Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(polo @ 2008 09 16, 22:13)
Senokai čia besirodėm. Tai va, mūsų rudeninis "stiliukas"  biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

4u.gif wau kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Polo, be galo originalus kepeliušas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Alacka33 ,valentinuke ,neringata ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 10, 19:49)
dar vienas krikštynų komplektukas
user posted image


kaip toki grozi nusimegzt???
labai noriu papuost dukriuka kita vasara krikstynoms..
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 09 16, 21:44)
As salikus megzdavau irgi taip: 1 geroji, 1 issvirkscioji. Tik geraja nukelinedavai (t.y. palikdavau neismegzta). Tada salikas labai labai purus gaunasi ir nieks nesiriecia  thumbup.gif

Ar abejose pusėse nukėlinėji geras?
Jeigu nukeliu abejose pusėse, tai gaunasi dvigubas šalikiukas, tuščiaviduris smile.gif Tai pagalvojau, kad net ir dviem siūlais tokį galima megzti, abi pusės būtų skirtingų spalvų.
O jei mezgu vienoj pusėj nukeldama, kitoj visas akis išmegzdama, tada viena pusė gaunasi tanki, o kitoj pusėj tos didesnės geros akys gražiai atrodo smile.gif
Dabar tik pavyzdukus darausi, dar neapsisprendžiau, kuris mielesnis raštas.
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 09 17, 13:20)
kaip toki grozi nusimegzt???
labai noriu papuost dukriuka kita vasara krikstynoms..



jei vąšeliu neriat,tai visai nesudėtingas,tik daug laiko reikalaujantis darbas.
Kai pradėsit nert,kreipkitės,padėsiu kuo galėsiu.
Papildyta:
QUOTE(polo @ 2008 09 16, 21:13)
Senokai čia besirodėm. Tai va, mūsų rudeninis "stiliukas"  biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image




labai labai gražu,ypač kepurytė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee , ačiuks mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 16:52)
Aciu visoms uz patarimus smile.gif Visgi graziausiai man pasirode viena gera, viena bloga. Toks storesnis, abi puses grazios.. biskuti aisku susitraukia taip mezgant, bet nieko smile.gif

Na ta proga idesiu savo nertos skraistes krikstynoms nuotraukele, nors vasara ir krikstynu metas jau baigesi smile.gif rastas aisku nuziuretas is kazkurios SM mamytes smile.gif

user posted image


jetau man sita skraiste irgi laaabai patiko, tai as ja nuneriau savo zuikio krikstynoms... taip norejosi savo renku darbeliu papuosti wub.gif blush2.gif ax.gif
o cia mano zuikio ir skairaistes foto wink.gif mano zuikutis i Kriksto skraiste
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 17, 17:06)
jei vąšeliu neriat,tai visai nesudėtingas,tik daug laiko reikalaujantis darbas.
Kai pradėsit nert,kreipkitės,padėsiu kuo galėsiu.



mokykloj nerdavau, visai neblogai sekdavos ax.gif laiko lyg ir atrasciau - mazoji dar tik menesiuka atsvente, tai busiu namie, o kad papuosciau tokiais groziais, tai galiu ir naktim nemiegot 4u.gif kai paziuriu i jusu darbeli, tai nezinau nei nuo kurio galo pradet, ar cia neriama dalimis, ar vientisai, kokiu siulu reikia, ar tinka bet koks vaselis, ar turit rasto pavyzdzio kompini varianta? nu klausimu tai pas mane daug 4u.gif
Atsakyti
4u.gif norime ir mes prie Jusu prisijungti. Belaukdama mazyles gimimo teko padirbeti vaseliu. Galite ivertinti blush2.gif
http://public.fotki....es-rankdarbiai/
O dabar teks kibti i virbalus, reikia mazytei megstinuko. ax.gif
Atsakyti
Ohoho Egzo kokie gražūs daikteliai wub.gif

Deja, aš su vašeliu nedraugauju schmoll.gif banžiau bandžiau nerti-tik kokias "manikiūrines" pavyksta... nes ten paprastai... o daugiau niekas nesigauna... nemoku tokių visokių raštelių... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2008 09 18, 10:00)
4u.gif norime ir mes prie Jusu prisijungti. Belaukdama mazyles gimimo teko padirbeti vaseliu. Galite ivertinti  blush2.gif
http://public.fotki....es-rankdarbiai/
O dabar teks kibti i virbalus, reikia mazytei megstinuko.  ax.gif

wub.gif wub.gif wub.gif nu net neturiu zodziu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif taip graziai, kruopsciai, o svarbiausia, kad matosi kiek meiles ideta wub.gif super 4u.gif
Atsakyti