Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

mamy -vyriška thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2008 10 25, 19:39)


4u.gif labai grazi lemene,o kaip tos gelytes puose thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O jau darbeliu grazumas wub.gif
Daddygirl, ir dar sakai nekokia mezgeja doh.gif Labai grazus mezgineliai, o ypac sarafaniukas.
Coliukes, kaip visada nuostabus darbeliai.
Siaudukes labai idomi liemene wub.gif
mamy24, sauni liemene bernuzeliui thumbup.gif
Valentinukes sliauztukai mergytei labai mieli wub.gif
Atsakyti
labukas,kiek visokiu grozybiu primezget saunuoles mamulytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Daddygirl, žinai, jei jau tokius rūbelius numezgei, tai šalikas bus vieni juokai. nekvailiok tik, sakydama, kad nemoki megzt. iš tikro, tai mane tokie pasakymai netgi erzina truputį. matai žmogaus darbelius, o jis sako: nemoku ax.gif man į maivymasi panašu g.gif
o aš šalikus vaikiškus mezgu paprastais stulpeliais: 2 geros, 2 blogos, 2 geros, 2 blogos. tik reikia pamegzti mėginuką kokių 15-20 eilučių ir pažiūrėti kas gaunasi, nes toks raštas sutraukia mezginį. o šiaip paprasta, galvoti nereikia. ir man vaikiškiems šalikučiams toks raštelis pats gražiausias thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaju: 25 spalio 2008 - 21:23
ačiū biggrin.gif
Atsakyti
ačiū visoms, kas pagyrė mūsų oranžinį megztukėlį su katinais (30 psl)- retokai čia užsuku tai tik dabar paskaičiau blush2.gif Mažas tas mano leliukas, dar beveik nėra laiko megzti ir forume būti.

QUOTE(jurgaju @ 2008 10 25, 22:21)
o aš šalikus vaikiškus mezgu paprastais stulpeliais: 2 geros, 2 blogos, 2 geros, 2 blogos. tik reikia pamegzti mėginuką kokių 15-20 eilučių ir pažiūrėti kas gaunasi, nes toks raštas sutraukia mezginį. o šiaip paprasta, galvoti nereikia. ir man vaikiškiems šalikučiams toks raštelis pats gražiausias  thumbup.gif


aš tai paprasčiausiu ripsu mezgu. nors gal reiks pabandyt tokiu raštu,kaip tu siūlai. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas gal galetu kas nors pagelbiti mano sunelis didelis sreko gerbejas noriu jam numegsti liemene syu sreku Stai tokiu viena mamyte buvo idejusi user posted image
tik kaip ant sesiasdesimt akiu paskaiciuot kiek kokiu spalvyciu deti g.gif , kazkas turejot programa butume labai dekingi 4u.gif
Atsakyti
Foto maza, bet kiek matau, tai ten ant ~80 akių ilgis unsure.gif
Programa yra pas siuvinėtojas, gal ta tiks g.gif
Atsakyti
Mergaitės- gal kuri turi vienoj vietoj ar kažkaip susisteminus paveiksliukų išmezgimo schemutes? kažkada buvau radus kažkokiam rusų forume, nu knisuos dabar- nors nusišauk, nerandu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 26 spalio 2008 - 11:23
QUOTE(Soni @ 2008 10 26, 12:22)
Mergaitės- gal kuri turi vienoj vietoj ar kažkaip susisteminus paveiksliukų išmezgimo schemutes? kažkada buvau radus kažkokiam rusų forume, nu knisuos dabar- nors nusišauk, nerandu  doh.gif

čia yra http://photo.163.com...liuxiaoben1/#p2
http://forum.knittin...p?showforum=499
http://forum.knitty....?showtopic=1563
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 10 26, 11:43)

ačiūūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti