Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(giedryte1 @ 2008 10 26, 10:04)

tik kaip ant sesiasdesimt akiu paskaiciuot kiek kokiu spalvyciu deti  g.gif , kazkas turejot programa butume labai dekingi  4u.gif


Kazkur lyg osinkoi maciau pragrameles nuoroda. 4u.gif
Atsakyti
jūsų teismui mano vyresnioji su ką tik užbaigtu megstiniu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Giriu visas mamytes mezgėjėles kurių dar negyriau 4u.gif Visi rūbeliai spinduliuoja šilumą ir meilę. Juk kurdamos savo vaikams visos sudedam i darbelius tik geras emocijas mirksiukas.gif

Na ir pristatau Jūsų teismui paskutinį savo kūrinėlį
user posted image
user posted image
Įdėją skolinausi iš SoJos, bet man gavosi su variacijom smile.gif
Atsakyti
Mamos, paai ski nkit kaip mezgami megztiniai su reglano rankovemis?
Ar rankoves prisiuvamos ar kazkaip mezgant prieki ir nugara nukeliamos akys, o veliau is ju mezgama rankove?
Atsakyti



QUOTE(PYNE @ 2008 10 26, 14:01)

Na ir pristatau Jūsų teismui paskutinį savo kūrinėlį




Pyne, NEREALI suknele 4u.gif Ir as savo damulei bandysiu kazka panasaus ax.gif
Atsakyti
vogels - man gražu, taip paprasta thumbup.gif

PYNE- thumbup.gif . tik man nepatinka, kad persišviečia bliuzelė, aš vilkčiau vienspalvio kažką po apačia ir pėdkelnes vienspalves 4u.gif o dukrytei labai tinka žalia spalva thumbup.gif ir dar- ar kakliukas ne per daug iškirptas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 26 spalio 2008 - 14:32
QUOTE(PYNE @ 2008 10 26, 15:01)
Giriu visas mamytes mezgėjėles kurių dar negyriau 4u.gif  Visi rūbeliai spinduliuoja šilumą ir meilę. Juk kurdamos savo vaikams visos sudedam i darbelius tik geras emocijas mirksiukas.gif

Na ir pristatau Jūsų teismui paskutinį savo kūrinėlį
user posted image
user posted image
Įdėją skolinausi iš SoJos, bet man gavosi su variacijom  smile.gif

labai grazi thumbup.gif thumbup.gif wub.gif tik nesuprantu kaip darytas priekis ir tos gelytes nertos ar kaip g.gif
Atsakyti
Ačiū Soni, sutinku su tavo pastaba, bet tingejom persirengineti prieš pozavimą blush2.gif
Mamucis ačiū ir tau,va čia yra aprašyta kaip nuleidinėti reglanui akis, ir dar daugiau gerų patarimų, jei supranti rusiškai
http://bestyaforever...chimsya_vyazat/
4u.gif
Ingauk, ačiū. Kadangi suknelė gavosi per plati, teko suktis iš padėties, prieky sumezgiau po tris akis, kad gautųsi reikiamas plotis. Na o gėlytes su vašeliu nėriau tiesiai ant mezginio, siūlą užkabindama iš apačios. Na ir prirašiau doh.gif tik ar suprantamai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PYNE: 26 spalio 2008 - 14:42
QUOTE(PYNE @ 2008 10 26, 15:37)
Ingauk, ačiū. Kadangi suknelė gavosi per plati, teko suktis iš padėties, prieky sumezgiau po tris akis, kad gautųsi reikiamas plotis. Na o gėlytes su vašeliu nėriau tiesiai ant mezginio, siūlą užkabindama iš apačios. Na ir prirašiau doh.gif tik ar suprantamai?
labai graziai atrodo, tik niekada nebandziau pati taip daryt gal kada nors pribresiu ir as g.gif
Atsakyti
QUOTE(_zizliuke_ @ 2008 10 26, 13:58)
Kazkur lyg osinkoi maciau pragrameles nuoroda.  4u.gif

Nu labai atsiprasau uz kvaila klausima blush2.gif o kas tas osinkoi , kadangi esu naujoke tai nezinau kas cia tokio unsure.gif
PYNE labai grazi suknyte ir mergyte wub.gif
VOGELS dailus megstukas thumbup.gif
Atsakyti
Osinka yra rusaiciu mezgeju forumas
va cia
http://club.osinka.ru/forum-12
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 10 26, 16:52)
Osinka yra rusaiciu mezgeju forumas
va cia
http://club.osinka.ru/forum-12

4u.gif labai labai aciu rolleyes.gif
Atsakyti