Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(Nerytė @ 2008 09 17, 10:04)
marinuotos paprikos

nu tu bliamba...
tu gi zinojai, Neryt, kad nepraslys pro mano akis tokie dalykai wub.gif

Sroves makalaikos irgi- jolacki... 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

QUOTE(Sarrra @ 2008 09 17, 13:00)
beje del idarytu krabu,geriausia ivyniot i Vici krabus

man visos vici, kiek turėjau, neišsivyniojo schmoll.gif

QUOTE(Briliantas @ 2008 09 17, 13:56)
Advoco, parasyk prasau kokios firmos krabu lazdeles pirkai  ax.gif

jau rašiau, kad nežinau, uošvis buvo pirkęs, tokios palaidos maišelyje ir šaldytos, ir raudonesnes nei vici, tai net nežinau kokios ten g.gif eidama pardėj pro šalį užmesiu akį į pavadinimą ir parašysiu mirksiukas.gif tikrai man jos be jokio vargo išsivyniojo rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar gaminau tokį patiekaliuką...kažkas panašaus į balandėlius.Vaizdelis nekoks, bet skanu smile.gif

Reikės:
lašišos
prieskonių, citrinos
špinatų (pirkau turguje, reikia didesnių lapų)
kaparėlių (aš nedėjau nes vyras jų nevalgo)
svogūno

Lašiša pamarinuojame su prieskoniais, druska, aplaistom citrinos sultimis.Supjaustom gabaliukais ir kiekvieną gabaliuką sutepam su alyvuogių aliejumi.Paimam špinato lapą, apibarstome smulkiai pjaustytais svogūnais ir kaparėliais (galima dar alyvuogės supjaustyti) dedam žuvį ir suvyniojame.Gaminame ant garų, kažkur 15-20 minučių 4u.gif Ant viršaus padėjau sviesto gabaliuką...

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Jau kiek skanumynu blink.gif tos visos zuvytes, lasisytes, tipo balandeliai, is likuciu thumbup.gif thumbup.gif siaubas, noriu valgyt doh.gif
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 17, 19:04)
marinuotos paprikos
5 stiklines vandens,
1 st. 10 proc. acto,
1 st. cukraus,
2 v.s. druskos,
1 v.s. medaus,
1 v.s. aliejaus.
dedam prieskonius - garstycias, lauro lapelius, pipirus, cesnakus, kalendra, gvazdikelius, morkas, svogunus,
viska supilam i puoda, uzverdam it uzpilam paruostu marinatu stiklainius, uzsukam ir pasterizuojam apie 20-25 min.


tiek daug? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 18 rugsėjo 2008 - 08:42
QUOTE(Elena @ 2008 09 18, 08:19)
Vakar gaminau tokį patiekaliuką...kažkas panašaus į balandėlius.Vaizdelis nekoks, bet skanu  smile.gif

Man tai labai skaniai atrodo, pagal mano skonį essen.gif Reikės būtinai pabandyt, jei tik rasiu didesnių špinatų lapų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza: 18 rugsėjo 2008 - 09:31
QUOTE(advoco @ 2008 09 18, 11:05)
Labas rytas  biggrin.gif
man visos vici, kiek turėjau, neišsivyniojo  schmoll.gif
jau rašiau, kad nežinau, uošvis buvo pirkęs, tokios palaidos maišelyje ir šaldytos, ir raudonesnes nei vici, tai net nežinau kokios ten  g.gif  eidama pardėj pro šalį užmesiu akį į pavadinimą ir parašysiu  mirksiukas.gif  tikrai man jos be jokio vargo išsivyniojo  rolleyes.gif

na reik pirkt neuzsaldytas,o tas kur tokios atitirpusios jau,parduotuvej kur saldytuvuose lentynose guli,ir kaip minejau minute palaikyt karstam vandenyj ir tada tikrai labai lengvai atsivynioja,ne karta dariau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarrra: 18 rugsėjo 2008 - 12:04
QUOTE(Sarrra @ 2008 09 18, 12:00)
na reik pirkt neuzsaldytas,o tas kur tokios atitirpusios jau,ir kaip minejau minute palaikyt karstam vandenyj ir tada tikrai labai lengvai atsivynioja,ne karta dariau smile.gif

nesiginčiju 4u.gif gal su atšaldytomis ir taip, bet aš apie šaldytas kalbėjau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(advoco @ 2008 09 18, 15:32)
nesiginčiju  4u.gif  gal su atšaldytomis ir taip, bet aš apie šaldytas kalbėjau...  rolleyes.gif

tai tuomet supratau,su saldytom nebandziom,matomai jos sunkiau issivynioja smile.gif taigi pabandykit nesaldytas 4u.gif
Atsakyti
kaip graziai paprikutes neryteds atrodo thumbup.gif thumbup.gif
Elenos balandelius irgi paragauciau thumbup.gif thumbup.gif
ir sroves sakar makar kaip graziai pateiktas thumbup.gif
siskas super thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Cili sriuba....
is vakaro uzmerkiau pupeles, kad isbrinktu....tada i puoda vandens, pupeles, svoguna stambiai pjaustyta....cesnako, tada farsa....prieskonius, pamidoro....ir viska verdi....tada i pabaiga pomidoru padazo....ir supili i lekste, ant virsaus surio...skanaus smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 18, 12:26)
Cili sriuba....
is vakaro uzmerkiau pupeles, kad isbrinktu....tada i puoda vandens, pupeles, svoguna stambiai pjaustyta....cesnako, tada farsa....prieskonius, pamidoro....ir viska verdi....tada i pabaiga pomidoru padazo....ir supili i lekste, ant virsaus surio...skanaus smile.gif

o faršą žalią? g.gif
Atsakyti
QUOTE(advoco @ 2008 09 18, 15:14)
o faršą žalią?  g.gif

taip, visada dedu zalia....tik dar reiketu cili pipiriuku ideti...bet nededu, nes ir vaikas valgo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 18 rugsėjo 2008 - 13:26