Įkraunama...
Įkraunama...

Libanas - mano vasara Artimųjų Rytų rojuje.

Sadika, ten tiek pypsejimu, kad turbut, jau pripratai ir nebekreipei demesio biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
siaip jo, pypsejimas ir lindimas uz akiu vienas pagrindiniu "taisykliu" biggrin.gif
beje, MB sake, kad pvz UK kai pamirksi sviesom priesais atvykstanciai masinai, tai vadinasi TU leidi Jai vaziuoti pirmai, o kai Libane pamirksi, vadinasi Tu pirmas vaziuoji ir kita masina turi laukti.. nu mazdaug..
man iki siol baisu butu eiti per gatve biggrin.gif
bet realiai, kokioj Raushi, tai ten tvarkinga, o va pvz emm nebepamenu to rajono pavadinimo, nuo gatves matosi Mount Lebanon ligonine, tai ten kaputukas... furos, sunkvezimiai ir panasiai spaudziasi kur tik gali...
anyway.. reikia atsiminti, kad vaziuojate i Libana, kur sviesios moterys vis dar yra nuziurimos, vaikai praso pinigeliu, ant didesniu sankryzu patartina langus uzsidaryti, nes naglokai prasys pinigeliu.. kas dar? turistinese vietose derekites ir dar karta derekites wink.gif
na ka? isivaizduokite libanieti Kaziuko mugeje Lietuvoje wink.gif visi bandys islupti kuo didesni piniga, taip ir is blondiniu Libane biggrin.gif
bet tikrai verta pakeliauti wink.gif beje.. bukite atsargus su foto kalnuose ypac arti Izraelio puses... Mumi sustabde, iskrate, nuotraukas istryne ir dar aciu Dievui kad nesueme...
Atsakyti
Manes, tai niekas nenuziurinejo. tongue.gif Nepastebejau bent jau, matyt, pati nelabai zmones apziurineju. lotuliukas.gif Juk paciu libanieciu nemazai sviesiu yra, net uzsienieciu nereikia. O kad Zebre apziurinejo, tai as neabejoju, ne tik sviesi, bet dar ir is toli matoma. hihihi.gif
Pinigu prasytojai prie manes nei karto nebuvo pristoje, bet vaziuojant pro tuos nelegalius ypac rajonus, nu, kur palestinieciu ir kitu arabu, tai bardakelis ten toks ir visa laika duris masinos uzrakindavo tas, kas vairuoja, man irgi buvo pasakyta, atsargiai su tase, su fotiku, tokioj vietoj gali apvogt. g.gif Nu, aisku, mes ten pasivaiksciot neidavom kur nors hihihi.gif bet va, vien pravaziuojant pro ten tokie perspejimai. Ir prie sankryzu kur, prie sviesoforu irgi kur stovedavo tie siulytojai visokie ar su laikrasciais, ar su dar kuo, pagrinde moterys ir vaikai, tai irgi langus uzdarydavo, duris uzrakindavo vien tik pamate, kad nelistu ir viskas...
Del ejimo per gatve, tai turbut net nebandziau, na, bet per pagrindines, tai tikrai ne, nors maciau, kad eina pestieji bet kur, beveik tas pats kaip vairuotojai, varo bet kur ir tikisi, kad niekas nenudaus... doh.gif Prie namu parkas nemazas buvo, vis sukau plana, kaip ten nulekt pasivaiksciot, bet taip ir neistaikiau, kazin kaip butu atrode, jei bandyciau per gatve ten eit, ga buciau ir prastovejus iki saulelydzio, kol kas praaleis. hihihi.gif
O kas del vairavimo dar, tai MB sake, kad pas juos teises paprastai budavo ne laikomos, o perkamos. doh.gif Tai is kur ten taisykliu zinojimas, koks ju taikymas gali but... doh.gif Ir siaip i viska pro pirstus ziurima, net jei laiko kuris. Is viso sunku butu pakeisti ta chaosa, kelius pertvarkyt reiketu, zenklinima ju visa ir dar daug ka... Juokesi dar maniskis, kad soko terapija buna tautieciams i UK ar kuria kita sali nuvaziavus, kur viskas tvarkinga, gauna baudu, apsiramina tada. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadika @ 2011 03 22, 16:14)
Manes, tai niekas nenuziurinejo. tongue.gif Nepastebejau bent jau, matyt, pati nelabai zmones apziurineju. lotuliukas.gif Juk paciu libanieciu nemazai sviesiu yra, net uzsienieciu nereikia. O kad Zebre apziurinejo, tai as neabejoju, ne tik sviesi, bet dar ir is toli matoma. hihihi.gif
Pinigu prasytojai prie manes nei karto nebuvo pristoje, bet vaziuojant pro tuos nelegalius ypac rajonus, nu, kur palestinieciu ir kitu arabu, tai bardakelis ten toks ir visa laika duris masinos uzrakindavo tas, kas vairuoja, man irgi buvo pasakyta, atsargiai su tase, su fotiku, tokioj vietoj gali apvogt. g.gif Nu, aisku, mes ten pasivaiksciot neidavom kur nors hihihi.gif bet va, vien pravaziuojant pro ten tokie perspejimai. Ir prie sankryzu kur, prie sviesoforu irgi kur stovedavo tie siulytojai visokie ar su laikrasciais, ar su dar kuo, pagrinde moterys ir vaikai, tai irgi langus uzdarydavo, duris uzrakindavo vien tik pamate, kad nelistu ir viskas...
Del ejimo per gatve, tai turbut net nebandziau, na, bet per pagrindines, tai tikrai ne, nors maciau, kad eina pestieji bet kur, beveik tas pats kaip vairuotojai, varo bet kur ir tikisi, kad niekas nenudaus... doh.gif Prie namu parkas nemazas buvo, vis sukau plana, kaip ten nulekt pasivaiksciot, bet taip ir neistaikiau, kazin kaip butu atrode, jei bandyciau per gatve ten eit, ga buciau ir prastovejus iki saulelydzio, kol kas praaleis. hihihi.gif
O kas del vairavimo dar, tai MB sake, kad pas juos teises paprastai budavo ne laikomos, o perkamos. doh.gif Tai is kur ten taisykliu zinojimas, koks ju taikymas gali but... doh.gif Ir siaip i viska pro pirstus ziurima, net jei laiko kuris. Is viso sunku butu pakeisti ta chaosa, kelius pertvarkyt reiketu, zenklinima ju visa ir dar daug ka... Juokesi dar maniskis, kad soko terapija buna tautieciams i UK ar kuria kita sali nuvaziavus, kur viskas tvarkinga, gauna baudu, apsiramina tada. hihihi.gif

