Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai (9 tema)


Pradedame naują tėmelę 4u.gif

Toliau demonstruojam rubelius,dalinames patirtimi ir nuorodomis mirksiukas.gif

Sena tema(4)
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema

SM Vaikisu rubeliu foto albumas

Dydzių lentelė rusų kalba
user posted image

Į lietuvių kalbą išversta dydžių lentelė
user posted image

Čia yra rūbeliai krikštynoms
1.
2.
3.

Kojinyčių,tapkučių ir batukų tema - cia
Atsakyti
Dar truputis lenteliu,gal kam pravers mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas, noriu numegzti dukterėčiai 4 gimtadeinio proga paprastą sijonuką, gal galėtumėte padėti rasti kokį raštą, gal iškarpas?
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 09 08, 11:58)
Labas, noriu numegzti dukterėčiai 4 gimtadeinio proga paprastą sijonuką, gal galėtumėte padėti rasti kokį raštą, gal iškarpas?

mezgiau sijonuką 10 m. mergaitei, tai dariau taip: juosmenį mezgiau 1 ger,1 bloga - kad būtų kaip guma, numezgiau pločio per delną, paskui pasirinkau raštą, kuriame buvo kiauraraštis su blogų akių tarpais, platinau tuose tarpuose pruidėdama tolygiai po akį. Pažiūrėk mano galerijoj, man rodos yra tas sijonas. Sėkmės smile.gif

P.S. Pasakyte, man rodos mudvi pažįstamos smile.gif Iš Letonikos centro VDU, pameni Kristiną ?

Va, radau, čia kitas, merginai megztas, bet tuo pačiu principu. Kai tarpuose tų blogų akių dau pasidaro, darau skylutę ( užmetimas, 2sumegztos), kad derėtų prie kiauraraščio.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myte: 08 rugsėjo 2008 - 14:19
Mergaitės, gal kuri turite žvaigždutės schemą išmezgimui ax.gif turėjau- ištryniau, o darar sugalvojau į liemenę įmegzt ir negaliu verysad.gif
Atsakyti
o yra gal mamyciu mezganciu rubelius kudikeliams,nes as pati nemoku,o taip noreciau papuosti mezginiais savo busima kudikeli wub.gif
Atsakyti
mimka, neturiu 4u.gif

QUOTE(dzestina @ 2008 09 08, 15:37)
o yra gal mamyciu mezganciu rubelius kudikeliams,nes as pati nemoku,o taip noreciau papuosti mezginiais savo busima kudikeli wub.gif

užeik į sklebimų lenta rankdarbių skyrelį - rasi ko ir neplanavai norėti biggrin.gif 4u.gif
http://www.supermama...p?showforum=119
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas turit raštą šuniuko?
user posted image
Atsakyti
mimka idedu gal ka issirinksi

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 09 08, 17:34)
mimka idedu gal ka issirinksi




Ačiū už pastangas, bet man reikia megztos žvaigždutės schemos, jau kažką radau ko maždaug noriu ax.gif
Atsakyti
4u.gif papasakokit kaip numegsti dukrytei skraiste? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2008 09 08, 18:27)
4u.gif papasakokit kaip numegsti dukrytei skraiste? blush2.gif  ax.gif


Aš tokią dukrai numezgiau
user posted image

Čia megzta iš dviejų dalių, kurios šonuose susiūtos. Uždedi akių kiek reikia aplink kaklą vienai daliai, pamezgi reziną, o paskui ties vidurine akimi platini kiekvienoje gerojoje eilėje. Aš per patį vidurį dariau pynutę ir platinau iš abiejų jos pusių. Apačioje primezgiau "kvalboną". Tikiuosi supratai ką nors smile.gif
Tiesa, viršuje gavosi kiek per platu, tai nunėriau virvutę ir įvėriau, galima sutraukt kiek reikia ir surišt.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myte: 08 rugsėjo 2008 - 19:37