Įkraunama...
Įkraunama...

Libanas - mano vasara Artimųjų Rytų rojuje.

Tai kad man ten tos graziosios puses gerokai daugiau ir yra nei negerumu. biggrin.gif Aisku, butu galima, pavyzdziui, kokio nelegalaus palestinieciu rajono Beirute nuotrauku pridet, kur namai bet kaip sustatyti ir libanieciai vaziuodami masinu duris uzsirakina, nekaip atrodytu, bet ir tai palygink su kokiais Indijos lusnynais ir nebebus ten nieko baisaus. biggrin.gif lotuliukas.gif Bet as tokiu nuotrauku ir neturiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sadika @ 2010 12 13, 16:31)
Tai kad man ten tos graziosios puses gerokai daugiau ir yra nei negerumu. biggrin.gif Aisku, butu galima, pavyzdziui, kokio nelegalaus palestinieciu rajono Beirute nuotrauku pridet, kur namai bet kaip sustatyti ir libanieciai vaziuodami masinu duris uzsirakina, nekaip atrodytu, bet ir tai palygink su kokiais Indijos lusnynais ir nebebus ten nieko baisaus. biggrin.gif lotuliukas.gif Bet as tokiu nuotrauku ir neturiu. smile.gif

o libanieciu "autostrados".. kur nera juostu ir zmones lekia kas kaip nori ir plius dar zmones stovi salikelese: taxi laukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zebre @ 2010 12 13, 20:36)
o libanieciu "autostrados".. kur nera juostu ir zmones lekia kas kaip nori ir plius dar zmones stovi salikelese: taxi laukia biggrin.gif

Ai, nu jo, juostas papiest patingejo. biggrin.gif O del vairavimo, tai ko noret, kai dauguma teises perka... lotuliukas.gif doh.gif Bet zmones sneka, kad kokiam Egipte pvz gerokai baisiau. biggrin.gif Ai, kazkaip man didelio siaubo tas nesukele, pradzioj is viso juokingai atrode tas nuolatinis "pyy, pyy, pyyyyyyp" gatvej lotuliukas.gif paskui pripratau, kazkaip demesi nustojau kreipt, o masinoj sedet kazkodel nebuvo baisu ir viskas, keista as turbut kazkokia. g.gif biggrin.gif Ai, vis tiek as ten kraustytis noriu... lotuliukas.gif
Atsakyti
Moussa Castle, kalnuose netoli Beiteddine, 900 m aukstyje, 40 km nuo Beiruto.
Ja pastate Moussa Abdel Karim Al Maamari, dirbo zmogelis 60 metu ir viska padare savo rankomis, na, zmona padejo, kartais, kai buvo butina koki vietini darbininka pasiimdavo, bet siaip viska pats ir igyvendino savo svajone, o uz tas svajones net lupt buvo mokykloj gaves, mokytojas "auklejo" ji, bendraklasiai tyciojosi, galiausiai mete mokykla, pradejo dirbt, atstatinejo pilis, istorines vietas visame Libane, galiausiai emesi savo svajones ispildymo. smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Viduj yra muziejus: vasko figuros, kurios vaizduoja senu laiku libanieciu gyvenima, pacio pilies statytojo istorija, religinio pobudzio figuros, toliau ivairus papuosalai, ginklai ir t.t. Reiketu paminet, kad tos figuros dar ir juda, mala ka nors, pila, siuva ir t.t., atlieka savo kasdieninius darbus. smile.gif Aisku, cia ne Madame Tussauds biggrin.gif bet kai pagalvoji, kad visa tai padaryta vieno zmogaus, tai tikrai ispudinga. smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Pilies statytojas:
user posted image

Mokytojas ji "aukleja"

user posted image

Paskutine vakariene

user posted image

Papildyta:
Vakaruska biggrin.gif

user posted image

O cia visa gyvenviete kalnuose padaryta, viskas mazulyciai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Cia jau tikras diedukas verda kava senuoju budu. smile.gif Pamates, kad fotografuoju, pradejo dainuot ir kava malt tokia grustuve. smile.gif

user posted image

Rubai, papuosalai

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
Dvigalvis eriukas...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Kalnai is pilies

user posted image

Papildyta:
Pakeliui i Beiruta smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

