Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(Andren @ 2008 09 08, 20:27)
sveikos nesu mezgimo ase tik megeja tai kartais pamezgineju, mano paskutinis darbelis 4u.gif
user posted image
tik labai nepeikite nes nemoku as  isformuoti blush2.gif , svarbu siltutis.
Bet va kai numezgiau dar didokas buvo, o dabar jau tik ant ribos doh.gif

Ech, kad man tiek kantrybes blush2.gif


QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 10, 16:49)
dar vienas krikštynų komplektukas
user posted image

labai jaukutis atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 09 12, 19:39)
Oi mamytės kokius jus grožius kuriate.atėjus kiek dauk idėju pamatau tik kad to laiko vis trūksta.Jūs tikros darbštuolės.ZUIKULIS  PAPALIKE ir visos kitos - labai gražu.Na o aš vienakarta mačiau įdėta į supermamas tokia idomia įdėja kaip atnaujinti kelnias tai pabandžiau ir pati atnaujinti dukrytei.Jei ne i tą tema idėjau tai atsiprašau blush2.gif

user posted image


saunuole labai grazu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Gal galetumete pagelbeti blush2.gif Nerandu rombu rastu... gal kas imestu? noriu vaikui liemene su spalvotais rombais numegzti... Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 13 rugsėjo 2008 - 10:45
Sveikos mamytes, gal kartais turite koki pavyzdį megzto paltuko 8 metu mergaitei. Aciu labai
Atsakyti
Laba diena gal kas turit pavyzdi kaip numegsti berniukui liemene?
Atsakyti
QUOTE(papalike @ 2008 09 11, 11:07)
Pagaliau pabaigiau draugės mažiukui dovanėlę smile.gif Gal gavosi ne visai kaip is paveiksliuko  biggrin.gif , bet manau bus šilta ir patogu....

pasirodau, iš priekio:
user posted image

iš arčiau priekis:

user posted image

iš nugarytės:
user posted image
Dabar reikės savo zuikai ką nors gražaus rudeniško nunarplioti  bigsmile.gif


labai grazu wub.gif
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 12, 11:52)
sveikutes ,kiek grozybiu cia primezget ir prineret savo maziesiems  thumbup.gif
as ir numezgiau savo mazajam megztuka
user posted image

uzsuku retokai o kiek grozybiu cia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2008 09 13, 11:45)
Gal galetumete pagelbeti blush2.gif  Nerandu rombu rastu... gal kas imestu? noriu vaikui liemene su spalvotais rombais numegzti... Aciu 4u.gif

Radau toki pvz, gal kazko panasaus ieskai mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polo: 14 rugsėjo 2008 - 20:58
QUOTE(polo @ 2008 09 14, 20:57)
Radau toki pvz, gal kazko panasaus ieskai  mirksiukas.gif


Jetau kaip dekinga esu 4u.gif 4u.gif Siandien visa ryta praleidau ieskodama ir joki rezultatu... jau nesitikejau, maniau paciai reiks kazkaip braizytis... bigsmile.gif bigsmile.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2008 09 14, 22:15)
Jetau kaip dekinga esu 4u.gif  4u.gif  Siandien visa ryta praleidau ieskodama ir joki rezultatu... jau nesitikejau, maniau paciai reiks kazkaip braizytis... bigsmile.gif  bigsmile.gif  Aciu  4u.gif

Tai man ir kazkaip netiketai uzkliuvo besikuiciant savo "archyvuose" smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
man reik pagalbos blush2.gif Noriu savo busimai princesei numegzsti kelnytes ar sliauztus, bet nzn nuo ko pradet, kaip tas kelnytes megzt g.gif Gal patyrusios supermamytes padetu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 12, 10:52)
as ir numezgiau savo mazajam megztuka

Megztukas labai gražus thumbup.gif
Aš ruošiuosi vis pradėti megzti megztuka vaikui bet nelabai moku kakliuka padaryti ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
gal kas duos patarima - salika lygiuoju budu, kad nesiriestu, turbut numegzti neimanoma? Ar kazkaip imanoma? Bandau megzti dukrytei salika, bet niekaip graziai nesigauna. Bandziau ir stulpeliais, bet vis tiek i ,,garmoske'' panasu.
Atsakyti