Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)

aciu labai uz schemute polo 4u.gif
kaip graziai jus savo vaikucius cia rengiat wub.gif beziuredama jusu darbeliu as saviskei toki paltuka nuraizgiau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sketisss @ 2008 09 23, 13:35)
aciu labai uz schemute polo  4u.gif
kaip graziai jus savo vaikucius cia rengiat wub.gif beziuredama jusu darbeliu as saviskei toki paltuka nuraizgiau blush2.gif



ale net pozą manekenės nustačius biggrin.gif
labai gražu thumbup.gif tik norėtųsi ir padidint vaizdą ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimka: 23 rugsėjo 2008 - 13:01
QUOTE(sketisss @ 2008 09 23, 14:35)
aciu labai uz schemute polo  4u.gif
kaip graziai jus savo vaikucius cia rengiat wub.gif beziuredama jusu darbeliu as saviskei toki paltuka nuraizgiau blush2.gif
user posted image

super manikene irgi thumbup.gif
Atsakyti
sketisss, thumbup.gif atrodo thumbup.gif , labai gražiai.
Atsakyti
Sveikos saunuoles, labai dailus visu darbeliai.
Ikelsiu ir as savo kurpta megztuka sunuciui. Tik siulai dar nesukaisioti, nes vaselio niekur nerandu smile.gif ziurint i foto matau daug minusu, ka galejau kitaip daryti ir butu atrode graziau, bet yra toks, koks yra. smile.gif
Stai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2008 09 23, 11:47)
sketisssthumbup.gif atrodo  thumbup.gif , labai gražiai.

aciu 4u.gif

QUOTE(temptress @ 2008 09 23, 12:10)
Sveikos saunuoles, labai dailus visu darbeliai.
Ikelsiu ir as savo kurpta megztuka sunuciui. Tik siulai dar nesukaisioti, nes  vaselio niekur nerandu smile.gif ziurint i foto matau daug minusu, ka galejau kitaip daryti ir butu atrode graziau, bet  yra toks, koks yra. smile.gif
Stai:


labai dailus megztinukas thumbup.gif siltutis toks 4u.gif o man irgi visada taip atrodo kai ziuriu i foto kad galejau padaryt taip ar anaip,bet... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 09 23, 15:10)
Sveikos saunuoles, labai dailus visu darbeliai.
Ikelsiu ir as savo kurpta megztuka sunuciui. Tik siulai dar nesukaisioti, nes  vaselio niekur nerandu smile.gif ziurint i foto matau daug minusu, ka galejau kitaip daryti ir butu atrode graziau, bet  yra toks, koks yra. smile.gif

kokiu dar minusu, tiesiog liuks megztukas thumbup.gif

o mes prie dryzuotu jungiames ax.gif geras budas sumegzt galiukus visokius, man patiko thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Tik spėk girti biggrin.gif visas, gražūs "dryžiukai". O kai megztinis ne ant modelio, tai ir man taip atrodo, kad kazkas su mano megztiniu ne taip biggrin.gif
Atsakyti
ir mano kuklus darbeliai sunui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Noriu savo sūneliui numegzti komplektėlį - kelnytes ir megztuką. Megztukus megzti moku, o va kelnytes tik vieną kartą teko megzti doh.gif . Gal kuri turėtumėte kokią schemą kaip megzti kelnytes. bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Groziu groziai wub.gif ziuriu ir galvoju tureciau daugiau laiko ta numegsciau,ta nunerciau ... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2008 09 23, 17:04)
ir mano kuklus darbeliai sunui smile.gif


jaukus megztukai, bet as buciau nedejus uztrauktuku. Per grubus jie man atrodo
blush2.gif
Atsakyti