Bananai smile.gif

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras, as irgi norejau pasiteirauti kurie skrido is Lietuvos . Kokiu budu ten geriausia nuskristi, su kokiom avialinijom? Mane labai domina sitas klausimas , nes kitais metais spalio pabaigoj ruosiuos ten nuvykti, pas savo pussesere ji gyvena Beirute jau 14 metu , oas dar nebuvau pas ja sveciuose ax.gif
Atsakyti
Mano vyras skraidydavo pries kelis metus is Lietuvos, tai tiesioginiu skrydziu nebuvo ir tikrai nemanau, kad yra, o skrisdavo ivairiai, kartais Pragoje persesdavo, kartais Lenkijoje, yra ir per Maskva skrides ir vis su skirtingom aviakompanijom, kur pigiau, su tais ir skrisdavo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inko @ 2010 12 16, 22:54)
Labas vakaras, as irgi norejau pasiteirauti kurie skrido is Lietuvos . Kokiu budu ten geriausia nuskristi, su kokiom avialinijom? Mane labai domina sitas klausimas , nes kitais metais spalio pabaigoj ruosiuos ten nuvykti, pas savo pussesere ji gyvena Beirute jau 14 metu , oas dar nebuvau pas ja sveciuose ax.gif

Labutis,
na siuo metu geriausi variantai skristi i Beiruta butu per Praha su ceku avialinijomis arba su airbaltic per Ryga.
Idomu, kaip sekasi tavo pusseserei tiek metu gyvent Libane. Kaip ji ten jauciasi, ar nenori grizti i Lietuva, ar nepasiilgsta?
Atsakyti
sveikutes, pirma karta pamaciau sita tema.... blush2.gif
labai grazios nuotraukos tikrai malonu pamatyt kad visoms patiko Libanas...
as nuotrauku tai nedesiu...nes cia gyvenu tai kaip po jau ir nekelione tongue.gif

beje del keliones i libana tai dabar tikrai ger tongue.gif iausios yra Air Boltic, nes ir pigiausios ir laukti Rygoje gausit tik 40 minuciu... tuo tarpu kitur tranzitas apie 4-5 valandas... gaunasi labai varginanti ir ilga kelione.... verysad.gif

taigi laukiam daugiau nuotrauku ir ispudziu....

kaip sakant busit Libane uzeikit isgert arbatos lotuliukas.gif
Atsakyti
laba 4u.gif
QUOTE(daivaissa @ 2011 02 03, 23:40)
kaip sakant busit Libane uzeikit isgert arbatos lotuliukas.gif

o kurioje vietoje libane gyveni?
Atsakyti
Daiva, tau ne kelionė, bet žinai ir matai tu daug, tai tikrai gali įdomesnių nuotraukų įdėt, papasakot daugiau. wink.gif Nors gal tau panašiai kaip mano vyrui, viskas įprasta ir nieko įdomaus, sėdim mašinoj, važiuojam, aplink fantastiški vaizdai, kalnai, slėniai, bananai auga, aš rėkiu "fotografuok, ko lauki!", o jis žvalgosi akis išpūtęs, ką čia fotografuot, ką aš čia tokio pamačiau... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dziuga , as gyvenu Beirute.... ir tikrai kvieciu arbatos arba arabiskos kavos drinks_cheers.gif
tai vat kai gyvenu cia jau sesti metai tai kazkaip jau normalu viskas, kaip sakant dabar tik vaikus fotografuoju..., nors kai buvo mama atvaziavus tai irgi prie visokiu bananu ir kaktusu fotografavosi... tai as ja vis tempdavau mazdaug nejuokyk svieto lotuliukas.gif , nors aisku kai buvom tik atvaziave viskas buvo nereliai grazu...


Atsakyti
QUOTE(daivaissa @ 2011 02 16, 00:17)
Dziuga , as gyvenu Beirute.... ir tikrai kvieciu arbatos arba arabiskos kavos drinks_cheers.gif
tai vat kai gyvenu cia jau sesti metai tai kazkaip jau normalu viskas, kaip sakant dabar tik vaikus fotografuoju..., nors kai buvo mama atvaziavus tai irgi prie visokiu bananu ir kaktusu fotografavosi... tai as ja vis tempdavau mazdaug nejuokyk svieto lotuliukas.gif , nors aisku kai buvom tik atvaziave viskas buvo nereliai grazu...

LABUTIS VISOMS GYVENANCIOMS LIBANE, atvykau cia pries menesi ir niekaip negaliu priprasti, cia kazkaip viskas keista, pradedant elektra ir baigiant siukslem, juk tokia grazi gamta, bet siukslynai beveik visur. Siaubas.
Atsakyti