Įkraunama...
Įkraunama...

Mitsubishi Lancer

Kokie būtų atsiliepimai? Domina, ar nekieta? Ar saugi? Stabili? Kaip dėl gedimų? O gal kas turit automatą? Kaip eksploatacija, ar brangus remontas, ar daug ryja?

Paskaičiau vienam forume, kad barškutis, prasta garso izoliacija, kieta... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 05 rugsėjo 2008 - 19:01
Tu šitąąą...nors užsimink, į kurį modelį taikaisi.....ir kokiu varikliu...
Atsakyti
http://www.mitsubish...odels.php?id=48
Atsakyti
Mane labai domina turinčiųjų atsiliepimai 4u.gif Teko bandyti, tai labai patiko, bet vis abejoju ar imti g.gif Kaip kuro sąnaudos?
Atsakyti
As turiu Mitsubishi Lancer, atnaujinta 2008 m modeli. Esu labai patenkinta. Visi tie "kietumai" ir "triuksmingumai" - issidirbinetoju ismislas. Man tai tobula masina
Atsakyti
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 10 27, 15:45)
As turiu Mitsubishi Lancer, atnaujinta 2008 m modeli. Esu labai patenkinta. Visi tie "kietumai" ir "triuksmingumai" - issidirbinetoju ismislas. Man tai tobula masina

Jei butu kokybiskos (o ne medzio kietumo) salono apdailos medziagos, keistusi vairo padetis (kilnotusi aukstyn-zemyn), bent truputis garsa izoliuojancios medziagos, tai gal ir butu tobula... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 10 27, 16:03)
Jei butu kokybiskos (o ne medzio kietumo) salono apdailos medziagos, keistusi vairo padetis (kilnotusi aukstyn-zemyn), bent truputis garsa izoliuojancios medziagos, tai gal ir butu tobula... smile.gif



Pirma turek, tada snekek. ir vairas, ir sedyne kilnojasi aukstyn zemyn. Pas mane yra tas variantas, kur su visais imanomais "pribambasais". Zodziu, atrodo, pas mus vien tobulybes gyvena. Man ta masina tiesiog prilipo prie uzpakalio, kai isedau. Esu labai patenkinta.


Net mano 1987 m Hondoj vairas kilnojosi, o ka sneketi apie 2008 m modelius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasamargarita: 27 spalio 2010 - 19:19
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 10 27, 20:14)
Pirma turek, tada snekek. ir vairas, ir sedyne kilnojasi aukstyn zemyn. Pas mane yra tas variantas, kur su visais imanomais "pribambasais". Zodziu, atrodo, pas mus vien tobulybes gyvena. Man ta masina tiesiog prilipo prie uzpakalio, kai isedau. Esu labai patenkinta.
Net mano 1987 m Hondoj vairas kilnojosi, o ka sneketi apie 2008 m modelius

Nezinau kas per pribambasai PAS TAVE, bet joks Mitsibishi Lancer variantas neturi galimybes kilnoti vairo dviem padetimis! Vairas tik stumdosi, bet nesikilnoja aukstyn-zemyn. Ir visuose variantuose pacios prasciausios kokybes apdaila. Bene pigiausios medziagos C segmente. Ir visuose variantuose nuline garso izoliacija. Prastesnes irgi paieskoti reiktu. Bet bele patenkinta ESI, nusiramink...
Atsakyti
Visiskai beprasmiska gincytis, nes esi neteisus. As zinau, ka turiu, ir ka asmeniskai su tuo vairu darau. Ir sis forumas turbut neskirtas dergti masinu markes, o isreiksti apie jas savo nuomone. Man asmeniskai super juokingi tie, kuriems masinos-tik BMW ir mersedesai, ir jokios kitos. Bet as neinu i tu markiu forumus ir nereiskiu savo nuomones, kad man to markes yra pacios baisiausios, kokios tik siame pasaulyje yra.

Zr. cia punkta nr. 3
http://www.mitsubish...riving-position

Ir daugiau nematau reikalo ir prasmes gincytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasamargarita: 28 spalio 2010 - 13:08
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 10 28, 14:01)
Visiskai beprasmiska gincytis, nes esi neteisus. As zinau, ka turiu, ir ka asmeniskai su tuo vairu darau. Ir sis forumas turbut neskirtas dergti masinu markes, o isreiksti apie jas savo nuomone. Man asmeniskai super juokingi tie, kuriems masinos-tik BMW ir mersedesai, ir jokios kitos. Bet as neinu i tu markiu forumus ir nereiskiu savo nuomones, kad man to markes yra pacios baisiausios, kokios tik siame pasaulyje yra.

Zr. cia punkta nr. 3
http://www.mitsubish...riving-position

Ir daugiau nematau reikalo ir prasmes gincytis

Gincytis tikrai nera jokios prasmes. Jus (atsiprasau-tu) parasete, kad tai idealus automobilis, o as ivardinau objektyvius trukumus. Ne kazkokius "geras-blogas-negrazus", o tikrus.
P.S. Kai isesite savaji tobula Mitsubishi Lancer, isitikinsite- vairas tik stumdosi, bet nesikilnoja aukstyn zemyn. Iseskite i betkuri siuolaikini tos pacios klases automobili ir pamatysite, kad vairo kolonele yra reguliuojama keturiomis kryptimis.
Atsakyti
QUOTE(Matomas @ 2010 10 27, 20:00)
Nezinau kas per pribambasai PAS TAVE, bet joks Mitsibishi Lancer variantas neturi galimybes kilnoti vairo dviem padetimis! Vairas tik stumdosi, bet nesikilnoja aukstyn-zemyn. Ir visuose variantuose pacios prasciausios kokybes apdaila. Bene pigiausios medziagos C segmente.  Ir visuose variantuose nuline garso izoliacija. Prastesnes irgi paieskoti reiktu. Bet bele patenkinta ESI, nusiramink...


1995m. mitsubishi lancer vairas kilnojas aukštyn žemyn, jei bandei pačios prasčiausios komplektacijos automobilį, tai nereikšk kvailos nuomonės apie visus tos markės automobilius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <...Neringa...>: 12 vasario 2011 - 15:46
QUOTE(<...Neringa...> @ 2011 02 12, 16:45)
1995m. mitsubishi lancer vairas kilnojas aukštyn žemyn, jei bandei pačios prasčiausios komplektacijos automobilį, tai nereikšk kvailos nuomonės apie visus tos markės automobilius  g.gif

Dar viena apie savo pačios geriausios komplektacijos puvėką su protinga nuomone pragydo... doh.gif
Atsakyti