Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(Briliantas @ 2008 09 29, 10:09)
na va ir mano rezgalas sunui smile.gif

user posted image

nu labai grazu thumbup.gif
bet man 'stojas" klausimas kokie cia siulai? ar jie gerai vaikui? 4u.gif nes as pvz saviskei su pukeliu nemezgu... o aukstas kaklas vaikui taipogi gali but nepatogu... rolleyes.gif

bet siaip labai grazu, ir spalvyte miela...
Papildyta:
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 28, 11:52)
vaje kiek grozybiu,saunuoles mamytes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mano panele nuejo i mokykla su megztu kostiumeliu ir is jos klasioke pasisaipe,kad dabar nemadinga eiti su tokiu megztiniu  sad.gif  g.gif sakau gal vietoj sagu uztrauktuka idet user posted image

o man grazu, cia viskas priklauso manau nuo vaiko mastymo ir nuteikimo drabuziui rolleyes.gif mano dama gavo kelnes dovanu is Vok parveze, ale medziaga panasi i kareivisku 4u.gif nu kazkas irgi matyt kazka pasake, nebenesioja.

o dl megztuko, ideja permegzti aisku neloga, bet jei jau neiseina kitaip, manau tiesiog salikelis po kaklu ir turetu labai grazu but wub.gif kai vaikas nemoka apsigint tai sunku...
patarimas jusu dukrai: paklausi tos kitos "kritikes" ka ji nesioja, turginius megztukus, kuriu turi bent 20 paneliu ax.gif o ji yra isskirtine, ji vienintele turi tai kas grazu... wub.gif

cia psichologija reikia junkt blush2.gif
Papildyta:
parodysiu ir tai ka savo damai numezgiau, tik suku galva del kaklo, galvoju kelias eilutes apmegzt, kad nemaisytu vaikui... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Coliukeee musu siulai angora su vilna...siaip minkstas ir siltas smile.gif

tavo komplektukas labai mielas wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 29 rugsėjo 2008 - 11:43
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 28, 11:52)
vaje kiek grozybiu,saunuoles mamytes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mano panele nuejo i mokykla su megztu kostiumeliu ir is jos klasioke pasisaipe,kad dabar nemadinga eiti su tokiu megztiniu  sad.gif  g.gif sakau gal vietoj sagu uztrauktuka idet

Jei daug nieko keisti nenorit, gal pabandykit apykaklę kitokią primegzt. Dabar madingos visokios aukštos, gal kokią nors į šias panašią, šone susegamą, aišku, pasiklauskit dukros, ką apie tai mano mirksiukas.gif user posted image user posted image
Atsakyti
LAUMAR, VILIUTE

suknelės tiesiog nuostabios.Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 29 rugsėjo 2008 - 14:55
Labas labai saunus visu rubeliai net grazu visada pasizvalgyti cia wub.gif
Pasirodom ir mes pirma darbeli nelabai noriai tas mano modeliukas pozavo hihihi.gif , dabar didoka suknyte bet as ir mezgiau dideniai kai jau sedes
tikiuosi labai neispeiksit blush2.gif
user posted image
user posted image
dabar pradesiu megsti krikštynoms vasarai kai bus metuku norejau paklausti mamyciu gal galetumete paziureti ar jusu metines mergytes atitinka pagal dydziu lentele išmatavimai kur pirmam puslapiuke yra kad galeciau mazdaug orentuotis kokia suknyte nerti ant metuku amziaus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(giedryte1 @ 2008 09 29, 16:14)
Labas labai saunus visu rubeliai net grazu visada pasizvalgyti cia  wub.gif
Pasirodom ir mes pirma darbeli nelabai noriai tas mano modeliukas pozavo  hihihi.gif  , dabar didoka suknyte bet as ir mezgiau dideniai kai jau sedes
tikiuosi labai neispeiksit  blush2.gif
user posted image
user posted image
dabar pradesiu megsti krikštynoms vasarai kai bus metuku norejau paklausti mamyciu gal galetumete paziureti ar jusu metines mergytes atitinka pagal dydziu lentele išmatavimai kur pirmam puslapiuke yra  kad galeciau mazdaug orentuotis kokia suknyte nerti  ant metuku amziaus  aciuks.gif



wub.gif veje, kad cia tik girti girti ir girti 10 balu mamytei 4u.gif

mes tuoj irgi prisiduosim su nauju darbeliu - tik susiuti reikia wink.gif

Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 09 29, 11:58)
Papildyta:
parodysiu ir tai ka savo damai numezgiau, tik suku galva del kaklo, galvoju kelias eilutes apmegzt, kad nemaisytu vaikui...  blush2.gif


super komplektėlis thumbup.gif

p.s. o gal galima būtų to viršutinio kiauraraščio raštelį... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2008 09 29, 17:38)
super komplektėlis  thumbup.gif

p.s. o gal galima būtų to viršutinio kiauraraščio raštelį...  ax.gif

tai kad cia laai paprastas, gal foto taip atrodo...

G 2K U G 2K U G 2K U - 1 eile
2 visos isvirkscios
3 visos geros
4 visos isvirkscios
5- pradet nuo pirmos

nu gal supratai 4u.gif jei kas tai nuskenuosiu
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 28, 20:14)
darbelis labai kruopsciai ir grazia atliktas  wub.gif ir rastelis meztuko labai grazus 4u.gif 
bet...
labai puikiai suprantu jusu dukryte. pries geru 10 metu man taip budavo...
o norint kad, ta mergaite, kuri pasisaipe daugiau taip nedristu daryti, o kaip tik seile varvintu... galiu duoti patarima (tikiuosi nesupyksit kad dristu) Jei yra noro, uzsispyrimo ir kantrybes pakeiskite megztuko modeliuka (ko gi mamos del savo vaikuciu nepadaro wub.gif ). Siulau toki: sijono rasteliu numegzkite siek teik paltejancias rankoves (galt 3 ketvirciu) ir krutines dali, o is kart nuo krutines zemyn megzkite tuo rasteliu kuriuo dabar megztas uzsegamas megztukas - galite irgi i apacia platejati (tik nedaug). Po krutine padarykite skyles atlasinio platesnio kapino (prie kostiumelio spalvos labai tiktu juodas) praverimui.... ir pamatysit bus super!
Beje, kad meztukas butu siltesnis galite dar ir staciu kaklu ji padaryti.
Garantuoju, kad didzioji kritike prasys savo mamos, kad toki kostiumeli ir jai mama suveiktu  thumbup.gif


pritariu drinks_cheers.gif panasiu rasteliu mezgiau savo maziukei megstuka ( nors jai tik 6), bet modeliavau panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2008 09 29, 19:57)
tai kad cia laai paprastas, gal foto taip atrodo...

G 2K U G 2K U G 2K U - 1 eile
2 visos isvirkscios
3 visos geros
4 visos isvirkscios
5- pradet nuo pirmos

nu gal supratai  4u.gif jei kas tai nuskenuosiu

gal gali pasifruoti blondinei pirma eilute blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 09 28, 19:49)
atskleiskit paslapti kaip taip graziai uztrauktuka isiuti?  ax.gif

Tai kad nėra čia jokios paslapties - nunešu siuvėjai ir ana su siuvamąja mašina įsiuva mirksiukas.gif
Bet nešiau siuvėjai jau visas detales susiūtas, su primegzta apykakle ir išskalbtą, nes siūlai fabrikiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 29 rugsėjo 2008 - 23:42
Giedryte wub.gif
Atsakyti