Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(ANETELE @ 2008 09 18, 17:33)
stai kaip atrode mano rupestelis  wub.gif 
user posted image

o jau kaip gražu... thumbup.gif be žodžių wub.gif
Atsakyti
4u.gif ANETELE na visi darbelei tavo labai dailus ir grazus mirksiukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=Zuviukas:),2008 09 19, 01:11]
na jau cia tokiu groziu prideta, kad sirdis sala.... man nera ka lygintis, taciau pasirodysim su ka tik pribaigtu kostiumeliu mazam berniukui ax.gif

kostiumelis

Toky bandziau sunui megsti bet taip ir nebaigiau verysad.gif ,labai grazu.
O as dabar planuoju megsti dukrytei kepuryte ir salikely ax.gif
P.S.aciu uz pagyrimus.
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 18, 22:11)
na jau cia tokiu groziu prideta, kad sirdis sala.... man nera ka lygintis, taciau pasirodysim su ka tik pribaigtu kostiumeliu mazam berniukui ax.gif

kostiumelis



zuviukas, labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Labukas.ruduo ir vėl norisi grįžti prie virbalu. smile.gif gal kas turite šviesoforo schemą? g.gif sugalvojo mano vyriškis kad jam reikia ant megztuko šviesoforo biggrin.gif
aciū 4u.gif
Atsakyti
Stai mano darbelis- batukai krikstui ax.gif

user posted image

daryti pagal kinieciu schemute
Atsakyti

user posted image

Labai dailūs wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(yerena @ 2008 09 19, 13:56)
Stai mano darbelis- batukai krikstui  ax.gif

user posted image

daryti pagal kinieciu schemute


o gal butu galima schemute? as dabar kaip tik mezgu salikeli ir pirstinytes savo mazyciui, tai mastau, kad batukai dar butu thumbup.gif bet niekad nebandziau nerti ar megzti... schemute labai padetu smile.gif o gal berniukam tokie netinka? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 19 rugsėjo 2008 - 19:28
QUOTE(ANETELE @ 2008 09 18, 16:33)
Sveikos kruopstuoles,
perziurejau visa tema o jau darbeliu grazumas  wub.gif ,tai ir as sugalvojau savuosius parodyti.Seip esu zmogus neypatingai pasizymintis kantrybe bet kai pasijutau esanti  nestuke.gif  antra karta emiau ir sukurpiau savo dukrytei kraiteliuka. 4u.gif
Sita neriau vaseliu nors dar nezinojau lyties rinkausi spalvas tinkancias ir mergytei ir berniukui,o kai suzinojau kad gims dukryte papuosiau gelytem.
user posted image
[IM
Sita rinkinuka nusiziurejau Mazylio zurnale,tiesa teko gerokai mazinti nes ten buvo krikstynu kostiumelis o as norejau kraitelio tokio,tik pas mane truksta kepurytes.
[url=http://imageshack.us]user posted image

stai kaip atrode mano rupestelis  wub.gif 
user posted image
Situos tepukus mezgiau virbalais taipat dar nezinojau kas gims,sakiau jei bus sunus padovanosiu kam nors. ax.gif 
user posted image
[URL=http://g.imageshack.us/img140/tepukaiqs7.jpg/1/][IMG

vai kaip grazu tas baltas tai pasaka,o cia tik gimusi mergyte ir tokia didele bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles,

darbeliai visu labai grazus.... pasirodysiu ir as... numezgem vokeli broliukui busimam, truksta dar uztrauktuko...
user posted image
Atsakyti
o čia mes :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 09 20, 00:19)
vai kaip grazu tas baltas tai pasaka,o cia tik gimusi mergyte ir tokia didele bigsmile.gif

taip cia ji triju dienu,pries vaziuojant namo...gal didute atrodo o svere beveik 4 kg. ax.gif
Atsakyti