Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

dukriukui liemene ax.gif

user posted image
Atsakyti
mes irgi pasirodysim. Ui ui kiek vargau kol pagavau ja nufotografuoti lakste kaip pasiutusi, venge fotoparato doh.gif
is nugaros
user posted image
ir is priekio
user posted image
user posted image

ir kepuriukas musu greitai numegstas, nes atsalo orai, o senos kepurytes visos isaugtos. radau siulu likuciu ir per diena sunarpliojau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
jurgita112 - labai gražu, matosi labai kruopštus darbelis- kokiu raštu megzta? tik kapišonas ar ne didokas?

airara* neringata labai gražios liemenės 4u.gif man tas medis thumbup.gif

Ligvita- koks modelis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 14 spalio 2008 - 15:10
Ligvita, Airara*, Jurgita112 labai gražūs rūbeliai, tas rožinis kostiumėlis toks išbaigtas thumbup.gif
Ačiū mergaitės už dėmesį maniškei liemenei ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Na jau kokie grožiai visų,visoms po 4u.gif šaunuolės
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 11, 14:40)

Aciu mergaites uz pagalba iskant megztuko schemos 4u.gif O radau va cia clap.gif (savaitgali neatidare sios nuorodos doh.gif )
Atsakyti
Kokiu fainuciu rubeliu primezget, kol nebuvau uzsukus wub.gif wub.gif prisiruosiau nufotkint mezgimo schema apsiaustelio. tiksliau ten tai dar yra ir kombinezonas, bet man tai jis ispudzio nepadare, tai ir nemezgiau, bet mazesniam leliukui, manau, butu neblogai. sekmes visoms

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2008 10 14, 16:00)


Labai grazus darbeliai. O gal galetum schemutes to komplektelio ideti? blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu visoms uz pagyrimus. Tiesa kapisonas kiek didokas gavosi, bet nebesinorejo ardyti, gerai ir toks blush2.gif Mezgiau pagal iskarpas, tai ten toks nurodytas dydis buvo. Rastelis ten labai paprastas
1eile: visos akys geros
2eile visos isvirkscios
3eile 1geroji, 3isvirkscios
4eile 1isvirkscioji, 3geros ir t.t.

O del schemu, tai mezgiau as ir tokios senovines mezginiu knygos(mamos palikimas ax.gif ) ten aprasyta to kostiumelio darbo eiga ir shemos atskirai mezgamu daliu yra. Nu bet neturiu as skanerio, nebent gal fotografuoti iseitu, net nezinau.

labai didelis aciu jkniaz uz paltuko chema, butinai narpliosiu 4u.gif man labai grazu, jos numegztas grazesnis nei zurnale ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita112: 14 spalio 2008 - 20:46
QUOTE(Ligvita @ 2008 10 13, 22:09)

o jau koks gražutis pupsikas wub.gif

QUOTE(airara* @ 2008 10 14, 15:58)
dukriukui liemene  ax.gif

user posted image

ryškumėlis 4u.gif gražumėlis

QUOTE(jurgita112 @ 2008 10 14, 17:00)
user posted image

ir kepuriukas musu greitai numegstas, nes atsalo orai, o senos kepurytes visos isaugtos. radau siulu likuciu ir per diena sunarpliojau biggrin.gif
user posted image

labai labai dailus kostiumėlis 4u.gif
ir kepuriukas dailutis 4u.gif mane jis labai domina. gal gali aprašyt kaip mezgei ir nuotraukytę iš arčiau ax.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2008 10 14, 15:00)
mes irgi pasirodysim. Ui ui kiek vargau kol pagavau ja nufotografuoti lakste kaip pasiutusi, venge fotoparato doh.gif
is nugaros

o kaip miela matyti šį kostiumėlį,labai garžiai gavosi thumbup.gif aš pernai saviškei raudonai juodą tokį pat mezgiau, labai nablogas variantas atšalusiems orams, vis mąstau ir šiemet tokį numegst smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2008 10 14, 14:58)
dukriukui liemene  ax.gif

QUOTE(jurgita112 @ 2008 10 14, 16:00)
mes irgi pasirodysim. Ui ui kiek vargau kol pagavau ja nufotografuoti lakste kaip pasiutusi, venge fotoparato doh.gif
is nugaros
ir kepuriukas musu greitai numegstas, nes atsalo orai, o senos kepurytes visos isaugtos. radau siulu likuciu ir per diena sunarpliojau biggrin.gif

Vajetau, kaip grazu, susigundziau ir as megzti, leksiu siulu pirkti. thumbup.gif
Atsakyti