Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

user posted image


isviriau visa kopusta...atvesinau...nuemiau lapus....
sumaisiau virtus ryzius, zalia farsa, prieskonius, pora zaliu kiausiniu....sita masae suvyniojau i kopusto lapus....tada sudejau atgal i puoda....ir troskinau ant silpnos ugnies....uzpyliau grietines, morkyciu ir kecupo....skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 19, 12:47)
isviriau visa kopusta...atvesinau...nuemiau lapus....
sumaisiau virtus ryzius, zalia farsa, prieskonius, pora zaliu kiausiniu....sita masae suvyniojau i kopusto lapus....tada sudejau atgal i puoda....ir troskinau ant silpnos ugnies....uzpyliau grietines, morkyciu ir kecupo....skanaus smile.gif

o čia ar ne balandėliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2008 09 19, 13:51)
o čia ar ne balandėliai g.gif

na taip, o kas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 19, 11:47)
isviriau visa kopusta...atvesinau...nuemiau lapus....
sumaisiau virtus ryzius, zalia farsa, prieskonius, pora zaliu kiausiniu....sita masae suvyniojau i kopusto lapus....tada sudejau atgal i puoda....ir troskinau ant silpnos ugnies....uzpyliau grietines, morkyciu ir kecupo....skanaus smile.gif

o aš žinokit visada maišau nevirtus ryžius su žaliu faršu, ir visada puikiai gaunasi mirksiukas.gif juk troškinant balandėlius ir žyžiai išverda, kam juos du kart virt mirksiukas.gif čia mane močiutė taip pamokino.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(advoco @ 2008 09 19, 14:11)
o aš žinokit visada maišau nevirtus ryžius su žaliu faršu, ir visada puikiai gaunasi  mirksiukas.gif  juk troškinant balandėlius ir žyžiai išverda, kam juos du kart virt  mirksiukas.gif  čia mane močiutė taip pamokino....  ax.gif

gal ir logiska....ka zinau...visada su maam virdavome...ne ilgai, bet pavirdavome....aciu...kita karta bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indria @ 2008 09 18, 14:26)
"separdo pyragas"... rolleyes.gif 

Gavosi nerealiai - dariau su vistiena, daugiau biski garstyciau pridejau, nes megstu jas, na, super. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2008 09 19, 14:24)
Gavosi nerealiai - dariau su vistiena, daugiau biski garstyciau pridejau, nes megstu jas, na, super.  thumbup.gif

o mus kas pavaisins smile.gif
Atsakyti
Sorry, kad cituoju su visom foto blush2.gif , bet cia aprasymas biggrin.gif dariau situs a la ceburekus thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(lotute @ 2008 09 16, 13:08)
Na vakar pavakariams pasidarėm čeburėkų, greita ir mums labai skanu  4u.gif
reikės vaflių, kiausinio, miltu, truputis druskos, vandens arba pieno, faršo, į tešlą dar dedu majonezo šaukštą.
user posted image
tešlą padarau tokią pat kaip blynams
user posted image

tada vaflius sutepu su faršu
user posted image
user posted image
ikaitinu aliejų ir kepu  ax.gif
user posted image
user posted image

gavos thumbup.gif
user posted image

nu tikrai turi to cebureko skonio thumbup.gif vyrui ir dukrytei labai patiko thumbup.gif wub.gif dekui uz priminta ideja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintibutė @ 2008 09 18, 15:16)
Dabar ikelsiu senai zadetas fotkes patiekalu is austriu... receptu,nemanau,kad prireiks,cia tik akim paganyti ax.gif
Visus receptus zinau,jei kam reikia,parasysiu 4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wow! koks ten padazas naudojamas prie austriu antroj fotkej bigsmile.gif

6663, pasiilgus jau buvau tavo gaminiu thumbup.gif saunuole! kai nesirodai tai nesirodai, o po to kai prikrauni tai skrandis vartaliojas doh.gif

QUOTE(advoco @ 2008 09 19, 12:11)
o aš žinokit visada maišau nevirtus ryžius su žaliu faršu, ir visada puikiai gaunasi  mirksiukas.gif  juk troškinant balandėlius ir žyžiai išverda, kam juos du kart virt  mirksiukas.gif  čia mane močiutė taip pamokino....  ax.gif

as irgi dedu zalius ryzius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(advoco @ 2008 09 19, 09:11)
o aš žinokit visada maišau nevirtus ryžius su žaliu faršu, ir visada puikiai gaunasi  mirksiukas.gif  juk troškinant balandėlius ir žyžiai išverda, kam juos du kart virt  mirksiukas.gif  čia mane močiutė taip pamokino....  ax.gif

As visada isverdu pries dedant i farsa, tik neperverdu, jie tokie nedavire pilnai buna.Niekada nebandziau zaliu deti,kazkaip bijau,kad neisvirs g.gif
Atsakyti
QUOTE(fainamama @ 2008 09 19, 13:42)
As visada isverdu pries dedant i farsa, tik neperverdu, jie tokie nedavire pilnai buna.Niekada nebandziau zaliu deti,kazkaip bijau,kad neisvirs g.gif

nereikia bijoti 4u.gif juk ryžiai verda 15-20min., tai pilnai užtenka kol išsitušina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fainamama @ 2008 09 19, 13:42)
As visada isverdu pries dedant i farsa, tik neperverdu, jie tokie nedavire pilnai buna.Niekada nebandziau zaliu deti,kazkaip bijau,kad neisvirs g.gif

As irgi visada taip darau ir tikrai skanu gaunasi ax.gif
Atsakyti