Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Elena @ 2008 09 24, 16:04)
Gal čia pasimokyk  mirksiukas.gif
Ten yra filmuota medžiaga apačioje...

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html



Kazkada cia ziurejau, be man vistiek kazkaip ne tokia virvute gaunasi blush2.gif beviltiskas reikalas turbut man ismokti fool.gif
Atsakyti
Grange,nei pykstu nei ka 4u.gif
patarimus/kritika priimu be problemu,paprasciausiai net neoagalvojau,kad balandeliu recepta reikia parasyt,juk tai elementaru..... Del picu,tai mano promachas,kad neparasiau,kas ant virsau,o reikejo,nes tikrai sunku is foto spelioti.

Bet bukim biedni,bet tesingi ir dalinkim pastabas : tema yra antrose patiekaluose,tai ka cia veikia sriubos,salotos,pyragai???

Mergickos,tik neisizeiskit,bet kaip faina,kai receptukai buna savo vietoje.... Jei reikia kokios sriubos - ten ir randama,jei pudinga pagaminom,tai dekim prie saldumynu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Bulviniai makaronai su keptos sonines padazu.Virtas bulves sumalam, dedam pora kiausiniu, dedam miltu tiek, kad tesla neliptu prie ranku, bet butu minksta.Gerai isminkome, iskociojame plonai, pabarstome miltais virsu ir apacia ir susukame i rulona, tada plonai supjaustome,pabarstome miltais ir ispurename.Dedame i verdanti vandeni, ar sultini ir verdame.Padazas, kepta sonine su svogunais, arb.saukstelis miltu, puse stiklines magi kostilija sultinio, ir grietineles.
user posted image
Kazkur vaiku temoje rastas varskes apkepas, labai isgirtas buvo, tai pabandziau, tikrai labai skanu, tik as dar konservuotu mandarinu dejau.
500gr.varskes,4 kiausiniai,3 saukstai cukraus,3saukstai manu, uzmerktu pusej stiklines pieno, 3 saukstai sviesto,druskos.Kiausinio trynius issukti su cukrumi,deti sviesta(tik ne atkaitinta) ir viska gerai issukti.Baltymus suplakti iki standumo.Sudeti likusius produktus, ismaisyti, baltymus pabaigoje atsargiai imaisyti ir kepti apie 45 min.180l.As is puses normos bandziau, tai man gavosi plonas, bet vistiek labai skanus.

user posted image

Kazi, o kaip apkepas, prie kokiu receptu, ar varskeciai? g.gif
Atsakyti
Dariau siandien tokia "marmaliose" is makaronu ir visitenos sparneliu. Vistienos sparnelius marinavau prieskoniuose ir majoneze. Tada supjausciau (is galiuku sultini isviriau), sumeciau i keptuve ir kepiau kol apskrudo, tada sumazinau ugni, sumeciau morkas, svoguna, cesnaka, pakepinau, tada idejau sauksta medaus, sojos, dar pakepiau (per visa ta laika viriau iv. formu makaronus, bet reikia nedavirti), ipiliau stikline vandens ir sumeciau makaronus, idejau pomidoru pastos kelis saukstus ir majonezo sauksteli, dar patroskinau kol vanduo issigaravo, idejau prieskoniu ir vsio. Laabbbaaiiii skanu 4u.gif Tikiuosi, kad foto matosi, pirma kart dedu ne per SM.

user posted image
Atsakyti
Srove jei saldus apkepas,tai prie saldumynu 4u.gif
Bulviniai makaronai thumbup.gif thumbup.gif o bulves su lupena gal verdi?
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 17:17)
Bulviniai makaronai su keptos sonines padazu.

bigsmile.gif o cia tai naujiena, nebuvau girdejus apie bulvinius makaronus.turbut daug kantrybes reikia norint juos pasigamint g.gif
Atsakyti
zodziu Elenos silke ir Sroves bulviniai makaronai suskuko man galva visishkai..Nu taip uzsimaniauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 24, 17:53)
Srove jei saldus apkepas,tai prie saldumynu 4u.gif
Bulviniai makaronai thumbup.gif  thumbup.gif o bulves su lupena gal verdi?

O jei saldi vista, ar saldziarugste lotuliukas.gif irgi prie saldziu biggrin.gif ?
Siaip cia antri patiekalai su nuotraukomis vadinasi, o tai apkepas restorane jau butu kas toks?Ne antras patiekalas?
Bulves buvo vakarykstes, ne su lupena, bet gali ir su lupena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 24, 15:55)
Grange,nei pykstu nei ka 4u.gif
patarimus/kritika priimu be problemu,paprasciausiai net neoagalvojau,kad balandeliu recepta reikia parasyt,juk tai elementaru..... Del picu,tai mano promachas,kad neparasiau,kas ant virsau,o reikejo,nes tikrai sunku is foto spelioti.