na.. as matoma is tolokai, tai jo... biggrin.gif doh.gif
bet kai kalbejau su libanietem, tai jos sviesina plaukus, bet oda vis tiek tamsoka islieka, o vat mes, europietes esam sviesiai ruzavos, kai jos i rudai glesva atsplavi wink.gif
neverminde...
kazkaip kaip ten ilgiau pabuni, tai nebematai nieko ir pats imi elgtis taip pat, leki, lendi, pypini ir dar kumsciu grumoji biggrin.gif nes jei busi ale "british" tai ir suirmysi kur salikelej bandydamas i pagrindine gatve isokti...
Atsakyti
Nu, as tai tokia biski i gelsvuma esu, nelabai ruzava. hihihi.gif Bet labai sviesi, nors ir mano vyras nera daug uz mane tamsesnis, tai kai nuvaziavom tokie saules nemate, tai kaip vaiduokliai buvom lyginant su visa seimyna. lotuliukas.gif Tie per vasara idege, tai oho skirtumas. biggrin.gif Bet as ne apie plauku dazymus snekejau, siaip yra nemazai naturaliai sviesiu ten, nors jie ir libanieciai ir plaukai netamsus, ir akys buna sviesios... Nu va, pavyzdziui, kad ir Daivos vyras, as ji LT macius esu, tai galvojau, kad lietuvis, kol sneket nepradejo. hihihi.gif Ir uz ji sviesesniu buna. smile.gif Nu, cia siaip. smile.gif
Cia su vyro pamote, turbut galetu mano mama suvaidint. lotuliukas.gif Aisku, man gal pirmiausiai reiketu saulej biski pabuti. hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
tai jo jo.. buna sviesiu wink.gif mano emm.. dabar kai pasakysiu biggrin.gif
mano vyro sesers vyro brolis yra absoliutus sviesiaodis su melynom akim wink.gif
Atsakyti
Visai gerai susakei giminyste. biggrin.gif MB pussesere viena nors ir tamsiaplauke, bet akys melynos melynos, tokios, kokiu mazai kada pasitaiko. smile.gif O LT medicina mokesi vienas toks blondinas, kad tikrai nustebus buvau, kad jis libanietis. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif . Atleiskit, isiterpsiu del vairavimo ipatumu Libane. As juokauju, kad jeigu man Libane reiketu vairuoti, tai tik koki Mini Cooper, t.y. kad butu mazagabaritine ir is vietos staigiai galetu rauti, kad isispraust i koki tarpeli ar isokt i posuki, zieda biggrin.gif O Kari vietoje, jei galimybes leidzia, tai bent jau pirmom dienom nuomociausi auto su vairuoju. Bo reik but neblogam cholerikui norint ten vairuoti biggrin.gif Jei ne, tai bent reiketu is anksto pasiziureti, kiek navigacijos zemelapiai yra up-to-date. Krienas zino, ar visai keliai keliukai ten yra upload'inti g.gif
QUOTE(Sadika @ 2011 03 24, 02:50)
MB pussesere viena nors ir tamsiaplauke, bet akys melynos melynos, tokios, kokiu mazai kada pasitaiko. smile.gif O LT medicina mokesi vienas toks blondinas, kad tikrai nustebus buvau, kad jis libanietis. biggrin.gif

