Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

Sirdelle, Soni, Valentinuke, Saulxx, labai visi drabužiukai nuostabūs. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif O tos gėlytės ypač gera mintis thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už pagyras blush2.gif baiginėju dukrytei suknytę, tai gal ryt įmesiu kas gavosi iš siūlų likučių biggrin.gif
Atsakyti
aciuks.gif aciuks.gif visom kas mano darbeli pagyre tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Valionaa @ 2008 10 08, 21:12)
Vajeeeee, dabar dar ir Soni tokių grožybių pridėjo!! bigsmile.gif  thumbup.gif Kaip jau man gražu tie prisiūti gėliukai wub.gif
saulxx, gal tu turi to mielo šuniuko schemutę? blush2.gif  blush2.gif

as pati ji issiuvinejau is galvos o ausytes nuneriau ir prisiuvau, tai schemutes neturiu.
Atsakyti
Sveikutes,

Laukiuosi savo pirmagimio ir labai noriu kombinzoniuka numegzti, is rusisku puslapiu prisikopijavau schemu, bet nelabai kazkaip sekasi suprasti, tai pagalvojau, kad jei nors viena lietuviu kalba gauciau aprasyma su schemute, tai lengviau gal ir rusiskame butu susigaudyti.
Prasau padekit gaut lietuviska kombinzoniuko mezgimo aprasyma smile.gif
Dekoju is karto.
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2008 10 08, 10:40)
MAN LABAI GRAŽU  4u.gif aš tik dar diržiuką numegsčiau  smile.gif

Sakai? Dar galiukas siūlų liko gal "damušt", bet ar bus kam raišiot jį lopšiuky g.gif

QUOTE(polo @ 2008 10 08, 11:15)
Angelux, batareika, Marti , Alacka33, labai gražūs, mieli,  šilti darbeliai  thumbup.gif

Dėkui dėkui smile.gif

QUOTE(ai-and-ai @ 2008 10 08, 12:29)
Nu labai faina liemenė,o kad ilga tai tik geriau- ir šilčiau, ir ilgiau užteks mirksiukas.gif
Peržiūrėjau tavo visus mezginius  ax.gif  -  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .
Norėjau paklaust, antras modeliukas, toks baltas paltukas, gak galėtum schemutę su rašteliu įmest, labai jau fainas.

Malonu, kad patiko. Tas paltukas megztas prieš keletą metų krikštadukrai, tai vat nebuvau mezgus ir nežinojau kaip daryt. Viską iš galvos dariau tai raštukų neturiu, bet ten labai paprasti, pažiūrėjau visai gerai ant foto matosi. Jei nesiseka iš foto kurios vietos "atkurti" tai galiu padėt. Ten siūlės net šonuos yra, jau dabar tikrai taip nebedaryčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 10 09, 09:37)
as pati ji issiuvinejau is galvos o ausytes nuneriau ir prisiuvau, tai schemutes neturiu.

Sugalvojai tikrai labai laaaaaabai mielą šuniuką, aš vis atsižiūrėti į jį negaliu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Malonu, kad patiko. Tas paltukas megztas prieš keletą metų krikštadukrai, tai vat nebuvau mezgus ir nežinojau kaip daryt. Viską iš galvos dariau tai raštukų neturiu, bet ten labai paprasti, pažiūrėjau visai gerai ant foto matosi. Jei nesiseka iš foto kurios vietos "atkurti" tai galiu padėt. Ten siūlės net šonuos yra, jau dabar tikrai taip nebedaryčiau doh.gif
[/quote]
Na bandysiu, kaip nors. Jeigu nesigaus, tai kreipsiuos tada ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Valionaa @ 2008 10 09, 12:21)
Sugalvojai tikrai labai laaaaaabai mielą šuniuką, aš vis atsižiūrėti į jį negaliu thumbup.gif  wub.gif

o mano vyras sake kad ne i suniuka cia panasu o i ziuki lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image


ką tik iškepta suknutė mano pupai biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif suknele iskepti pavyko gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ai-and-ai @ 2008 10 09, 13:03)
Na bandysiu, kaip nors. Jeigu nesigaus, tai kreipsiuos tada ax.gif  blush2.gif

OK

QUOTE(Soni @ 2008 10 09, 13:19)
ką tik iškepta suknutė mano pupai  biggrin.gif

Labai miela wub.gif thumbup.gif
Atsakyti