Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2008 09 19, 18:55)

Ir dar, kai turi laiko pasidarai vista nelauktiems sveciams cool.gif Susikapoji gabaliukais, sudedi prieskonius-cesnaka,pipirus,druska,lapelius, du saukstus aliejaus ir puse stiklines vist. sultinio sudedi viska i sloikus biggrin.gif ir palauki pora val., po to i orkaite ir kepi val. laiko.Isemus greit uzdengi dangteliais palauki, kol sustings ir gali vaisinti svecius, jei labai isalke. biggrin.gif
user posted image

O kokioj temperaturoj reikia kepti? ir nesutruksta stiklainiukai? ir dar ar kepant nereikia ju kuom nors uzdengti ir ant ko slajikelius statote orkaitej, seip ant groteliu ar i skarda? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 09 23, 11:54)
oj kaip skaniai atrodo bigsmile.gif  viskas, bandysiu ir as biggrin.gif
kazkada buvau idejus savo recepta, bet nezinau ar mano turi omeny blush2.gif  as darau visai paprastai, isgremziu bulves su skustuku, prikemsu prieskoniuoto farso, sustatau i karsciui atsparu inda (kad normaliai stovetu, dar apacia truputi nupjaunu smile.gif ), izpilu iki puses mazdaug (gal truputi maziau) vandeniu ir kepu smile.gif  kepa apie 40min.. gal kiek ilgiau... smile.gif  i pabaiga dar galima surio uztarkuot... ax.gif  4u.gif

Ta sita, maciau kazkur , bet neradau ax.gif Aciu 4u.gif
Čerčikas saldyta tesla rasi visuose prekybos centruose saldikliuse mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2008 09 23, 20:04)
merginos, gal kuri žinote kur LT nusipirkti gatavą (šaldytą) mielinę tešlą? 4u.gif

Pabandyk paklausti didesniuose IKI prekybos centruose tortų/šviežių bandelių skyriuj. Bent jau prieš kokius metus tikrai esu mačius iškabą, kad jie parduoda mielinę, smėlinę, sluoksniuotą ir pan. tešlas. Tik jos ten bus šviežios, ne šaldytos.
Atsakyti
Makaronai su mėsa.Kalakutienos kumpį supjausčiau, pamarinavau,apkepiau kartu su smulkintais svogūnais ir morkomis.Makaronus išviriau ir viską sumaišiau.

user posted image

Kalakutienos kotletai ir apkepta cukinija.Faršas daromas kaip kotletams, apvoliojau sezamo sėklose.Cukinija apkepiau orkaitėje ant grotelių 4u.gif

user posted image

Silkė pataluose.Silkė, poras, agurkas raugintas,virtos bulvės,virtos morkos,kiaušiniai virti ir virti burokai.Viskas sutarkuojam, dedame sluoksniais ir pertepam majonezu.

user posted image

Pyragas tokis...tešla pirktinė, įdarui varškė ir obuoliai 4u.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linucia @ 2008 09 23, 20:11)
Visuose prekybos centruose šaldytuvuose, ten, kur radai sluoksniuotą tešlą, turėjo būti ir mielinė - ji raudonoje pakuotėje mirksiukas.gif

Paspausk ant šitos nuorodos http://www.mantinga....ex.php?cid=4303

ačiū, bet čia sluoksniuota 4u.gif man reikėtų paprastos blush2.gif

QUOTE(Mille @ 2008 09 24, 08:53)
Pabandyk paklausti didesniuose IKI prekybos centruose tortų/šviežių bandelių skyriuj. Bent jau prieš kokius metus tikrai esu mačius iškabą, kad jie parduoda mielinę, smėlinę, sluoksniuotą ir pan. tešlas. Tik jos ten bus šviežios, ne šaldytos.

ačiū 4u.gif pabandysiu užklausti
Atsakyti
Elena,nu pavarei čia doh.gif Kaip skaniai viskas išrodo thumb_yello.gif Kaip tik burokėlių priviriau ir ruošiuos silkę pataluos daryt,taviškė super atrodo,įtariu skanumėlis bigsmile.gif

O pyragui kokią tešlą naudojai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 09 23, 23:04)
O kokioj temperaturoj reikia kepti? ir nesutruksta stiklainiukai?  ir dar ar kepant nereikia ju kuom nors uzdengti ir ant ko slajikelius statote orkaitej, seip ant groteliu ar i skarda? g.gif  4u.gif

Apie 200 laipsniu, i skarda dedu del viso pikto, ale ne karto nepasitaike, kad sutruktu, nedek iskart i karsta, palaipsniui ikais, tikrai netruks, stiklainiu dengti nereikia ir labai pilnu deti taip pat nereikia, nes truputi is pradziu pasipucia, verda savo sultyse, po valandikes, kai virsus apskrunda truputi, istraukti ir uzsukti greit su iskaitintais dangteliais.Saldytuve gali laikyti kiek nori, nesugenda, svarbu gerai uzsukti dangtelius. mirksiukas.gif

ELENA!-IJUNK STABDZIUS thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulka3 @ 2008 09 24, 10:58)
O pyragui kokią tešlą naudojai? ax.gif


Va šita:
http://www.mantinga....298:w.250:h.250



QUOTE(Srove @ 2008 09 24, 11:02)
ELENA!-IJUNK STABDZIUS thumbup.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif žinai, vyras vakar sako: pas tave ką, gaminimo mūza atėjo ? lotuliukas.gif
Atsakyti
paprasciau ir greiciau turbut nebuna smile.gif
orkaitej keptos prieskoniuotos bulves, ir farso kukuliukai smile.gif salots - morkos, cesnakas ir majonezas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 21, 16:28)
o kokio recepto truksta?
su balandeliais viskas aisku,su picom irgi,pyrago receptas parasytas g.gif

mintibute, nu nepyk, bet jau n kartų buvo kartota temoj, kad jei dedam foto, dėkim ir receptuką, kad ir elementarus ir visiems žinomas, absoliučiai visais kartais, kai nėra recepto ,atsiranda kasnors, kas ko paklausia...
kam tada dėti foto su balandėliais jei nėra recepto, a? ax.gif
Ar picos,jei neaišku kas ant viršaus.
paskiau aš turiu eit per temą ir ieškot kurioj vietoj kas atsakė blush2.gif

QUOTE(Briliantas @ 2008 09 22, 10:04)
na va mano pirmas blynas....forma ne labai kibiniska...dar nemoku gerai smile.gif
o skonis tikrai geras smile.gif


nu jo, biški į bandutes primena, bet toks jausmas, kad tešla gal buvo per minkšta ir neišėjo suformuot? g.gif

čia pa-iūrėk mano albume, gal bent kiek bus aiškiau. http://s132.photobuc...nimui/?start=40

aš išpjaunu su lėkštute pagrindą, dedu mėsą, tada užlenkiu kaip voką, užspaudžiu ir tada suku tokia jusotelę. vieni suka nuo savęs, kiti į save, čia jau kaip su siuvimu, kaip patogiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Prie geriausiu noru man niekaip neiseina ta kibinu virvute padaryti, kazko nesuprantu as ten, reiktu koki filmuka padaryt gal daeitu kaip nors doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 09 24, 16:01)
Prie geriausiu noru man niekaip neiseina ta kibinu virvute padaryti, kazko nesuprantu as ten, reiktu koki filmuka padaryt gal daeitu kaip nors  doh.gif


Gal čia pasimokyk mirksiukas.gif
Ten yra filmuota medžiaga apačioje...

http://pavaryk.blogs...n-receptas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 24 rugsėjo 2008 - 15:05