Bet bukim biedni,bet tesingi ir dalinkim pastabas : tema yra antrose patiekaluose,tai ka cia veikia sriubos,salotos,pyragai???

Mergickos,tik neisizeiskit,bet kaip faina,kai receptukai buna savo vietoje.... Jei reikia kokios sriubos - ten ir randama,jei pudinga pagaminom,tai dekim prie saldumynu 4u.gif  4u.gif

prie to pacio... prasom neisizeisti, bet kam tada deti ta balandeliu nuotrauka? g.gif zinau as kaip atrodo balandeliai... ir kaip desrele isvirta... per kelias temas skaitineju tuos receptus su nuotraukom, tai kazkaip jau pradeda erzinti "keptas kiausinis", "cepelinas" arba "tiesiog papjaustytas suris". nulis naudos... gal reiktu ir kulinarinese idejose skyrelio "pagyru puodas", ten galetu buti dedamos nuotraukos bile ko...
cia toks mano (siuo metu visai nealkanos) pamastymas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 18:01)
O jei saldi vista, ar saldziarugste lotuliukas.gif  irgi prie saldziu biggrin.gif ?
Siaip cia antri patiekalai su nuotraukomis vadinasi, o tai apkepas restorane jau butu kas toks?Ne antras patiekalas?
Bulves buvo vakarykstes, ne su lupena, bet gali ir su lupena mirksiukas.gif


nu tai pasakyk man,ar varskes apkepas su mandarinais restorane yra antras patiekalas? As Lt jau keli metai nebuvau,gal ir nupezo gatavai ten lotuliukas.gif lotuliukas.gif
maniau,kad su lupena butu kaip ir lipnesnes,patogiau kociuoti rolleyes.gif
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 24, 18:04)
prie to pacio... prasom neisizeisti, bet kam tada deti ta balandeliu nuotrauka?  g.gif  zinau as kaip atrodo balandeliai... ir kaip desrele isvirta... per kelias temas skaitineju tuos receptus su nuotraukom, tai kazkaip jau pradeda erzinti "keptas kiausinis", "cepelinas" arba "tiesiog papjaustytas suris". nulis naudos... gal reiktu ir kulinarinese idejose skyrelio "pagyru puodas", ten galetu buti dedamos nuotraukos bile ko...
cia toks mano (siuo metu visai nealkanos) pamastymas biggrin.gif

ko man isizeisti,jei galeciau,ta balandi jau buciau istynus... as ji idejau vien del to,kad cia iprasta fotkes be receptu det,kai receptas buna iki skausmo zinomas.man asmeniskai neidomu skaityti recepta pavadinimu bulvinis blynas ax.gif
Ir pritariu tau 100%,kad tema sumalta ir prideta bile ko o kalte musu paciu.Taigi darykim isvadas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 11:02)
Apie 200 laipsniu, i skarda dedu del viso pikto, ale ne karto nepasitaike, kad sutruktu, nedek iskart i karsta, palaipsniui ikais, tikrai netruks, stiklainiu dengti nereikia ir labai pilnu deti taip pat nereikia, nes truputi is pradziu pasipucia, verda savo sultyse, po valandikes, kai virsus apskrunda truputi, istraukti ir uzsukti greit su iskaitintais dangteliais.Saldytuve gali laikyti kiek nori, nesugenda, svarbu gerai uzsukti dangtelius. mirksiukas.gif

ELENA!-IJUNK STABDZIUS thumbup.gif  lotuliukas.gif

Aciu uz paaiskinima, reikes savaitgali uzsipirkti vistytes ir pasidaryti tusonkytes thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 24, 19:17)
nu tai pasakyk man,ar varskes apkepas su mandarinais restorane yra antras patiekalas? As Lt jau keli metai nebuvau,gal ir nupezo gatavai ten lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Siaip restoranuose dazniausiai juk buna isvardinta: sriubos;mesos patiekalai,bulviu patiekalai,miltu patiekalai,varskes ir pan., kai kas darzoves laiko pirmu patiekalu, ar misraine, kai kam patinka sriuba, kaip pirmas patiekalas, bet manau, kad varskes apkepas vistik ne desertas, ne koks gerimas, o paprasciausias valgis, ir visai nesvarbu, ar jis su mandarinais, ar apelsinais bigsmile.gif Sveciuose as valgiau jautiena su svogunais, uzskasdama saldziu ananasu, nu tai ir tai reiktu iskraustyti i saldzius patiekalus.As taip nemanau, bet tai tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti