Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

MAn irgi labai patiko ir spalvytės.
Atsakyti
Aš noriu numegzti megztinį savo vyresnėliui, noriu su ornamentais... net nežinau ar aiškiai parašiau, na, tokios būna snaigės, elniai ir tt. tokie siluetai, bet nerandu. Gal turite kokią nuorodą kur ga;lėčiau rasti ???
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 11, 07:11)
tikrai išeis ir nereikia niekada savęs nuvertinti ,o svrbiausia,kad tai bus mamos darbas

ačiū už padrąsinimą blush2.gif
bandysiu tikrai smile.gif
jei gausis tai pasirodysiu ax.gif

dar noriu paklaust kokius siūlus geriausia naudot krikšto rūbeliui...man labai gražu iš moheros, bet ar nebus persudėtinga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venzliukas: 11 rugsėjo 2008 - 11:17
QUOTE(Lina @ 2008 09 11, 11:52)
Aš noriu numegzti megztinį savo vyresnėliui, noriu su ornamentais... net nežinau ar aiškiai parašiau, na, tokios būna snaigės, elniai ir tt. tokie siluetai, bet nerandu. Gal turite kokią nuorodą kur ga;lėčiau rasti ???

Gal tu savo emeila parašyk, aš tai atsiųsčiau keletą pvz, nes iš tos programos nemoku įkelt doh.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
čia kiek vaikiškų grožybių http://smg.photobuck.....tskie modeli/
Atsakyti
sveikutes ,kiek grozybiu cia primezget ir prineret savo maziesiems thumbup.gif
as ir numezgiau savo mazajam megztuka
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 12, 12:52)
sveikutes ,kiek grozybiu cia primezget ir prineret savo maziesiems  thumbup.gif
as ir numezgiau savo mazajam megztuka
user posted image


4u.gif labai grazus megztukas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Oi mamytės kokius jus grožius kuriate.atėjus kiek dauk idėju pamatau tik kad to laiko vis trūksta.Jūs tikros darbštuolės.ZUIKULIS PAPALIKE ir visos kitos - labai gražu.Na o aš vienakarta mačiau įdėta į supermamas tokia idomia įdėja kaip atnaujinti kelnias tai pabandžiau ir pati atnaujinti dukrytei.Jei ne i tą tema idėjau tai atsiprašau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 09 12, 19:39)
Oi mamytės kokius jus grožius kuriate.atėjus kiek dauk idėju pamatau tik kad to laiko vis trūksta.Jūs tikros darbštuolės.ZUIKULIS  PAPALIKE ir visos kitos - labai gražu.Na o aš vienakarta mačiau įdėta į supermamas tokia idomia įdėja kaip atnaujinti kelnias tai pabandžiau ir pati atnaujinti dukrytei.Jei ne i tą tema idėjau tai atsiprašau blush2.gif

user posted image



labai gražu ir manau, kad į temą. 4u.gif
Atsakyti
*zuikulis* gražiai sūnuką papuošiai mirksiukas.gif
zavin labai linksmai ir gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Iš ties, kokia originali mintis thumbup.gif Labai labai gražu 4u.gif

QUOTE(zavin @ 2008 09 12, 19:39)
Oi mamytės kokius jus grožius kuriate.atėjus kiek dauk idėju pamatau tik kad to laiko vis trūksta.Jūs tikros darbštuolės.ZUIKULIS  PAPALIKE ir visos kitos - labai gražu.Na o aš vienakarta mačiau įdėta į supermamas tokia idomia įdėja kaip atnaujinti kelnias tai pabandžiau ir pati atnaujinti dukrytei.Jei ne i tą tema idėjau tai atsiprašau blush2.gif

user posted image

Atsakyti