Įkraunama...
Įkraunama...

Libanas - mano vasara Artimųjų Rytų rojuje.

QUOTE(Krissstina @ 2011 03 25, 22:13)
Truputį į odos spalvos temą  doh.gif:

man kaip pasirodė keista, kad paplūdimiuose vietinės veidus tepa baltos spalvos labai didelio apsaugos koef. kremu ir vaikšto ten besimaivydamos baltais nuo to kremo veidais. Atrodo tai siaubingai, nesuprantu aš tokios mados  g.gif
Kūnus tai degindavo belenkaip, išskyrus veidą.

tokio dalyko nesu pastebejusi, bet kad kuo sviesesne, tuo ale grazesne, mazdaug jo.... galioja si taisykle wink.gif
anyway... griztant prie kelioniu ir gyvenimo Libane temos..
kai esi su patikimu zmogumi, t.y. zinanciu kur draudziamos vietos ir panasiai, tai smagu ten visai wink.gif o del gyvenimo.. galeciau tik tuo atveju, jei tureciau ten darba... Nes jei namuose sedeti ir priimineti svecius/gimines/kaimynus 8-22 val tvarkarasciu..... Turbut nupusciau biggrin.gif biggrin.gif
O atsakant i Sadika klausima kur del muzieju.. Tai mes su MB vaziavomi Baalbeck, Saida ir Syr (ar tai Tyr) nu pietuose... tai mes ten ejome i ale tuos griuvesinius muziejus, tai visuose trijuose, tetos ir dedes per langeli iskise nosi bande man prie piesti 4k didesne suma, bet MB pasakydavo, kad cia zmona, tai lysdavo atgal i budele ir parduodavo "libanietiska" bilieta biggrin.gif
Atsakyti
Chm, o as is viso nepastebejau, kad tas baltumas itin trokstamas butu. g.gif biggrin.gif Kad guli gi pajury visi kas netingi ir svilinasi iki negalejimo. biggrin.gif Sedetu gi po kokiais skeciais, jei balti buti noretu, o ne ant saules. biggrin.gif Krissstina, o jei veidus tepa, taigi priezastis labai paprasta - saugo jautria veido odele, baisiausiai bijo susent, visas likes kunas nera taip svarbu, bet jau veida, tai reikia saugot ohoho kaip. lotuliukas.gif
Zebre, taigi as sakau, kad tu labai pastebima... hihihi.gif Man su bilietais tokiu baiku nebuvo, matyt, is minios taip baisiai neissiskiriu. lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jo, matyt, gražu jom balti veidai ir juodos kojos blink.gif
Dėl bilietų, tai keista, mums irgi visada parduoda normaliom kainom, ne kokiom užkeltom, nors iš tolo irgi aišku, kad ne vietinė.
Atsakyti
dėl muziejų,tai mes vieną kartą šitokį kelią sukorėm į jeita grotto ir nieko nepamatėm,kadangi nedirbo.pasirodo pirmadieniais(išskyrus porą mėnesių) nedirba.labai pikta buvo,kad nepasiskambinom prieš važiuojant umn.gif
Atsakyti
tiek kalbu, o nuotrauku nauju vis nesimato... ax.gif
Atsakyti
Tai jau sudejom, ka turejom, dabar aptariam. hihihi.gif
Atsakyti
Laba diena,
noreciau paklausti ar reikalinga Lr pilieciams visa i Libana? Jei taip kur gauti? Nes randu visur, kad reikia vizos.
Aciu
Atsakyti
Laba diena
Šiaip vizą duoda jau nuvažiavus, oro uoste. Bet jaunoms merginoms kartais būna problemų, kabinėjasi, ko važiuoja, ar jau buvus anksčiau ir t.t., labai jau nemažai "masažisčių" iš mūsų kraštų važiuoja. biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
labai aciu uz atsakyma. Na bandysiu vaziuot,draugus aplankysiu, bilietus jau isigijau.
Ziuresim kaip seksis.
Labai tikiuosi, kad nesklandamu nebus.
Atsakyti
Nu nerodo man nuotraukų temos pradžioj. čia išimta, ar tik mano kompas grybauja? taip įdomu gi. norėčiau aplankyt šią šalį, girdėjau labai gerų atsiliepimų
Atsakyti
Aš irgi nebematau Krissstinos nuotraukų temos pradžioje, bet nuotraukų yra visuose temos lapuose. wink.gif
Atsakyti
Kur mano nuotraukos buvo sukeltos, kažkas tam psl. atsitiko, sorry 4u.gif
Atsakyti