakepintas svogunas ,pora saukstu miltu,sultinys,pievagrybiai,paskui prisiminiau,kad saldiklyje turiu misko grybu,idejau ir ju,megiami prieskoniai ir saukstas grietines

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JGo: 25 rugsėjo 2008 - 16:33
stai kokios mintys man kilo paskaicius pasibarimus rolleyes.gif

1.neieskok siknoj slieku..
2.neteisk ir pats nebusi teisiamas..
3.nesikelk.labai lengva pramokus gamint purkstaut as zinau,as maciau..yra tokiu kurios dar tik startuoja tongue.gif tai paciai sonatinai jusu klausimai galbut pasirode ir kvaili ir igrise bet ji po kelis kartus ta pati per ta pati aiskindavo.

o seip meiles,santarves ir atlaidumo vieni kitiems 4u.gif
Atsakyti
makaronų-faršo apkepas
user posted image

pakelį makaronų išviriau.
tuo tarpu apkepinau keptuvėj svogūną, 0,5 kg faršo. baigiant kept subėriau daug įv prieskonių.
atskiram dubenėly išplakiau kiaušinį, patarkavau sūrio, po pora šaukštų pomidorų padažo ir pieno, prieskonių, nupilti šaltu vandeniu makaronai. viską išmaišiau.
į kepimo indą dėjau makaronus, užpyliau šiek tiek pomidorų padažo, tada sluoksnis faršo. viską pašoviau į orkaitę. po kokių 20 min užbėriau tarkuoto sūrio ir pakepiau, kol išsilydė. 4u.gif

lietiniai su mėsa
user posted image
lietiniai: kiaušinis, pienas-vanduo,miltai.
įdarui sumaliau nuo sriubytės likusią mėsą su svogūnu. ant sviesto pakepinau viską su pieskoniais.
lietinius įdariau apkepta mėsa (kai kur dar sūrio dėjau,nes labai jau sausi išėjo) blush2.gif
blynukus apkepiau svieste wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 25, 20:04-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 25, 20:04)
stai kokios mintys man kilo paskaicius pasibarimus rolleyes.gif

1.neieskok siknoj slieku..
2.neteisk ir pats nebusi teisiamas..
3.nesikelk.labai lengva pramokus gamint purkstaut as zinau,as maciau..yra tokiu kurios dar tik startuoja tongue.gif tai paciai sonatinai jusu klausimai galbut pasirode ir kvaili ir igrise bet ji po kelis kartus ta pati per ta pati aiskindavo.

o seip meiles,santarves ir atlaidumo vieni kitiems 4u.gif





drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif

Ir dar galiu pridurti, kad kiekviena šeimininkėlė į kokį paprastą receptą įdeda kažką savo, nors tai yra tik prieskonis, bet taip galima pasisemt idėjų, pradėt taikyt kažkokias smulkmenas savo virtuvėje. Ir kiekviena šeimininkė kitaip patiekia savo patiekalą, taigi irgi įdomu pasižiūrėti, pasisemti minčių. O šiaip temos pavadinimas yra receptai su nuotraukomis, nėra pasakyta, kad negali būti šitoje temoje dveji balandėlių receptai ir foto, ar keli bulvinių blynų receptai... nes čia kažkas kibo prie temos pavadinimo.
Nors ir nesu dažnai apsireiškianti forumietė, bet perverčiu kiekvieną puslapiuką, su malonumu perskaitau receptus, gaminimo būdus ir labai daug minčių pasisemiu ir tikrai tobulėju (ačiū Jums merginos 4u.gif ), taip, kad ginsiu temą,kad tik ji gyvuotų toliau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eileitija: 25 rugsėjo 2008 - 19:43
smile.gif+2008 09 25, 21:04-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 25, 21:04)
stai kokios mintys man kilo paskaicius pasibarimus rolleyes.gif

1.neieskok siknoj slieku..
2.neteisk ir pats nebusi teisiamas..
3.nesikelk.labai lengva pramokus gamint purkstaut as zinau,as maciau..yra tokiu kurios dar tik startuoja tongue.gif tai paciai sonatinai jusu klausimai galbut pasirode ir kvaili ir igrise bet ji po kelis kartus ta pati per ta pati aiskindavo.

o seip meiles,santarves ir atlaidumo vieni kitiems 4u.gif

drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 09 25, 22:34-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2008 09 25, 22:34)
stai kokios mintys man kilo paskaicius pasibarimus rolleyes.gif

1.neieskok siknoj slieku..
2.neteisk ir pats nebusi teisiamas..
3.nesikelk.labai lengva pramokus gamint purkstaut as zinau,as maciau..yra tokiu kurios dar tik startuoja tongue.gif tai paciai sonatinai jusu klausimai galbut pasirode ir kvaili ir igrise bet ji po kelis kartus ta pati per ta pati aiskindavo.

o seip meiles,santarves ir atlaidumo vieni kitiems 4u.gif

O nieks nezino kur Sonatina dingo? kodel ji nebegamina nieko? unsure.gif
Atsakyti