Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 12:20)
Laba diena,
gal kas duos patarima - salika lygiuoju budu, kad nesiriestu, turbut numegzti neimanoma? Ar kazkaip imanoma? Bandau megzti dukrytei salika, bet niekaip graziai nesigauna. Bandziau ir stulpeliais, bet vis tiek i ,,garmoske'' panasu.

Aš tai mezgiau 2 geros 2 blogos keturias eiles, po to keičiau kur geros- blogos, kur blogos - geros, keturias eiles ir t.t.. Gavosi tokiais langučiais ir niekas nesirietė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 12:20)
Laba diena,
gal kas duos patarima - salika lygiuoju budu, kad nesiriestu, turbut numegzti neimanoma? Ar kazkaip imanoma? Bandau megzti dukrytei salika, bet niekaip graziai nesigauna. Bandziau ir stulpeliais, bet vis tiek i ,,garmoske'' panasu.

Kad man rodos stulpeliais viena gera kita bloga visai gražiai gaunas ir nesiriečia g.gif
Papildyta:
QUOTE(nerciuke @ 2008 09 15, 19:38)
Sveikutes,
man reik pagalbos blush2.gif  Noriu savo busimai princesei numegzsti kelnytes ar sliauztus, bet nzn nuo ko pradet,  kaip tas kelnytes megzt  g.gif Gal patyrusios supermamytes padetu rolleyes.gif

o jei pažiūrėtum nors du puslapius atgal, rastum nuorodą kurioje tikrai yra schemų ir aprašymų (deja, nelietuviškai) kaip tokius dalykus gaminti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 16 rugsėjo 2008 - 12:36
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 13:20)
Laba diena,
gal kas duos patarima - salika lygiuoju budu, kad nesiriestu, turbut numegzti neimanoma? Ar kazkaip imanoma? Bandau megzti dukrytei salika, bet niekaip graziai nesigauna. Bandziau ir stulpeliais, bet vis tiek i ,,garmoske'' panasu.


Paskutinę akį reikia daryti ripsinę t.y. gerų akių eilėj paskutinę akį irgi išmegzti gerąja, o kai pradėsi blogų akių pusę, kai ją nukelsi kaip gerą akį, gausis toks ripsinis kraštelis ir tada mezginys nesiriečia. Na nežinau, ar suprasi kaip aš čia prirašiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2008 09 16, 12:59)
Aš tai mezgiau 2 geros 2 blogos keturias eiles, po to keičiau kur geros- blogos, kur blogos - geros, keturias eiles ir t.t.. Gavosi tokiais langučiais ir niekas nesirietė.  4u.gif


aciu, pabandysiu taip.


QUOTE(Pookelis @ 2008 09 16, 13:35)
Kad man rodos stulpeliais viena gera kita bloga visai gražiai gaunas ir nesiriečia g.gif
Papildyta:


as 3 gera, 3 bloga dabar darau, tai susitraukia labai.. na dvigubai siauresnis atrodo nei kad is tiesu atrodo smile.gif tai kazkaip nepatinka g.gif

Papildyta:
QUOTE(ai-and-ai @ 2008 09 16, 13:58)
Paskutinę akį reikia daryti ripsinę t.y. gerų akių eilėj paskutinę akį irgi išmegzti gerąja, o kai pradėsi blogų akių pusę, kai ją nukelsi kaip gerą akį, gausis toks ripsinis kraštelis ir tada mezginys nesiriečia. Na nežinau, ar suprasi kaip aš čia prirašiau mirksiukas.gif


Oj aciu tau labai 4u.gif nes pamenu, kad mokykloje kazkaip taip ir darydavom, kad nesiriestu, o kaip - ir nebeatmenu.
Bandysiu tuoj pat smile.gif
Atsakyti
Hm, o blogos eiles pabaigoje ismegzti paprastai, blogaja aki? Jokio ,,finto'' daryti nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 15:29)
Hm, o blogos eiles pabaigoje ismegzti paprastai, blogaja aki? Jokio ,,finto'' daryti nereikia?


O blogų akių eilės gale išmegzti gerą, kad geroj pusėj ji būtų bloga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 13:05)
aciu, pabandysiu taip.
as 3 gera, 3 bloga dabar darau, tai susitraukia labai.. na dvigubai siauresnis atrodo nei kad is tiesu atrodo smile.gif tai kazkaip nepatinka  g.gif

Papildyta:
Oj aciu tau labai  4u.gif nes pamenu, kad mokykloje kazkaip taip ir darydavom, kad nesiriestu, o kaip - ir nebeatmenu.
Bandysiu tuoj pat smile.gif

o tu pabandyk visą šaliką ripsu - tai ir kraštai nesiries, ir abi šaliko pusės bus vienodos mirksiukas.gif ir šiltas bus
Atsakyti
Aciu visoms uz patarimus smile.gif Visgi graziausiai man pasirode viena gera, viena bloga. Toks storesnis, abi puses grazios.. biskuti aisku susitraukia taip mezgant, bet nieko smile.gif

Na ta proga idesiu savo nertos skraistes krikstynoms nuotraukele, nors vasara ir krikstynu metas jau baigesi smile.gif rastas aisku nuziuretas is kazkurios SM mamytes smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 16, 12:35)
o jei pažiūrėtum nors du puslapius atgal, rastum nuorodą kurioje tikrai yra schemų ir aprašymų (deja, nelietuviškai) kaip tokius dalykus gaminti

Tai va kad man su kalbom nekas doh.gif
Atsakyti
Senokai čia besirodėm. Tai va, mūsų rudeninis "stiliukas" biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Polo na stiliukas rudeninis labaaai fainas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 10:20)
Laba diena,
gal kas duos patarima - salika lygiuoju budu, kad nesiriestu, turbut numegzti neimanoma? Ar kazkaip imanoma? Bandau megzti dukrytei salika, bet niekaip graziai nesigauna. Bandziau ir stulpeliais, bet vis tiek i ,,garmoske'' panasu.



QUOTE(Eri. @ 2008 09 16, 14:52)
Aciu visoms uz patarimus smile.gif Visgi graziausiai man pasirode viena gera, viena bloga. Toks storesnis, abi puses grazios.. biskuti aisku susitraukia taip mezgant, bet nieko smile.gif

Na ta proga idesiu savo nertos skraistes krikstynoms nuotraukele, nors vasara ir krikstynu metas jau baigesi smile.gif rastas aisku nuziuretas is kazkurios SM mamytes smile.gif

user posted image

As salikus megzdavau irgi taip: 1 geroji, 1 issvirkscioji. Tik geraja nukelinedavai (t.y. palikdavau neismegzta). Tada salikas labai labai purus gaunasi ir nieks nesiriecia thumbup.gif
Atsakyti