Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Srove @ 2008 09 19, 18:55)
Ir dar, kai turi laiko pasidarai vista nelauktiems sveciams

atsimenu mama darydavo,bet tam specialiame puode blush2.gif jau skanu budavo,jog kauliukai net kartu valgydavos...o stiklainiai nesutruksta orkaitej,man taip baisiai atrodo g.gif is baimes bijau jog ir nesugalvosiu kada pati pasidaryti verysad.gif .saunuole tu thumbup.gif
Atsakyti
Srove- tu geriau patylek... mastau.gif pati zmones ish koto vercia, o dar man kazka sako lotuliukas.gif (o tu stiklainiuku ar neidetai man i kokia dezele, neishsiustai blush2.gif blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif )

Indria- nieko sau..

ir kaip jus sugebat tokius sudetingus patiekalus padaryt g.gif blink.gif

Lapute ir Tasha- 4u.gif
Atsakyti
Man balandziai skanesni su isvirtais ryziais,tada minkstesnis farsas buna ax.gif

Neryte,ten pomidorai sutarkuoti ir cesnako,druskos,pipiru bei alejaus ideta... niam niam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 19, 23:07)
Man balandziai skanesni su isvirtais ryziais,tada minkstesnis farsas buna ax.gif

kad minkstas farsas butu as kefyro visada imaisau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 09 19, 22:11)
kad minkstas farsas butu as kefyro visada imaisau rolleyes.gif

i balandeliu farsa?
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 09 19, 21:25)
atsimenu mama darydavo,bet tam specialiame puode  blush2.gif jau skanu budavo,jog kauliukai net kartu valgydavos...o stiklainiai nesutruksta orkaitej,man taip baisiai atrodo  g.gif is baimes bijau jog ir nesugalvosiu kada pati pasidaryti  verysad.gif .saunuole tu  thumbup.gif

Nieko nebijok biggrin.gif , nesutruks tie slovikai(jei bijai dek i skarda), labai greit pasidaro ir darbo visai nedaug.Gali ta pati daryti ir su jautiena, ar kiauliena.Tik ilgiau kepti reikia, virsus dar truputi apskrunda, visai skanu.As kartais ir greitpuodyje taip darau, tai gaunasi gryna ''tusonke'', skanu paskui pasildyta su bulvem(zinoma, kam patinka) ax.gif

Papildyta:
QUOTE(6663 @ 2008 09 19, 23:05)
Srove- tu geriau patylek... mastau.gif

Tyliu cool.gif , bo jau reketu kvepia cool.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(indria @ 2008 09 19, 19:36)
o as dariau fakoca rolleyes.gif  ax.gif

Reik eit pas dede googla pazet, kas tas yr biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 19, 16:39)
Tyliu cool.gif , bo jau reketu kvepia cool.gif  lotuliukas.gif

Papildyta:

Reik eit pas dede googla pazet, kas tas yr biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 19, 23:13)
i balandeliu farsa?

biskiuka dedu ir i balandeliu, o ka? mastau.gif

QUOTE(Srove @ 2008 09 20, 01:39)
Reik eit pas dede googla pazet, kas tas yr biggrin.gif

nu gi kai pasakei kad eini paskaityt i google, tai tik dabar paziurejau kad pavadinima kazkaip kvailai parasiau swoon.gif tas daiktas vadinas fokača... 4u.gif blush2.gif blush2.gif (beje tai Sonatinos receptelis)
Atsakyti
Snd pirkom lasisos.... teks kazka mastyti.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 09 20, 09:33)
biskiuka dedu ir i balandeliu, o ka? mastau.gif
nu gi kai pasakei kad eini paskaityt i google, tai tik dabar paziurejau kad pavadinima kazkaip kvailai parasiau swoon.gif  tas daiktas vadinas fokača... 4u.gif  blush2.gif  blush2.gif  (beje tai Sonatinos receptelis)

Ai man butu gerai buve ir taip bigsmile.gif Ten radau parasyta-bomba gibi fakoca ''fanatik taraftar''yapisi. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu, tai kaip supratau, taip issiverciau litovskai, bet man gerai gavos thumbup.gif
O tavo patiekaliukas ir gerai gavos thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuika12 @ 2008 09 19, 16:35)
Ir kepiau baklazanus pagal My Webpage tik idejau pievagrybiu  labai skanu  wub.gif
user posted image

Baklazanu vaizdelis neblogas. idomu, kas ten ieina? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JulieTa @ 2008 09 20, 12:43)
Baklazanu vaizdelis neblogas. idomu, kas ten ieina?  g.gif

taigi nuorodą mamytė davė į receptą, pagal kurį gamino smile.gif
Atsakyti