Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

QUOTE(dista @ 2008 09 26, 12:07)
norėjau paklausti, kaip reiktų padaryti skylutes į mesgamas kelnes, kad galima būtų gumą įverti? Galvoju, kad gal dvi akis sumegzti, o paskiau kitoje eilėje vėl pridėti. Ar yra ir kitokių būdų?


O gal butu galima geroj pusej 2 sumegzti, uzdeti aki, kelias geras akis ir vel 2 sumegzti, uzdeti, geros akys..... O blogojoj pusej visos blogosios akys. Pabandyk, gal iseis kas nors
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jo-vita7: 26 rugsėjo 2008 - 10:28
QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 09 25, 18:19)
nu va mano vyresnėliui:
user posted image


labai dailus ir kruopsciai atliktas darbelis thumbup.gif bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(Briliantas @ 2008 09 26, 04:16)
Na va...mano modeliukas smile.gif

kai berniukas, tai ir dideliu rastu nereikia...kazka idomiau is paprastu akiu ir  thumbup.gif  arba spalvytemis ir siulais reikia pazaisti...dabar irgi mezgu....veliau pasidemosntruosime wink.gif
Smagu, kad ir paprastos mintys mamytems patinka .... aciukas

ant modeliuko dar graziau atrodo thumbup.gif o jau modeliuko grozis wub.gif wub.gif cia jums abiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dista @ 2008 09 26, 12:07)
norėjau paklausti, kaip reiktų padaryti skylutes į mesgamas kelnes, kad galima būtų gumą įverti? Galvoju, kad gal dvi akis sumegzti, o paskiau kitoje eilėje vėl pridėti. Ar yra ir kitokių būdų?

pabandyk taip. mezgi gera, bloga, gera, bloga. kitoj eilėj išmezgi tik gerąsias akis, blogas tik perkeli ant virbalo, sekančioj irgi taip pat - geras išmezgi, blogas perkeli. šitaip mezgant gaunasi dvigubas mezginys. tai tarp tų dviejų mezginio dalių ir galima įverti gumytę mirksiukas.gif
Atsakyti

sketiss,saulėgrąža,
jūsų darbeliai labai gražūs thumbup.gif
,o čia man jau darbelis jau rodytas,tik dabar jis jau pas savo gražiają šeimininkę,jos šventėje


user posted image

user posted image




Atsakyti
QUOTE(jo-vita7 @ 2008 09 26, 11:27)
O gal butu galima geroj pusej 2 sumegzti,  uzdeti aki, kelias geras akis ir vel 2 sumegzti, uzdeti, geros akys..... O blogojoj pusej visos blogosios akys. Pabandyk, gal iseis kas nors

va taip ir aš buvau sugalvojusi...

QUOTE(jurgaju @ 2008 09 26, 12:25)
pabandyk taip. mezgi gera, bloga, gera, bloga. kitoj eilėj išmezgi tik gerąsias akis, blogas tik perkeli ant virbalo, sekančioj irgi taip pat - geras išmezgi, blogas perkeli. šitaip mezgant gaunasi dvigubas mezginys. tai tarp tų dviejų mezginio dalių ir galima įverti gumytę  mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif . pabandysiu šį variantą
Atsakyti
Mažiaus liemenės blush2.gif
user posted image
user posted image

Nepatenkintas modeliukas schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Laba diena, gal galėtų kas nors padėti blush2.gif , norėčioau numegzti kelntes, bet nežinau kaip, gal kas padėtų ax.gif būčiau labai dėkinga notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 09 26, 19:13)
o čia man jau darbelis jau rodytas,tik dabar jis jau pas savo gražiają šeimininkę,jos šventėje
user posted image

user posted image

tai gražuolė princesytė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodom ir mes su savaja moheriuke blush2.gif
user posted image
Megzta 1.5metu mergytei, bet deminstruoja 2.5 metu berniukas. Ir atrodo, labai patenkintas siuo apredu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2008 09 27, 11:25)
Laba diena, gal galėtų kas nors padėti blush2.gif , norėčioau numegzti kelntes, bet nežinau kaip, gal kas padėtų ax.gif būčiau labai dėkinga notworthy.gif

as darau labai paprastai. pasimatuoju mazdaug tokio plocio, kad butu per puse ruros ir priekio smile.gif ir pradedu megzti, mezgasi staciakampis, ties klynu, jei nenori ideto klynelio, reiktu kelias akytes prideti kad paplatetu siek tiek ir tada jau mezgi kokio reikia aukscio. tiap pat nusimezgi antra koja. susiuni atskirai kojytes ir poto klyneli. na tikiuos aiskiai paaiskinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 09 27, 13:40)
Pasirodom ir mes su savaja moheriuke blush2.gif
user posted image
Megzta 1.5metu mergytei, bet deminstruoja 2.5 metu berniukas. Ir atrodo, labai patenkintas siuo apredu lotuliukas.gif



labai gazi suknyte gal galima butu rastelio aprasyma ax.gif
Atsakyti
saulxx, rastelis is "Rankdarbiu zurnalo Nr.35" ten megztos virbalais serveteles. O as panaudojau skecio schema bigsmile.gif
Atsakyti