Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(temptress @ 2008 09 30, 14:02)
ikisiu ir as savo trigrasi del to kostiumelio mergaites. pvz man atrodo, kad rastas ir dizainas to megztiniuko padaro ji "senamadiska", kaip as kartais issireiskiu negraziai, bobiska. manau jai tas megztinelis yra per platus ir rastelis nelabai tinkamas. siaip tikrai siulyciau permegzti, kad mergaitei noretusi ta kostiumeli nesioti ir kad is jos nesityciotu.
Tik nesupykit uz tokia nuomone, tiesiog norejosi pasisakyti..


vat vat... blush2.gif ir as ta norejau pasakyti, kai siuliau kita modeli. Mergaite grakstute kudute, o apvilkata tokiu gerokai perplaciu megztuku ir gana seno "sukirpimo" modeliuku. Ta pati rastreli drasiai galima naudoti, tik modeli tikrai reiketu is esmes keisti - sagu ar uztrauktuko pakeitimas tikrai nepades schmoll.gif ir svarbiausia, kad ir naujasisi modeliukas butu mergytes dydzio. unsure.gif nebutu perplatus. Juk auga grazi panele - reikia ja puosti ir mokyti buti grzia moterimi blush2.gif
tik jus nesupykite -jusu mezgimo technika kuo puikiausia - labai lygiai ir kruopsciai atliktas darbelis - beda modelio-dizaino pasirinkime... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 30, 21:31)
vat vat...  blush2.gif  ir as ta norejau pasakyti, kai siuliau kita modeli. Mergaite grakstute kudute, o apvilkata tokiu gerokai perplaciu megztuku ir gana seno "sukirpimo" modeliuku. Ta pati rastreli drasiai galima naudoti, tik modeli tikrai reiketu is esmes keisti - sagu ar uztrauktuko pakeitimas tikrai nepades schmoll.gif  ir svarbiausia, kad ir naujasisi modeliukas butu mergytes dydzio. unsure.gif  nebutu perplatus. Juk auga grazi panele - reikia ja puosti ir mokyti buti grzia moterimi  blush2.gif
tik jus nesupykite -jusu mezgimo technika kuo puikiausia - labai lygiai ir kruopsciai atliktas darbelis - beda modelio-dizaino pasirinkime... 4u.gif

ner kada pykt biggrin.gif reik megst,aciu uz patarimus ,tik tame ir beda kad megstukas senai megstas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 28, 11:52)
vaje kiek grozybiu,saunuoles mamytes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mano panele nuejo i mokykla su megztu kostiumeliu ir is jos klasioke pasisaipe,kad dabar nemadinga eiti su tokiu megztiniu  sad.gif  g.gif sakau gal vietoj sagu uztrauktuka idet user posted image

labai daug tikrai nereikia keisti .pagal mane ,tai tikrai reiketu pakeisti sagas .iš karto vaizdas megstuko pasikeistu .gal dar apykakle kažkaip kitaip permegzčiau .galima ir viena kita karoliuka isiuti .tikrai darbo nedaug ,bet modeliukas kardinaliai pasikeis ,o ta mergaite ,kuri peike ta megztinuka ,net pati gali užsinoreti .ir daugiau pasitikejimo savimi tavo mergaitei .vaikai tikrai kartai labai žiaurūs buna .
Atsakyti
[quote=Briliantas,2008 09 30, 14:35]
grazu, o gal gali rasta imesti? aciu
/quote]



PRASOM
http://public.fotki....te/kiti/59.html
http://public.fotki....te/kiti/23.html
Atsakyti
sveikos,

labai smagu cia prisiziureti graziu darbeliu.

man labai patinka vienos spalvos mesginiai su ivairiais rastais, bet sito as daryti nemoku, geriausiu atveju pamezgu gera bloga ir viskas. artimiausi mano planai ismokti bent jau pynele.

turiu toki prasymuka, gall turite nupiestu schemu piesinuku mezgimui vaikuciams. buciau labai dekinga, nei pasidalintumet spyglys2@yahoo.com
Atsakyti
na mergaites ir groziu jus cia pridemonstravot,nebeisvardinsiu jau visu,bet groziai visu darbeliu neispasakyti bigsmile.gif cia jums visoms user posted image
Atsakyti
QUOTE(džiaugsmelis @ 2008 10 01, 13:07)
sveikos,

labai smagu cia prisiziureti graziu darbeliu.

man labai patinka vienos spalvos mesginiai su ivairiais rastais, bet sito as daryti nemoku, geriausiu atveju pamezgu gera bloga ir viskas. artimiausi mano planai ismokti bent jau pynele.

turiu toki prasymuka, gall turite nupiestu schemu piesinuku mezgimui vaikuciams. buciau labai dekinga, nei pasidalintumet spyglys2@yahoo.com


klausimas vienas mergaitei ar berniukui reikia wink.gif cia sis tas yra...
http://forum.knittin...h...=6334&st=10

mes kaip tik dabar va demonstruojames nauja darbeli blush2.gif
megztukas
tik spalvyte tai ryskiai zalia, o cia tokia vos ne balta atrodo... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 01 spalio 2008 - 22:12
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 01, 20:56)
mes kaip tik dabar va demonstruojames nauja darbeli  blush2.gif
megztukas
tik spalvyte tai ryskiai zalia, o cia tokia vos ne balta atrodo... sad.gif

grazus megztukas, bet ne mano kantrybei toki numegzt schmoll.gif
Atsakyti
[mes kaip tik dabar va demonstruojames nauja darbeli blush2.gif
megztukas
tik spalvyte tai ryskiai zalia, o cia tokia vos ne balta atrodo... sad.gif
[/quote]
Labai gražus megztukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 01, 22:56)
klausimas vienas mergaitei ar berniukui reikia wink.gif cia sis tas yra...
http://forum.knittin...h...=6334&st=10

mes kaip tik dabar va demonstruojames nauja darbeli  blush2.gif
megztukas
tik spalvyte tai ryskiai zalia, o cia tokia vos ne balta atrodo... sad.gif

Labai grazus megztukas o ir kiti darbelei labai mieli, labai noreciau konsultacijos kai liemene vyriska nymegzti su tais rombais blush2.gif
Atsakyti
4u.gif labai dailus megztukas,o jau tas sernas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 10 01, 23:56)
klausimas vienas mergaitei ar berniukui reikia wink.gif cia sis tas yra...
http://forum.knittin...h...=6334&st=10

mes kaip tik dabar va demonstruojames nauja darbeli  blush2.gif
megztukas
tik spalvyte tai ryskiai zalia, o cia tokia vos ne balta atrodo... sad.gif

labai grazus megstukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti