Įkraunama...
Įkraunama...

receptai su nuotraukomis

QUOTE(une @ 2008 09 17, 11:53)
jeckau  bigsmile.gif  pamaciau ir susilydziau. sueis man siandien pusryciams  blush2.gif

(niekada nesupratau kaip cia merginos alpeja... atejo ir mano valanda  doh.gif  lotuliukas.gif  ir dar nuo tokio elementorisko patiekaliuko  bigsmile.gif  biggrin.gif  )

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 09 17, 12:02)
kepiau viso apie valanda 200 tempoj mirksiukas.gif gale likus apie 20 min -atidengiau folija ir uzstaciau orkaitej tokia paskrudinimo funkcija dar priedo mirksiukas.gif

4u.gif dėkuj
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 17, 05:58)
gerai  mirksiukas.gif
tik pacio rezultato dar laukiu smile.gif kol kas vaizdelis neblogas, kvapas irgi... smile.gif


būtinai ir aš šį receptėlį išmėginsiu, obuolių turių darbo kaip matau nėra labai daug ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2008 09 16, 18:32)
Zuvis su dziuvesiais ir parmezano suriu:
Zuvies file pabarstome zuvies prieskoniais ir truputi palaikome.Tada apvoliojame miltuose,merkiame i plakta kiausini ir i dziuveselius sumaisytus su parmezano suriu.kepame aliejuje.
Padazas:
Svoguna ir pora saliero stiebu pakepiname aliejuje,uzpilame skardine konservuotu kapotu pomidoru,sauleje pjaustytu alyvuogiu,druskos,pipiru,truputi cukraus,raudonojo vyno acto ir troskiname.Pabaigoje idedame krapu ir baziliku thumbup.gif

atrodo supeer!

ale va tokio daito tai dar negirdejus.... sauleje nokintus pomidsorus zinau, alyvuoges arba zalios arba juodosios.. o kad sauleje pjaustytos g.gif biggrin.gif kaip ten is tiesu , daividija? biggrin.gif

QUOTE(bonda @ 2008 09 17, 08:46)
Karpis idarytas obuoliais wub.gif -

super! tik as karpio nelabai megstu, nes jis man dumblu smirda blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 17, 05:58)
gerai  mirksiukas.gif
tik pacio rezultato dar laukiu smile.gif kol kas vaizdelis neblogas, kvapas irgi... smile.gif

SUpjausciau obuolius skiltelemis....uzpyliau cukrumi......ir palikau parai..... kita diena visa puoda ant virykles ir nemazos ugnies viriau maisydama tol kol gavosi beveik vientisa tirstoka mase......per ta laika dar supjausciau trecdali buvusio kiekio obuoliu ir supyliau i puoda....dar i ta mese sauksteli cinamono.....paviriau dvi-tris minutes ir viska i surmaisi.......suslegiau ir taip laikiau vartydama ji gal 3 paras..... o dabar pakabintas, kad isvarvetu paskutinis nereikalingas skystis ir apdziutu...dziuti ir taip kaboti turi 6-10 dienu......priklauso nuo jo dudzio......paskui arba valgyk, arba kabink i tamsia vieta,kaboti gali net 3 metus  thumbup.gif

Ačiū už receptuką aciuks.gif liko sulaukti tavo rezultato smile.gif beje, o cukraus ar daug dedi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2008 09 15, 12:45)
oi, kiek skanybiu blink.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
as dariau is cia nugvelbta ideja blush2.gif labai skanu, labai aciukas wub.gif  ta kitoki kugeli biggrin.gif  - sutarkavau bulves per burokine tarka, nuplikiau pienu, idejau prieskoniu ir kmynu (kazkodel taip sumasciau blush2.gif ale thumbup.gif ), i kepimo inda idejau sluoksny tu bulviu, tada sluoksni maltos kalakutienos su prieskoniais ir smulkiai pjaustytu svogunu, dar ant jos vos vos patarkavau fermentinio surio, ir vel sluoksnis bulviu. Kepiau orkaitej. Nu skanumelis neispasakytas thumbup.gif
user posted image

aciu idejos savininkei thumbup.gif  wub.gif


labai skaniai atrodo ir skamba thumbup.gif
Atsakyti
sveikos paneles smile.gif
jau kuris laikas skaitineju jusu tema ir jau spejau keleta receptuku isbandyt,ypac patiko vistienos apkepele ir strudelis su farsu smile.gif
pati labai megstu gamint,tik beda neturiu fotoaparato kad nufotkint viska smile.gif

beje del idarytu krabu,geriausia ivyniot i Vici krabus,ir pries vyniojant minute reik palaikyt karstam vandenyj,tada labai lengvai isivynioja. as juos darau kaip salta uzkandi,labai skanu idarui : ryziai,kiausinis,paprika ir majonezas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sarrra: 17 rugsėjo 2008 - 13:01
Advoco, parasyk prasau kokios firmos krabu lazdeles pirkai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 17, 09:04)
atrodo supeer!

ale va tokio daito tai dar negirdejus.... sauleje nokintus pomidsorus zinau, alyvuoges arba zalios arba juodosios.. o kad sauleje pjaustytos  g.gif  biggrin.gif kaip ten is tiesu , daividija? biggrin.gif
super! tik as karpio nelabai megstu, nes jis man dumblu smirda blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik dabar perskaiciau ka parasiau,nu bet tu ir nesupranti,nueini kur sauleta ir pjaustai tongue.gif Cia turejo buti-saujele!!Sorry!!!
Atsakyti
Snd ne mano diena virtuveje.....norejau padaryti tas krabu lazdeles, itariu, kad nusipirkau tokias, kurios nesivynioja.....aisku jos ir nesgavo...idaro yra smile.gif
Norejau iskepti obuolius su varske....niekur neradau skustuko...irgi nesigavo...supykau....prikepiau lietiniu ir sukisau visus idarus i juos smile.gif
Sie lietiniai su suiro, cesnako ir majonezo idaru.....salia adzika ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 17, 14:35)
Snd ne mano diena virtuveje.....

ne tavo diena, ale sumeistravai vis tiek smile.gif turetu buti skanu, tik gal siek tiek perastru... cesnkas ir adrika g.gif neperdaug astrumo?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 09 17, 16:53)
ne tavo diena, ale sumeistravai vis tiek smile.gif turetu buti skanu, tik gal siek tiek perastru... cesnkas ir adrika g.gif neperdaug astrumo?

nea, adzika be tu astriu pipiriuku, tai nera labai astri...siaip skanu, net maziukas visa blyna beveik sulese...cesnakais bacilas vaikome smile.gif
Atsakyti