Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(Beirut @ 2008 10 19, 21:11)
Sveikutės smile.gif Labai gažūs darbeliai  thumbup.gif Aš irgi užsinorėjau savo būsimam Kleckiukui numegst megstinuką smile.gif Tikk reikia jūsų patarimo smile.gif Naujagimį kokiu megstinuku lengviausia aprengti? Susegimas priekyje, ar pečių linijeje ir tt. ACIŪ  4u.gif


is savo nesenos patirties galiu pasakyti, kad lengviausia aprengti susegamu priekyje megztuku 4u.gif Tiesiog paguldai ant megztuko, rakytes sukisi ir uzsegi wink.gif
o va cia yra kaip tik naujagimiui skirtas susegamas megztukaswink.gif tik mes jau ji isaugom ...
Atsakyti
Sveikutes noriu ir as parodyti ka mezgiau jau anksciau savo kleckui,o kelnems paskui primezgiau ilgi vasaliu. Nu tik nesijuokit tongue.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linusha: 20 spalio 2008 - 14:46
Oho kiek daug naujų, gražių rūbukų primezgėt mamytės mirksiukas.gif
Šaunuolės, giriu visas iškart ir siunčiu po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beirut @ 2008 10 19, 21:11)
Sveikutės smile.gif Labai gažūs darbeliai  thumbup.gif Aš irgi užsinorėjau savo būsimam Kleckiukui numegst megstinuką smile.gif Tikk reikia jūsų patarimo smile.gif Naujagimį kokiu megstinuku lengviausia aprengti? Susegimas priekyje, ar pečių linijeje ir tt. ACIŪ  4u.gif

aš manau, kad lengviausia mažiuką aprengti per priekį užsegamu megztuku, aš savo aukselį parsivežiau su štai šiuo kostiumėliu, kurį numezgiau dar besilaugdama
http://public.fotki....picture086.html
sėkmės, labai smagu megzti būsimam aukseliu 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus merginos 4u.gif Eisiu į siūlų medžioklę biggrin.gif ir pradėsiu narpliot mažiukui megztinuką smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejėlės,

aš laukiuosi pirmagimio ir noriu kažką pamezgelioti. Deja, turiu tik šiek tiek mezgimo patirties, o vat vaikų rūbuose tai visai žalia. Gal kas žino kokių linkų ar patarimų, kaip numegzti naujagimiui gražų kostiumėlį. Pastebiu, kad yra ir numezgusių kelnytes be susiuvimo per centrą. Kaip tai pasidaro?
Atsakyti
Milde labai gražu
Atsakyti
Va savo vaikui po namus numezgiau liemene is siulu galiuku visokiu. Stai user posted image
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 10 20, 16:41)
Sveikutes noriu ir as parodyti ka mezgiau jau anksciau savo kleckui,o kelnems paskui primezgiau ilgi vasaliu. Nu tik nesijuokit  tongue.gifuser posted image


4u.gif labai dailus ir grazus komplektukas mirksiukas.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnyte... @ 2008 10 19, 22:03)
labukas. na as savo lelytei nuneriau skraiste, tai labai mes dziaugiames abi dabar... smile.gif

user posted image


Labai gražu, o ar galite paaiškinti ar nupiešti, kaip yra mezgama skraistė? Ne rašto, bet mezgimo shema.

Ir dar noriu paklaust, o ar nori nešiot panelė tokia skraiste, ar netrukdo judesiams? Ar teisiog čia didesnėms mergaitėms, ne dvymetėms?
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2008 10 21, 08:55)
Ir dar noriu paklaust, o ar nori nešiot panelė tokia skraiste, ar netrukdo judesiams? Ar teisiog čia didesnėms mergaitėms, ne dvymetėms?

Angelux, maniškė vasarą 1,5m būdama skraistę mielai nešiojo. Tik aš be kutų dariau, kad pirštai vaikui neįsipainiotų lotuliukas.gif Kutus kitai vasarai pritaisysiu.
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 10 20, 15:41)
Sveikutes noriu ir as parodyti ka mezgiau jau anksciau savo kleckui,o kelnems paskui primezgiau ilgi vasaliu. Nu tik nesijuokit  tongue.gifuser posted image

Man labai grazus komplektukas ir taip sumanei prailgintoa kelnytes blush2.gif , o ir spalvyte man miela labai sirdziai, nor maniske mergaite bet turi nemazai zydru rubeliu nes mums labai tinka ir mamai spalva patinka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(mildė @ 2008 10 20, 17:53)
aš manau, kad lengviausia mažiuką aprengti per priekį užsegamu megztuku, aš savo aukselį parsivežiau su štai šiuo kostiumėliu, kurį numezgiau dar besilaugdama
http://public.fotki....picture086.html
sėkmės, labai smagu megzti būsimam aukseliu  4u.gif


LAbai grazus kostiumelis ir modeliukas tiesiog wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frigii: 21 spalio 2008 - 08:06