Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(Ristina @ 2008 09 28, 08:34)
madmuazele, kiek siuliuku sunaudojai raibai liemenei su kapisonu? Niu laaabai jau ji man grazi 4u.gif



Sunaudojau ar 5 ar 6 kamuoliukus po 50 g. ax.gif (tiksliai nepamenu, nes cia pernai megzta blush2.gif )

Dekui visoms uz ivertinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 28, 09:52)
vaje kiek grozybiu,saunuoles mamytes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mano panele nuejo i mokykla su megztu kostiumeliu ir is jos klasioke pasisaipe,kad dabar nemadinga eiti su tokiu megztiniu  sad.gif  g.gif sakau gal vietoj sagu uztrauktuka idet user posted image

Vaikai tokie ziaurus,kai pasakys,maza nebus.O uztrauktukas manau butu geriau,jei jau sagos nemadingos.Nors mada madai nelygi,tu madu tiek pilna,vienam zurnale viena mada,kitame kita bigsmile.gif svarbu,kad malonu nesioti tam,kam ji skirta buvo.gi tiek daug meiles,silumos,laiko i darba sudeda mirksiukas.gif O dukrytei kaip geriau,maloniau nesiot unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 28 rugsėjo 2008 - 11:27
O man grazu su sagutemis...tik gal noretusi kokiu perlamutiniu...trapesniu nei dabartines 4u.gif

ir is viso.... reiktu nekreipti demesio mirksiukas.gif nes dar nemazai kam atrodo, kad mezga tik bobulytes is neturejimo ka veikti ir rankdarbiai yra senamadiski blink.gif doh.gif
Atsakyti
Keisčiau sagutes. Užtrauktukas prie tokio dailaus raštelio vargu ar tiktų. Ir kelčiau... dukros savivertę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2008 09 28, 08:53)
Seniai bebuvau mezgusi, bet vėl grįžau prie virbalų.
Megztinis dukrytei - atiduodu jūsų teismui
user posted image


labai dailus megztukas...norechiau paklausti o kaip mezgama tokia apykale...achiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kukli @ 2008 09 28, 16:41)
labai dailus megztukas...norechiau paklausti o kaip mezgama tokia apykale...achiu blush2.gif

Ačiū wub.gif
Susiūtam megztiniui ant valo surinktos akys ir mezgama, pridedant po akį iš kraštų. Tik gal kiek dailiau ir gražiau būtų buvę blogosiomis akimis ir pakraštėlį megzti. Bet tik numezgus tą sumąsčiau. Pasitaisysiu kitą kartą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 28 rugsėjo 2008 - 16:01
QUOTE(Laisvė @ 2008 09 28, 09:53)
Seniai bebuvau mezgusi, bet vėl grįžau prie virbalų.
Megztinis dukrytei - atiduodu jūsų teismui
user posted image


atskleiskit paslapti kaip taip graziai uztrauktuka isiuti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 09 08, 21:27)
sveikos nesu mezgimo ase tik megeja tai kartais pamezgineju, mano paskutinis darbelis 4u.gif
user posted image
tik labai nepeikite nes nemoku as  isformuoti blush2.gif , svarbu siltutis.
Bet va kai numezgiau dar didokas buvo, o dabar jau tik ant ribos doh.gif


norejau pasidometi ..o kurioje vietoje ir koks uzsegimas..ir kaip ji megzti ish 2 daliu ar kaip?..ir ash norechiau savo maziui pameginti numegzti
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 28, 11:52)
vaje kiek grozybiu,saunuoles mamytes  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif mano panele nuejo i mokykla su megztu kostiumeliu ir is jos klasioke pasisaipe,kad dabar nemadinga eiti su tokiu megztiniu  sad.gif  g.gif sakau gal vietoj sagu uztrauktuka idet user posted image


darbelis labai kruopsciai ir grazia atliktas wub.gif ir rastelis meztuko labai grazus 4u.gif
bet...
labai puikiai suprantu jusu dukryte. pries geru 10 metu man taip budavo...
o norint kad, ta mergaite, kuri pasisaipe daugiau taip nedristu daryti, o kaip tik seile varvintu... galiu duoti patarima (tikiuosi nesupyksit kad dristu) Jei yra noro, uzsispyrimo ir kantrybes pakeiskite megztuko modeliuka (ko gi mamos del savo vaikuciu nepadaro wub.gif ). Siulau toki: sijono rasteliu numegzkite siek teik paltejancias rankoves (galt 3 ketvirciu) ir krutines dali, o is kart nuo krutines zemyn megzkite tuo rasteliu kuriuo dabar megztas uzsegamas megztukas - galite irgi i apacia platejati (tik nedaug). Po krutine padarykite skyles atlasinio platesnio kapino (prie kostiumelio spalvos labai tiktu juodas) praverimui.... ir pamatysit bus super!
Beje, kad meztukas butu siltesnis galite dar ir staciu kaklu ji padaryti.
Garantuoju, kad didzioji kritike prasys savo mamos, kad toki kostiumeli ir jai mama suveiktu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 28 rugsėjo 2008 - 21:21
na va ir mano rezgalas sunui smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 29, 11:09)
na va ir mano rezgalas sunui smile.gif

user posted image


4u.gif puikus megztuk,tik man noretusi aukstesnie apikakles mirksiukas.gif na bet cia skonio reikalas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 09 29, 12:11)
4u.gif puikus megztuk,tik man noretusi aukstesnie apikakles mirksiukas.gif na bet cia skonio reikalas tongue.gif

smile.gif
Aciu
kita megsiu su auksta....po situo tinka tokie vieni baltinukai labai...todel taip smile.gif
Atsakyti