Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

įdedu bileką lotuliukas.gif
ale pica:
tešla:varškės pakelis, 2 kiaušiniai, šaukštas aliejuas, druska, miltai
viršus: kadangi mano vaikai pripažįsta picą be jokių daržovių, tai ten tik sūris ir šlapia dešrytė sutarkuota, pomidorų padažas ir prieskoniai

user posted image

aš valgiau picą prisikąsdama Nerytės puikiąją užkandėlę: baklažanai, paprikos, pomodorai, svogūnai bigsmile.gif

merginos gyvenkime draugiškai mirksiukas.gif kam nepatinka indai, serviravimas, maisto patiekimas ir bilekas, nesilankykit šioj puikioj ir nuostabioj temoj, juk neprivaloma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 18:32)
Siaip restoranuose dazniausiai juk buna isvardinta: sriubos;mesos patiekalai,bulviu patiekalai,miltu patiekalai,varskes ir pan., kai kas darzoves laiko pirmu patiekalu, ar misraine, kai kam patinka sriuba, kaip pirmas patiekalas, bet manau, kad varskes apkepas vistik ne desertas, ne koks gerimas, o paprasciausias valgis, ir visai nesvarbu, ar jis su mandarinais, ar apelsinais bigsmile.gif Sveciuose as valgiau jautiena su svogunais, uzskasdama saldziu ananasu, nu tai ir tai reiktu iskraustyti i saldzius patiekalus.As taip nemanau, bet tai tik mano nuomone 4u.gif

Yra kazkokie standartai,kurie priskiria patiekalus prie tinkamos kategorijos.savaime aisku esam laisvi zmones ir saltibarscius restorane galim uzsisakyti desertui,ale vistiek tai bus sriuba ir liks pirmas patiekalas 4u.gif
man jautiena su ananasais skiriasi nuo varskes apkepo su razinom,bet cia tik mano nuomone smile.gif

mano minties,kaip matau,nesupratot : argi ne lengviau pacioms butu,jei sriubas detumem prie sriubu,salotas prie uzkandziu,ledus prie desertu? Juk taip ir patogiau butu surast patikusi recepta...nemanau,kad kuri is musu,prie kisieliu iesko marinuotos lasisos aprasymo lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 24, 17:53)
Srove jei saldus apkepas,tai prie saldumynu 4u.gif

Įdomu, kokiam meniu varškės apkepą rastumėt prie desertų biggrin.gif Greičiau prie "Kiti karšti patiekalai" biggrin.gif
O tema tai panašesnė ne į receptus su nuotraukom, o į "ką šiandien valgėm" schmoll.gif
Atsakyti
Prsižiūrėjau skanumynų...ale ,moteros, pavarot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 24, 12:09)

kukuliai netycia cia taip apdege ax.gif 4u.gif

QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 17:17)
Bulviniai makaronai su keptos sonines padazu.

labai skanu ziuret thumbup.gif ,bet jau zinau,kad man taip neiseis 4u.gif

QUOTE(MAMICY @ 2008 09 24, 19:04)
prie to pacio... prasom neisizeisti, bet kam tada deti ta balandeliu nuotrauka?  g.gif  zinau as kaip atrodo balandeliai... ir kaip desrele isvirta... per kelias temas skaitineju tuos receptus su nuotraukom, tai kazkaip jau pradeda erzinti "keptas kiausinis", "cepelinas" arba "tiesiog papjaustytas suris". nulis naudos... gal reiktu ir kulinarinese idejose skyrelio "pagyru puodas", ten galetu buti dedamos nuotraukos bile ko...


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


visus karstus patiekalus smagu rast cia,erzina pyragai ne vietoj 4u.gif
Atsakyti
na ir diskusijos doh.gif
Ule, kukuliukai tikrai neapdege mirksiukas.gif
Varskes apkepas man prie antru patiekalu....o kartais ir soti sriuba bina du viename smile.gif

geros dienos visoms ir skaniu ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 09 24, 18:34)
merginos gyvenkime draugiškai mirksiukas.gif kam nepatinka indai, serviravimas, maisto patiekimas ir bilekas, nesilankykit šioj puikioj ir nuostabioj temoj, juk neprivaloma 4u.gif

vat tame ir esme, kad man patinka, cia randi geru ideju, bet tos geros idejos dingsta po vos ne 10 kasdieniniu puslapiu bileko.

QUOTE(Cinside @ 2008 09 24, 19:33)
O tema tai panašesnė ne į receptus su nuotraukom, o į "ką šiandien valgėm"  schmoll.gif

va cia labai tiksliai ivardinta. gal tikrai susikuriam skyreli "ka siandien valgem" arba "paprasti, bet neprasti patiekalai" ir tuos visiems zinomus ir nesunkiai pagaminamus "bulvinis blynas", "papjaustytas suris", "pica paprastoji" keliam ten. visiems bus patogu.

arba dar. maciau kelios gamina kasdien, netingi fotkinti, tai gal susikurkit tokia tema, kaip sonatinos. su pirmame puslapyje esanciu turiniu. tada isvis butu liuks. wub.gif
Atsakyti
Grange aciu Tau labai, jau kur kas aiskiau mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 24, 21:33)
O tema tai panašesnė ne į receptus su nuotraukom, o į "ką šiandien valgėm"  schmoll.gif


Esu aktyvi ne kiek dalyvė, kiek skaitytoja šios temos. Nenorėčiau pasinaudoti siūlymu nesilankyti šioje temoje ir neskaityti, jei kas nepatinka, o labiau norėčiau prisidėti prie jos gerinimo. Jei trumpiau, tai pasigendu įdomesnių, nekasdienių ir originalesnių receptų. Kaip atrodo kotletai ir keptos bulvės orkaitėje, žinau puikiai ir pati moku naudotis fotiku, bet nekyla rankos kimšti į šią temą tokių banalių ir įprastų patiekalų nuotraukų. O tema tikrai šauni, esu ne vieną šaunią idėją pritaikius savo virtuvėje 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu mamytei uz krabu lazdeliu receptuka....
i krabu lazdele isukame paruosta fermentini suri sumaisyta su cesnaku ir majonezu, tada apvoliojame i kiausinio plakini ir dziuveselius ir pakepame keptuveje....skanu thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 25, 10:53)
Labai aciu mamytei uz krabu lazdeliu receptuka....
http://s46.radikal.r...2e6732a5976.jpg[/img][/url]



Aš irgi neseniai kepiau krabų lazdeles. Gaila neliko ką nufotkinti, pažadu pasitaisysiu pioneer.gif Nors kaip jau ir yra įkeltą fotkė krablazdžių.
Tad mano variantas buvo toks, kad įdarui ėmiau per burokinę tarką sutarkuotą cukiniją, morką ir smulkiai pjaustytus svogūnus, pakepinau, po to sudėjau virtus ryžius ir vėl šiek tiek pakepinau, na ir aišku prieskoniai, kas be ko. Ir dar į džiuvėsėlius įmaišiau sezamo sėklų, gražiai atrodo iškepus. Padažiukui sumaišiau majonezą su pomidorų padažu.
Atsakyti
Aš irgi užvakar kepiau krabų lazdeles, tikrai ačiū už receptą, bendradarbės gyrė, nes įsidėjau į darbą pietums smile.gif

dėl įprastų receptų, aš pvz gal tik bepradedanti gyvenimą atskirai ir kad nereikėtų kas kartą skambinti mamytei ir klausti kas kaip, man labai gerai čia ir balandėliai ir cepelinai ir visa kita!Ačiū wink.gif
Atsakyti