O del sviesumu / tamsumu, tai MB seimoj, tik as ir jo sesuo esam rudaakes tamsiaplaukes rolleyes.gif . Visi kiti melynakiai blondinai smile.gif
Atsakyti
vakar per libano tv rodė,kad dingo 7dvirtininkai Zahle, estai verysad.gif
pavojinga europiečiams libane g.gif

Dingo estai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziugga: 24 kovo 2011 - 12:21
QUOTE(dziugga @ 2011 03 24, 10:20)
vakar per libano tv rodė,kad dingo 7dvirtininkai Zahle, estai verysad.gif
pavojinga europiečiams libane g.gif

Dingo estai

Oho... Bet net keista, kad kazkas kazkur isvezt gali pagalvojus, kiek patikrinimo postu keliuose...
Atsakyti
QUOTE(Sadika @ 2011 03 24, 12:04)
Oho... Bet net keista, kad kazkas kazkur isvezt gali pagalvojus, kiek patikrinimo postu keliuose...

baisuuuuu, bet realiai pagalvojus, Libano taisykles ir istatymai yra baisiau nei Lietuvos..... neturi pazystamu ir pinigu, plius nekalbi libanietiskai.... kaputukas... mes kai eidavom po visokius muziejus, tai man nuolat bilietas kainuodavo 4 kartus daugiau... kol neismokau pasakyti, kad: As esu libaniete, ar nesimato?!!!!!!! O jei rimciau, tai gerai, kad visur keliaudavau su MB ar tai jo seimos nariais, bet jei taip mazdaug.. na ekskursija ale.... ne ne... niekada ten nevaziuociau... kaip ir kokia Afrikos sali.. Tiesiog per daug pavojinga kas liecia kalbos ir visu ypatumu nezinojima...
Atsakyti
Kaip tai tau daugiau kainuodavo? Tai tu atskirai pirkdavais ar kaip? Niekada man tokiu baiku nebuvo, bet tai as, aisku, niekur viena ir nejau, ne as ir mokedavau uz viska...

O del tu turistu, tai gi prasideda jau turizmo sezonas, cia greiciausiai tas pagrobimas tuo tikslu ir yra, kad turistus atbaidyt, ne pirma karta gi...
Atsakyti
Truputį į odos spalvos temą doh.gif:

man kaip pasirodė keista, kad paplūdimiuose vietinės veidus tepa baltos spalvos labai didelio apsaugos koef. kremu ir vaikšto ten besimaivydamos baltais nuo to kremo veidais. Atrodo tai siaubingai, nesuprantu aš tokios mados g.gif
Kūnus tai degindavo belenkaip, išskyrus veidą.
Atsakyti