Įkraunama...
Įkraunama...

Libanas - mano vasara Artimųjų Rytų rojuje.

Senamiestyje.Kuris jau aptvarkytas.
user posted image
user posted image
Siuveju gatvele.Galima nusipirkti audini ir is jo cia pat siuvejai pasius rubeli.Moteriska.
user posted image
arba vyriska.Siuna ir taiso visokius rubus.
user posted image
Moterys ir aukso parduotuvele.Yra visa aukso parduotuviu gatve.
user posted imageuser posted image
Galima atsigaivinti gerimu.Priskuta stikline ledo ir uzpila labai saldziu sirupu.Gaivu labai.
user posted image
Muilo fabrikelis ir parduotuve.Muilo yra visokiausiu rusiu;gydomojo,grazinamojo ir kt.Gaminamas is alyvuogiu aliejaus ,su ivairiausiomis zolelemis ir kitais priedais.Visokiausiu spalvu ir pavidalu.Kieme ,senoviniu prietaisu,skirtu muilui gaminti, parodele.Seimos verslas.Situos muilus galima pirkti internetu, yra parduodami ivairiose salyse parduotuvese.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar keletas miesto vaizdu.
user posted image
user posted image
user posted image
Pabuklas Al Minoje,netoli uosto.
user posted image
Atsakyti
Gal baisiai nesupyksit, jei ir aš porą nuotraukėlių įkelsiu...? ax.gif
Gausis, toks bendras fotoreportažas biggrin.gif

Krissstina, ką manai? mirksiukas.gif

Ksara Vyninė:
user posted image

Degustuojam biggrin.gif
user posted image

Anjaras:
user posted image
Vakarienė (ne paskutinė biggrin.gif ) Zahlėje:
user posted image

Kai kur, dar yra buvusio karo ženklų. Beirutas:
user posted image

Beit Eddine (mano akimis nieko verta vieta, kratėmės autiku porą valandų, vėliau dar ėjom pėsčiomis, o rūmuose parodė tik porą prieškambarių ir vieną hamamą...) Tiesa, gamta, pakeliui į pilį - nuostabi!
user posted image

Beit Edine:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 12 gegužės 2009 - 20:15
Gal nesupyks mirksiukas.gif
O man Beit Eddine labai patiko.Mes prisiplakėm prie ekskursijos,tai sužinojom įdomių istorinių faktų ir aprodė nemažai mirksiukas.gif Gražios nuotraukos thumbup.gif Bus proga Anjar ir Vyninę aplankyt.O ksaros produkciją tai tik iš parduotuvės degustuot teko mirksiukas.gif Gal dar foto įdėsi? ax.gif
Atsakyti
Gaivinu temą mirksiukas.gif Gamtos vaizdais

Libano kalnai su sodais

Persikai
user posted image
Viduržemio jūra su dangum susiliejus tolumoje
user posted image

user posted image
Rūkas birželio mėn
user posted image
rezervuarai vandeniui,sodams laistyt
user posted image
o čia jau Sirija už kalnų
user posted image

ežeras
user posted image
ar matosi nuotraukos?
Atsakyti
Vasarą prie jūros,mieste, tai tikrai karšta,bet kalnuose tai labai gaivu ir smagu thumbup.gif Mes kitą savaitę skrendam mirksiukas.gif Keliu dar kelias nuotraukas,paruoštos,tai tebūnie.
Vienas žmogelis kalnuose savo rankomis pasistatęs pilį.Kai lankėmės prieš kelis metus, tai buvo nemokama ir pats kava vaišino,pasakojo kaip stato,rodė ką jau padaręs.Jis pasistatęs namą-pilį,kuriame gyvena,o aplinkui dar įvairiausių statinių ir skulptūrų pristatyta.Šį kartą jau reikėjo susimokėti už filmavimą ir fotografavimą ,ir šeimininkas pats jau nebesirodė schmoll.gif
viena iš skulptūrų
user posted image

bus toliau mirksiukas.gif

Atsakyti
Pilis-namas

user posted image

user posted image

user posted image
pavėsinė

user posted image

ir aplink
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kelias dienas ilsėjomės Florida Beach Resort(labai jau nelibanietiškas pavadinimas mirksiukas.gif )Paprastas,jaukus viešbutukas važiuojant iš Tripolio į Beirutą, keliu palei jūrą.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Dar viena pilis- The Mseilha Fort.Ši-kryžiuočių palikimas.Važiuojant iš Beiruto į Tripolį,nuo kelio atsiveria puikus vaizdas:slėnyje-ant stataus vienintelio kalno-pilis.Iš tolo atrodo nedidelė,bet kai reikia užkopti,tai jau taip nebeatrodo mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
user posted image

Beiruto vaizdas, keliantis telefriku(net nežinau kaip lietuviškai g.gif ).Tokios kabinos, keliamos lynais, nuo jūros į kalną,paskui kelionė tęsiama tokiu traukinuku(kaip Kaune,berods funikulierium vadinasi).
user posted image

Harissa,The Lady of Lebanon

user posted image

user posted image

Dar keli vaizdeliai

Akare
user posted image

user posted image

Ruošiamas dūmelis,kaljanas mirksiukas.gif
user posted image

Valgome migdolus.Kol visai jaunučiai tai į druską pamirkai ir į burną.Kai jau truputį pasirpę-išsilukštenti reikia,o jau visai sunokę ir išdžiuvę, tai jau įprasti mums riešutai,kuriuos reikia gliaudyti mirksiukas.gif

user posted image


Papildyta:
Kalnai
user posted image

Mažoji libanietė skina vynuoges

user posted image

Baigiu savo fotoreportažą.Kai grįšiu iš Libano įkelsiu nuotraukų iš paprastų žmonių gyvenimo,buities(jeigu įdomu).Važiuojam švęsti šventės(Ramadano pabaigos),tai po turistų lankytinas vietas nekeliausim.Iki bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Saddiqah @ 2009 09 13, 12:36)
O kur tiksliau kalnuose tas pasakų namelis? Na, pilaitė, kur žmogelis pasistatė?
O su nuotraukom keisti dalykai vyksta, tai rodo, tai ne, aišku, galima vis tiek peržiūrėt URL adresą į kitą langą nusikopijavus, bet jau užima laiko tas... unsure.gif

man atrodo nutraukos nesimato kai aš jas keliu,tvarkau,vyksta procesas.jeigu senosios matosi tai ir naujosios turėtų matytis,nes toje pačioje vietoje visos sudėtos g.gif vėliau pabandyk pažiūrėt ar matosi.parašyk jeigu nepasirodo,bandysiu tvarkyt.

o pilis ,kur savom rankomis pastatyta, yra nuo Tripolio važiuojant į kalnus ,į Sfire.Sfire toks kaip ir restoranų miestelis,nuo jo dar labiau į kalnus ta pilis.Deja čia mano žinios baigiasi verysad.gif MB grįš tai paklausiu,parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuotraukų dabar ir man nebesimato,dar neišsiaiškainau kodėl g.gif O dėl tos pilaitės tai ji yra Harf Es Saiyad kaime ir vadinasi Qaser Alahlam.
Atsakyti