Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(<emigrante> @ 2008 10 07, 10:05)
Marti, labai grazu  wub.gif  Gal butu galima schemute ir ismatavimus i emaila? emi.grante@yahoo.com

ačiū blush2.gif
aš schemutę tik kiškiukų turiu... o batukus pagal pavyzdį mezgiau, kurį ligoginės slaugutė parodė blush2.gif tai nebent kiškiukus galėčiau atsiūsti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelux @ 2008 10 06, 13:23)
user posted image
Pagaliau ir baigtas mano darbelis, bet modeliukas ne labai jau patenkitas  unsure.gif


4u.gif labai grazus megztukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tik ką pabaigta liemenė dukrytei. Gavosi beveik suknelė
Atsakyti
jurgaju,polo aciu uz grazius zodzius mano manekenei 4u.gif
tik neapsilankiau keleta dienu,o tiek groziu uzderejo wub.gif saunuoles visos,tad visom po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2008 10 07, 11:58)
ačiū blush2.gif
aš schemutę tik kiškiukų turiu... o batukus pagal pavyzdį mezgiau, kurį ligoginės slaugutė parodė blush2.gif tai nebent kiškiukus galėčiau atsiūsti verysad.gif

gal gali kiskius atsiust blush2.gif bandysiu matmenis pati susirast
emi.grante@yahoo.com
Atsakyti
sveikutes. Noreciau ant sunaus liemenes tokias pedutes ismegzti
user posted image
nu bet jokio zalio supratimo neturiu kai tai pasaryti, na tiesiog mezgi mezgi ir kai ateini iki kai jau reikia pedute pradeti nutrauki siula ir mezgi kita spalva ar kaip. nes numezgiau lioemenei nugaryte ir matau kad siulu neuzteks priekiui, tai sugalvojau kazka nesudetingo ismegsti bet..... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės 4u.gif
O man įdomu kur jūs perkat siūlus vaikučių rūbeliam? man reiktų kūdikėliui siūlų, yra tokių specialių? g.gif
Atsakyti
Tiesiog siūlų parduotuvėse. Medvilnė arba merino vilna. Casa Lanoj daug merino vilnos.....
Papildyta:
Radau išmatavimų lenteles http://www.uzelok.ru...ya_item573.html
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 10 08, 08:13)
sveikutes. Noreciau ant sunaus liemenes tokias pedutes ismegzti
user posted image
nu bet jokio zalio supratimo neturiu kai tai pasaryti, na tiesiog mezgi mezgi ir kai ateini iki kai jau reikia pedute pradeti nutrauki siula ir mezgi kita spalva ar kaip. nes numezgiau lioemenei nugaryte ir matau kad siulu neuzteks priekiui, tai sugalvojau kazka nesudetingo ismegsti bet..... blush2.gif  blush2.gif

Aš nelabai moku ir mėgstu spalvinti, bet manau, kad reikėtų imti atskirus kamuoliukus, nenutraukinėti siūlų g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2008 10 08, 08:13)
sveikutes. Noreciau ant sunaus liemenes tokias pedutes ismegzti
user posted image
nu bet jokio zalio supratimo neturiu kai tai pasaryti, na tiesiog mezgi mezgi ir kai ateini iki kai jau reikia pedute pradeti nutrauki siula ir mezgi kita spalva ar kaip. nes numezgiau lioemenei nugaryte ir matau kad siulu neuzteks priekiui, tai sugalvojau kazka nesudetingo ismegsti bet..... blush2.gif  blush2.gif

kai ateina laikas pririši, pamezgi kiek reikia ir pririši pagrindinės spalvos siūlą, paduką tau teks megzti su trim kamuoliukais, o kai prasidės antra pėdukė - su 5-iais skirtingais i kaip minimum 4u.gif siūla nutrauki tik kai baigi išmezti kitos splavos motyvą 4u.gif
esu mezgusi su > nei 10, painijasi ganėtinai - bet viskas įmanoma
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 07, 15:41)
Tik ką pabaigta liemenė dukrytei. Gavosi beveik suknelė

MAN LABAI GRAŽU 4u.gif aš tik dar diržiuką numegsčiau smile.gif
Atsakyti
Angelux, batareika, Marti , Alacka33, labai gražūs, mieli, šilti darbeliai thumbup.gif
Atsakyti