Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

blush2.gif
http://public.fotki....i/dsc01233.html
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 14:13)


nuostabi suknele smile.gif wub.gif
Atsakyti
aciu rolleyes.gif
Atsakyti
saulxx
Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 14:13)



as tai ir kitas nuotraukytes perziurejau blush2.gif nu superiniai darbeliai thumbup.gif auksaranke tu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 15, 12:13)


saulxx gal gali schemute ir rasteli man i az arba emaila, as kazko panasaus savo pilvinukei noreciau numegzt. Turiu baltus ir oranzinius siulelius. Oranziniais su tokiu ilgu plaukuciu, tai man atrodo neblogai gautusi.
Aciukas
Atsakyti
Galima ir man schemutes blush2.gif tai nustabiai 4u.gif banguotai suknytei (zalios bangeles) ACIU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mileta4 @ 2008 10 15, 14:14)
Galima ir man schemutes blush2.gif  tai nustabiai  4u.gif banguotai suknytei (zalios bangeles) ACIU biggrin.gif

biggrin.gif
saulxx, imesk prasau rastelio schemute ir aprasyma i forumuka, arba nuorodele kokia, nes manau dar ne viena norinti atsiras. blush2.gif
Atsakyti
1eil. geros
2eil. geros
3eil. geros
4eil. geros
5eil. geros
6eil. blogos
7eil. 2k 2k 2k 1u 1g 1u 1g 1u 1g 1u 1g 1u 1g 1u 2k 2k 2k
8eil. blogos
paskui nuo 1eil. kartojas
2k - 2kartu sumezgamos gera
1u- 1 uzmetimas
1g - 1gera akis
tikiuosi aiskiai parasiau o rasteli paemiau is rankdarbiu kraites 2004/05 nr
Papildyta:
o spalvas dejau 1234 eiles zalios, 5678eiles geltonos, 1234eil zalios...........
sekmes visoms
Atsakyti
QUOTE(<emigrante> @ 2008 10 15, 16:19)
biggrin.gif
saulxx, imesk prasau rastelio schemute ir aprasyma i forumuka, arba nuorodele kokia, nes manau dar ne viena norinti atsiras.  blush2.gif

aš irgi peržiūrėjau visas nuotraukytes... blush2.gif
man labai patiko tas megztukas su šuniuku. Schemutė šuniuko lyg ir nesudėtinga, bet gal turit ją kur nors? ...
būtų didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
ir kepuriukas dailutis 4u.gif mane jis labai domina. gal gali aprašyt kaip mezgei ir nuotraukytę iš arčiau ax.gif ačiū
[/quote]

megzta cia labai greitai ir labai paprastai. Mezgiau pradzia viena gera, viena bloga(atnariukas cia) po to idejau keturias pyneles, o tarp tu pyneliu 4geros, 2 blogos rasteliu. Niekur nesiaurinau, gavosi toks staciakampis. Po to surinkau akis is virsaus ir numezgiau dvi ausytes (cia keturiais virbalais mezgiu kaip pirstine), o po to bumbuliukai. Greita ir paprasta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2008 10 15, 22:51)
aš irgi peržiūrėjau visas nuotraukytes...  blush2.gif
man labai patiko tas megztukas su šuniuku. Schemutė šuniuko lyg ir nesudėtinga, bet gal turit ją kur nors? ...
būtų didelis dėkui  4u.gif

ne suniuko schemutes neturiu issiuvinejau is galvos o ausytes nuneriau (10 su uzmetimu stulpeliu) ir prisiuvau, o dirziukas pynute su sagute.

Papildyta:
xxx
xxxxxxx
xxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxx
xxxxoxxxoxxxx
xxxxxxxxxxxxx
xxxxxoooxxxxx
xxxxoooxxxx
xxxxoooxxx
xxxxxxxx
xxxoxxx
xxxxx
xxxxx
xxxxxxx
xxxxxxx
xxxxxxxxx
xxxxxxxxx
xxxxxxxxx

i suniuka nepanasu gavosi doh.gif bet po tiek akiu siuvinejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 16 spalio 2008 - 09:34